Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

В началото на август ще пътуваме семейно към Тулуза(директен полет от Истанбул,единственият директен до там от близките летища,тъй като сме от Бургас,това ни устройва) и след кратък рисърч семейният съвет откри,че най-евтини билети излизат през paravion.bg.Искам да попитам доколко са надеждни според вас,тъй като до днес дори не бях  ги и чувала...Ползвали ли сте ги?В търсачката тук излизат само в една тема и само един потребител споделя,че ги е ползвал..

Утре трябва да купя билетите и много се надявам да ме успокоите,че всичко ще е наред,ако ги купя от там...

Връзка към коментар

А каква е причината да искаш да купиш билети конкретно от българска търсачка ?

Ако си загледала темите с евтини билети, цените, които предлагат чуждестранните такива, са драстично по-ниски..

По-скоро бих те посъветвал да напишеш една тема в под-форума за търсене на билети.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

А каква е причината да искаш да купиш билети конкретно от българска търсачка ?

Ако си загледала темите с евтини билети, цените, които предлагат чуждестранните такива, са драстично по-ниски..

По-скоро бих те посъветвал да напишеш една тема в под-форума за търсене на билети.

 

Кое те кара да мислиш, че горната търсачка е българска? Това е румънска търсачка работеща на 8 пазара с местен кол център на всеки един пазар. Не съм резервирал през тях, но често съм им виждал рекламни банери.

Редактирано от Topfly
Връзка към коментар

Ами пуснах търсене в skyscanner и най-ниската цена там излезе в paravion.bg.Не че държа да купувам билети от българска търсачка,просто в случая така май излиза най-евтино...

Друг е въпросът,че днес вече цената е различна...Вчера цената в trip.bg също беше доста добра,сега ще погледна и там,може да се е запазила..

Връзка към коментар

Кое те кара да мислиш, че горната търсачка е българска? Това е румънска търсачка работеща на 8 пазара с местен кол център на всеки един пазар. Не съм резервирал през тях, но често съм им виждал рекламни банери.

Под българска търсачка визирам, че е локализирана за България, със съответно зададен point-of-sale, което в болшинството от случаите не е в наша услуга за билети, които не са от/до България.

 

Иначе, билети от Истанбул до Тулуза, за началото на Август, се намират за около 250 евро.

Редактирано от macf1an
Връзка към коментар

Skyscanner ще покаже цена преди таксата за плащане с карта, така че не се подлъгвай. Дай точните данни на полета и ще видим откъде може да го изтискаме най-много, от там нататък ти ще си прецениш дали ти се плаща премиум за български колцентър и т.н. 

 

Иначе paravion са ОК, но по моите наблюдения рядко са най-евтиното възможно. 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.