Прескочи до съдържание

Организация за концерт на Роби Уилямс?


Препоръчани мнения

Публикувано: (редактирано)

Най-евтиният билет е за Милано на 31.07. ама е 120 евро. Множко ми идват.

 

 

Оп, грешка сега ще ги разгледам.

 

Жоро, моля те дай възможност да си трия коментарите :)

Редактирано от Elena
Връзка към коментар

Най-евтиният билет е за Милано на 31.07. ама е 120 евро. Множко ми идват.

 

 

Оп, грешка сега ще ги разгледам.

 

Жоро, моля те дай възможност да си трия коментарите :)

Стига бе, за кво ти е да ги триеш.. така научаваме повече неща.. 

И аз се включвам за концерта.. стига да е с разумни цени :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Най-евтиният билет е за Милано на 31.07. ама е 120 евро. Множко ми идват.

 

 

Оп, грешка сега ще ги разгледам.

 

Жоро, моля те дай възможност да си трия коментарите :)

 

 

Това билетите за тези, които кандидатстват за сцената ли са?

Щото Робито има и по-такива неща с жени от публиката....

Връзка към коментар

Това билетите за тези, които кандидатстват за сцената ли са?

Щото Робито има и по-такива неща с жени от публиката....

Недей деее.. не и разваляй петъка на Ленчето..  :huh:  ;)

Връзка към коментар

абсолютно нищо му няма, тая я мразя още повече, ама не исках да се изпростява в темата - ти поне си дипломиран, ама останалите не сме :D

 

Тя интелигентната простотийка не е проста работа. 

 

Робито е колега, ма е малко по-известен. 

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Щом си имаме отделна тема предлагам всеки, който иска да го види на живо Робито да се огледа в турнето му. Аз видях за Загреб билети около 100лв. , ако някой намери и по-евтини да си каже ( макар, че се съмнявам).

Айде сега промени името на темата, Жоро :D

Връзка към коментар

Ооооооооооооф тамън бях забравила за това и ти сега ме подсети!!! :( За толкова малко ми се разминава концертът в Милано, че ми иде да си оскубя косата.  Ще съм там до 26ти, много ме е яд! Не съм му супер фенка на Robbie, ама ми се ходи на негов концерт, определено. :)

Връзка към коментар

Не знам, не знам, като ви гледам как тепърва обсъждате организация за концерт, който ще се състои след два месеца и започват да ме сърбят ръцете. Големите концертни турнета в Европа се обявяват от 6 до 12 месеца предварително. Златно правило е да планираш нещата така, че да закупиш билети още в първите седмици от старта на продажбите, а за определени събития и в деня на стартиране на продажбите. По този начин получаваш възможно най-добър избор на билети в съотношение цена/качество. На второ място, когато става дума за дата от концертно турне, която е "обща" за околните градове и държави, е силно препоръчително да буукнеш хотел още в началото. Напоследък поради общата финансова криза големите турнета са съставени на регионален принцип, а не както навремето във всеки по-голям град. Истината е, че стадионите се продават все по-трудно и промоутърите залагат на една-две, дори три дати в един и същи град. По този начин се спестяват транспортни разходи, а феновете от околните градове и държави са принудени да пътуват до съответната дестинация. За самолетни билети е ясно, че се купуват в мига, в който се вземат билетите за концерт. Цял научен труд бих могъл да напиша около логистиката за посещение на концерт в чужбина, ако има конкретни въпроси съм насреща, а Роби Уилямс и в хола да реши да ми пее, лично аз ще отида в спалнята... :P

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Когато става въпрос за седящи места ранното купуване е важно, но когато билетите са си general admission и си правостоящ, няма никакво значение кога купуваш (стига да няма опасност да се изкупят билетите). Иначе аз също когато ще ходя на концерт, който силно ме интересува, правя точно това, което си написал. :) Но има и случаи, в които в последния момент се оказва, че може да се комбинират нещата някак си и да се отиде на някой концерт. Случвало ми се е "организиране" 10 дена преди концерт. Не знаех как ще съм с финансите и в последния момент се оказа, че ще мога да си го позволя и така. :)

С хотели не съм имала проблем, но е факт, че колко по-рано резервираш, толкова по-голям избор от хотели имаш. :) Но не всеки и не винаги има възможност да планира отрано.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.