Прескочи до съдържание

Sofia - Reykjavik ~230 EUR


Препоръчани мнения

Благодарение на xisba :

 

Air Berlin са пуснали промо цени за Септември и Октомври, а може и по-нататък, за директен полет Дюселдорф - Рейкявик.

През италианския  бъджетеър излиза 118 евро с Маестро.

 

София - Дюселдорф с България Еър излиза 109 евро, отново през същия сайт.

 

Алтернативно може да ползвате и португалския сайт, със същите цени.

 

Разбира се, може да заложите и  на УизЕър до Дортмунд, за още по-ниска цена!

  • Харесвам 9
Връзка към коментар

подобни цени имаше като пуснаха разписанието преди 3-4 месеца, та тогава се възползвахме :) иначе сега излизат само за 2-3 дати около средата на октомври

Редактирано от logist13
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Да.


подобни цени имаше като пуснаха разписанието преди 3-4 месеца, та тогава се възползвахме :) иначе сега излизат само за 2-3 дати около средата на октомври

И на 7 Юни имаше същата промоция, явно искат да си пробутат местата предварително..

Връзка към коментар

А часовете на полетите как са, напасват ли се без нощувка? Не мога да погледна в момента...

 

на отиване към Исландия става без нощувка (ранно кацане в Дортмунд, после вечерта от Дюселдорф), на връщане си трябва нощувка, 2 часа и половина ми се струват недостатъчно между кацане в Дюселдорф и излитане от Дортмунд, макар, че не съм наясно с региона

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Здравейте! Може ли да посочите конкретни дати за септември/октомври и сайт за букване, понеже през сайта на Air Berlin не виждам такива цени. Ще бъде супер, ако има за почивните дни септември :)

Връзка към коментар

Ето ти примери, евтините започват от 1 до 8 Октомври. Както съм написал - ниската цена се постига през budgetair.it

 

duskef.jpg

Връзка към коментар

примерни дати: 11-21 октомври или 13-21 октомври; през сайта на AirBerlin цената е 136 евро двупосочен, през budgetair.it е 118 евро

 

иначе да, писах за връзката с полетите на Wizz до Дортмунд; БгЕр по една или друга причина ги избягвам, но летят директно до Дюселдорф

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Маалко повече идва цената с включен багаж - 157 евро двупосочния от Дюселдорф, а до там - 130 евро с България Ер. 

Дати:

Отиване

Дюселдорф (13.10) 

 

Връщане
Рейкявик - Дюселдорф (21.10)

Дюселдорф - София (22.10)

 

Но пак ми се струва добра цена. 

Edit: И като добавим, че връщането към София е на 22, трябва да се има предвид и една нощувка.

Редактирано от Vanko
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Да напомня, че може да се комбинират и еднопосочни билети, почти същата цена .. и да се смесят авиолиниите..

Връзка към коментар

Wizz вече летят от София и до Кьолн, така ме може да проверите и това летище като връзка, но между полетите трябват миниммум 5-6 часа, защото с влак се пътува около два часа между двете летища (броя тук и чакане за връзки), а винаги може да има и закъснения.

Иначе от Дюс до София само Бг еър летят директно.

Връзка към коментар
  • 4 седмици по-късно ...

Темата ме накара да си проверя и моя бленуван маршрут, само че с Уиз до Лутън и с Изи джет от Лутън до Рейкявик.

Цена за края на октомври - 220 евро на човек, с добавени нЕкои екстри - голям салонен багаж на единия от двамата и застраховка за изпуснат полет на Изи.

Полетите са повече от удобни, 1:40 престой на отиване и 5 часа на връщане.

Няма нощувки и излишни транспорти и придвижвания.

И....боднах ги. Ще имам въпроси за престоя, 6 нощувки.

  • Харесвам 12
Връзка към коментар

Темата ме накара да си проверя и моя бленуван маршрут, само че с Уиз до Лутън и с Изи джет от Лутън до Рейкявик.

Цена за края на октомври - 220 евро на човек, с добавени нЕкои екстри - голям салонен багаж на единия от двамата и застраховка за изпуснат полет на Изи.

Полетите са повече от удобни, 1:40 престой на отиване и 5 часа на връщане.

Няма нощувки и излишни транспорти и придвижвания.

И....боднах ги. Ще имам въпроси за престоя, 6 нощувки.

Ха, много,много яко! Изненадахте ме  ;) Добре, че нямаме и ден отпуск, иначе щях много да се цупя, че не каниш  :rolleyes:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ха, много,много яко! Изненадахте ме  ;) Добре, че нямаме и ден отпуск, иначе щях много да се цупя, че не каниш  :rolleyes:

Е, аз нали ви каних. Цяла тема пуснахме да търсим спътници. Никаква реакция.

И нашето е за догодина, така, че отпуски ще има.......

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Е, аз нали ви каних. Цяла тема пуснахме да търсим спътници. Никаква реакция.

И нашето е за догодина, така, че отпуски ще има.......

O, Оги, ние със Сънчо много си приличаме в капризите. А ти.. ще ме хвърлиш в някой вулкан на втората вечер  :blush:

Връзка към коментар

Оги е за лятото, когато е съвсееем друго видение по тези ширини. Бели нощи, зелено и т.н. Не, че октомври не е добре, просто пейзажът е друг. А Сънчо ще се е попрепекъл по гръцките плажове и може би ще му е кеф да охлади малко :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Добре, че нямаме и ден отпуск, иначе щях много да се цупя, че не каниш  :rolleyes:

  

Именно:)

 

А Сънчо ще се е попрепекъл по гръцките плажове и може би ще му е кеф да охлади малко :)

Анджък:)
Връзка към коментар

И ние летяхме от Лутън за Рейкиявик. Летището е натоварено, бяхме там 2 часа и малко преди полета, докато чакаме да чекираме куфара и отидохме за бординга, всъщност беше започнал. Ако нямате куфар е по-добре, но 1.40 ...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Всъщност куфар имам чекиран 1 голям салонен, т.е. няма да чекирам нищо на лентата.

Че ме притеснява малкото време, притеснява ме. Ама нали късметът обичал смелите :)...А и затова взех застраховка за изпуснат полет на Изи.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.