Прескочи до съдържание

Портали за кешбек (връщане на пари при покупки) - въпроси и отговори


Препоръчани мнения

Здравейте, за резервация в букинг през американската версия, трябва ли профила ми да е попълнен на 100 % , за да получа кешбек - моят е на 70 % ?

Като отида на Choose payout method, само опцията с карта Американ експрес е активна. Само с такава ли става ?

Четох , че теглите бонуса си през Пейпал, но как достигате до тази опция , и изобщо какви са другите варианти ?

Иначе за  английската версия разбрах, че трябва Револут, 

 

Връзка към коментар
преди 31 минути , nino каза:

Здравейте, за резервация в букинг през американската версия, трябва ли профила ми да е попълнен на 100 % , за да получа кешбек - моят е на 70 % ?

Като отида на Choose payout method, само опцията с карта Американ експрес е активна. Само с такава ли става ?

Четох , че теглите бонуса си през Пейпал, но как достигате до тази опция , и изобщо какви са другите варианти ?

Иначе за  английската версия разбрах, че трябва Револут, 

 

Отиваш на профила си, после Payout details и си попълваш данните за Paypal, за да можеш да ги изтеглиш към него.

image.png

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

И аз сега се опитвам да добавя пейпал за връщане на пари, но ми се появи това:

 

Моля, отговорете на следния защитен въпрос

Коя е страната на вашата окончателна мечтана почивка?

 

 

Изобщо не помня да е имало такъв въпрос някога. И като дам на забравен, ме препраща към обслужване на клиенти

 
 
Връзка към коментар
  • 4 седмици по-късно ...

Днешната задача някой разгада ли? Нещо ми се опъна, а нямам много време да ровя 😅

 

Edit: Точно попитах и взех, че го намерих. Hourglass Cosmetics :wink:

Редактирано от iliana_t
отговорих си сама на запитването
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

След 2 седмици Ковид вече съм отрицателен.

 

От американския сайт пожелах да си изтегля 6,5 $ във виртуална amexrewardcard,пратиха ми мейл,но никъде не виждам номер на карта.Пренасочва ме в сайта на Amex и не знам как да се регистрирам без данните за картата,а трябвало и да се обадиш на американски номер за активация.Не знам английски и тези пари ще ги прежаля.

 

1.png

Screenshot 2022-02-02 at 16-22-33 Check Balance American Express Reward Cards.png

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Пробва ли с данните от картата , която си постнал на снимката ?

 

Къде щеше да ползваш тези 6,5 , в България никъде не се приема Амекс или бъркам ?

 

Обикновено тези американски номера са безплатни за потребителите , тоест ако имаш Скайп , Вайбър или друг подобен акаунт , не трябва да те таксува. 

  • Благодаря 1
Връзка към коментар

 

преди 21 часа, funny каза:

Ето един (може би) пълен списък с колибритата на играта на американската версия до момента :

 

добавям към списъка

https://www.topcashback.com/hotels-com/

 

 

Редактирано от Kalina0109
правописна грешка
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 5 минути , nino каза:

А позна ли днешната загадка ? Да не е някаква боя за коса ?

https://www.topcashback.com/dyson/

 

Това е днешната.Гледай във Фейсбук или блога за отговорите.

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 2 минути , dimitrov6 каза:

https://www.topcashback.com/dyson/

 

Това е днешната.Гледай във Фейсбук или блога за отговорите.

Благодаря ти, ползвах го веднага ! Гледам за отговорите във Фейсбук, но за днешната загадка още няма отговор.

Може ли линк към блога за отговорите ?

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 1 час, nino каза:

Благодаря ти, ползвах го веднага ! Гледам за отговорите във Фейсбук, но за днешната загадка още няма отговор.

Може ли линк към блога за отговорите ?

https://www.topcashback.com/blog/winter-treats-2022/

 

Аз от Фейсбук днес видя отговора към 12 на обед.Гледам най-новите коментари от вчерашната загадка.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.