Прескочи до съдържание

Търся еднопосочни билети София - Бургас


Препоръчани мнения

Здравейте!

Търся два еднопосочни билета, София - Бургас за 07,07,2015.

Най- ниската цена която намирам е 48.30 евро за двата билета, с bravofly.com и плащане с Маестро.

Има ли вариант да ги взема на по-добра цена?

Връзка към коментар

С какви карти разполагаш, да видим докъде може да се разпростре отстъпката :)

Маестро, Дайнърс, Виза Електрон?

 

Също така, коя национална версия на бравофлай гледаш и през къде влизаш?

Редактирано от macf1an
Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)

Картите ми са АМ EX, VISA електрон, класик и виртуална, Мастъркарт и Маестро.

 

Във Фенската версия.

Това е цената за възрастен и дете.

Montant 90,60 € -42,30 € de REMISE lorsque vous payez avec Maestro
Редактирано от vellinna
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ахааа, възрастен и дете :) Детето на колко е ?

С Дайнърс има 38 евро total (не през lastminute.com, те спряха да дават отстъпка), но ще погледна и за Маестро.

Редактирано от macf1an
Връзка към коментар

Като за Маестро, 48 за двамата излиза, че е добра цена, обаче аз не я виждам ...

Как влезе в този бравофлай? През коя търсачка?

 

Иначе, виждам, че си ориентирана в сайтовете, та едва ли ще те впечатля със следния съвет:

Прегледай kayak.es, .pt, .fr, .co.uk, .it като първо си настроиш наличните карти в менюто горе ляво и добавиш дечурлята :)

Същото важи за jetcost.es .pt .fr .co.uk .it

Потретваш в skycheck.es .fr .co.uk .it

Разбира се, веригата budgetair.com също може да пръкне златно яйце, но на пръв поглед не впечатлиха с нищо.

 

Както явно си наясно, отстъпките с карти плават постоянно, спират ги, пускат ги, вдигат, свалят.. просто е до момент.

Например, след няколко дни ще пуснат пресни купони за rumbo.es, с директно влизане там...

Връзка към коментар

Явно създавам грешно впечатление. Бях готова да платя 65 евро за билетите, но снощи отворих форума да потърся информация.Затова и въпроса ми беше в друга тема. Благодаря за насоката,ще потърся още.

Връзка към коментар

Ако не пожънеш по-добър резултат от тези 48 евро, които така и не можах да възпроизведа (цената от страницата за плащане ли е или от първата след търсенето?), можеш да пробваш dohop.com.

След като си въведеш търсенето, сменяш страната от менюто горе дясно, и то преравя болшинството от евтините сайтове в нея.

Същото можеш да правиш и с каяк - веднъж въвела данните, може да сменяш домейна в адресната лента, без да трябва наново да въвеждаш търсенето. kayak.es/blabla -> kayak.pt/blabla

Щом го има с дайнърс за 38, на толкова много места, значи с маестро или ам екс трябва да се пръкне е рамките на 40.

Редактирано от macf1an
Връзка към коментар

Хвърли едно око на развитието тук:

Еднопосочен билет до Тулуза

 

Мисля, че информацията може да се приложи и в твоя случай.

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.