Прескочи до съдържание

Лудории и Щуротии :)


Препоръчани мнения

Правя нова тема подтикнат от предишната такава за подарък на приятелката ми....понеже там с Яничка я обърнахме на това кой каква щуротия и лудория иска да пробва или вече е изпитал

 

та нека взаймно си дадем идеи кой какво къде и как е правил ....нещо което е покачило нивото на адреналин

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Aми aз съм скaчaл от скaли в морето и винaги кaто отивaм към Aхтопол и Созопол гледaм дa се възползвaм. В Шри Лaнкa кaрaх хaвaйски сърф, което ми беше мечтa. Сигурно в бъдеще ми предстоят и други тaковa нещa.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Аз съм пробвала тиролеза (спускаш се с въжена линия от високо) - един път до пещера Дяволско гърло и един път в Бразлия с разлика, че се приземяваш във водата. Много ми хареса ;)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Нещо което покачва адреналина:

 

Протест/отначало бе бунт,но се справихме/ в затвор за терористи. ;)

 

post-259-0-79007400-1435901879_thumb.jpg

 

Повече от една година в Афганистан.

 

post-259-0-36082400-1435902018_thumb.jpg

 

А,иначе бих скочил с бънджи,с удоволствие бих се пуснал по река Струма и с най-голямо удоволствие бих се позабавлявал в увеселителен парк!!! :)

Редактирано от krasen_denev
  • Харесвам 9
Връзка към коментар

 

 

Ето снимка от тиролезата в Бразилияattachicon.gifTirolesaMorro2.jpg

 

Това е очарователно! :)

Моята смелост стига до тук

attachicon.gifIMG_1216.JPG

 

И хич не е малко... Имаше тази година трагичен инцидент с влакче тук. И аз ги обожавам, обаче. Откъде е твоето?

Връзка към коментар

Скайдайването е много забавно! И абсолютно си струва, стига да нямате страх от височини :lol:  Подобно е извижяването във въздушен тунел, но не е толкова яко, защото липсва гледката. От друга страна, вероятността да се размажеш от 20-ина метра в металната решетка също вдига адреналина....  :lol: 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Това е очарователно! :)

 

И хич не е малко... Имаше тази година трагичен инцидент с влакче тук. И аз ги обожавам, обаче. Откъде е твоето?

Това е Takabisha, във FujiQ Highland - the steepest roller coaster in the world 121°

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз пък обожавам високото. Няма място, където да ида и да не се провеся. Имам два скока с бънджи, но нещо не ме кефи, много бързо минава...Иначе обожавам полетите с парапланер и се старая на лято да правя поне по 5-6, бях се надъхала за курс и да си купя крило, но нямам време все, летяла съм и с делтапланер над супер красиви места в Ау.

Влакчета и подобни атракции, едно-друго, но това всеки го е правил.

Редактирано от Тони
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Георги Василев

Всякакъв вид вдигане на адреналина ми харесва, може би без рафтинга (не мога да кажа, защо) досега съм пробвал бънджи скокове, парапланер иииии разбира се редица скоростни влакчета, клас А (хахахах аз си го измислих това с клас А) характеризира се със скорост около 100 и нагоре и с височина от 50 нагоре :D :D :D Сега обмислям скок с парашут, но имаме малък проблем с килограмите и това е основна пречка за момента, но обмислям вариант за догодина скок с парашут над Дубай, това ще се помни дълго време!!! 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.