Прескочи до съдържание

Двупосочни билети до Рим


Препоръчани мнения

Здравейте,магеланци! След завръщането ми от Брюксел /преди два часа/, отворих,за да потърся самолетни билети до Рим. През edreams.es ми излизат двупосочни билети за двама възрастни на цената от 217 евро за периода 01.05.2016-5.05.2016 година.

АК:Bulgaria Air

Въпросът ми е някой може ли да смъкне цената през някой сайт,независимо за начина на плащане.Възможно най-изгодно.

Благодаря,предварително ! :)

P.S.Ако някой има по-добра идея за дестинация,да дава примерни дати и цени.

untitled.bmp

Редактирано от nikolaypetrov
Връзка към коментар

Разгледай темите в подписа ми, там има сайтове, с които можеш да се ориентираш в цените при гъвкаво търсене.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Разгледай темите в подписа ми, там има сайтове, с които можеш да се ориентираш в цените при гъвкаво търсене.

А за някоя друга дестинация нещо ?

Връзка към коментар

110€ двупосочен баш в пика на майските празници ми се струва ОК, дори и сега да се купи.

 

Но edreams са кофти сайт и подозирам, че тази цена, която виждаш е само с тяхната супер-дупер кредитна карта, която няма как да си изкараш. В официалния сайт на България Ер е около 140€ двупосочния. Бих казал, че ако държите на куфари това е ок цена за този период, въпреки че наистина е рано да се купува от сега. Ако можете и с малка раничка, то Уиз като си пуснат разписанието сигурно биха били конкурентни. 

Връзка към коментар

110€ двупосочен баш в пика на майските празници ми се струва ОК, дори и сега да се купи.

 

Но edreams са кофти сайт и подозирам, че тази цена, която виждаш е само с тяхната супер-дупер кредитна карта, която няма как да си изкараш. В официалния сайт на България Ер е около 140€ двупосочния. Бих казал, че ако държите на куфари това е ок цена за този период, въпреки че наистина е рано да се купува от сега. Ако можете и с малка раничка, то Уиз като си пуснат разписанието сигурно биха били конкурентни. 

На куфар със сигурност не държим,но Уиз още с разписанието са до март. И на мен ми се струва добра оферта,но плащането е с VISA.Рим е примерна дестинация,ако някой намери по-добра оферта за някое друго късче от планетата Земя ще се радвам да я видя.Може и нещо за Канарските о-ви или нещо по за почивка.Ще пътувам с баба и не знам къде да идем.

Връзка към коментар

И аз бих казал, че е рано. Иначе с такава гъвкавост като дати и дестинации бих препоръчал azair, airixo и skypicker за намиране на билет тип "където и да е, когато и да е, само да е евтин". 

Редактирано от DimitarD
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Щом не си толкова претенциозен за дестинацията, то наистина изчакай и се нагласяй според офертите. Цената е наистина добра, ако държиш точно на Рим и точно на тези дати, но при положение, че имаш някаква гъвкавост нямаш бърза работа. Най-малкото изчакай разписанието на лилавите. 

Връзка към коментар

Не знам дали са обявили официално ваканциите за догодина, но ако не са, по-добре изчакай и когато ги обявят провери цените. Ако е Рим най-добре ще е през пролетта защото дори по-ранното лято може жегите да са доста големи, а щом ще ходиш с баба ти, не е препоръчително да се ходи в горещите дни. Билетите си се движат в този ценови диапазон и България еър и Алиталия летят с един и същ самолет и цените се различават най-често с по едно-две евро. 

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.