Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Търсим възможно най-ниски цени за самолетни билети до Мадрид за 12 септември. Необходими са ни три билета, но може да бъдат и на различни полети 2+1. Ще носим багаж. Това, което до сега сме намерили е 112 евро за полет в 6.40 сутринта през Дюселдорф с rumbo.es с карта Маестро. Предпочитаме в Мадрид да се пристига в нормално време, за да можем да реагираме при евентуални проблеми /гоним междуконтинентален полет/. Разполагаме с карти Маестро и Виза. Ако обаче се намери добра цена за друг вид карта, също ще бъде възможен вариант.

Редактирано от mililia
Връзка към коментар

Търсим възможно най-ниски цени за самолетни билети до Мадрид за 12 септември. Необходими са ни три билета, но може да бъдат и на различни полети 2+1. Ще носим багаж. Това, ксоето до сега сме намерили е 112 евро за полет в 6.40 сутринта през Дюселдорф с rumbo.es с карта Маестро. Предпочитаме в Мадрид да се пристига в нормално време, за да можем да реагираме при евентуални проблеми /гоним междуконтинентален полет/. Разполагаме с карти Маестро и Виза. Ако обаче се намери добра цена за друг вид карта, също ще бъде възможен вариант.

112 евро на човек ли ?

Връзка към коментар

Ами аз успях да го смъкна на 105 евро...само това е,но цената е много висока.Също така е с прекачване в Берлин.

Редактирано от nikolaypetrov
Връзка към коментар

Ами аз успях да го смъкна на 105 евро...само това е,но цената е много висока.Също така е с прекачване в Берлин.

Дай повече инфо за тези 105 евро - сайт, превозвач, полет, час и т.н.

Връзка към коментар

Еднопосочни?

Да.105 евро за еднопосочен с Air Beriln.

Дай повече инфо за тези 105 евро - сайт, превозвач, полет, час и т.н.

Ами той е този,който ти  си намерила през Дюселдорф.

untitled.bmp

Връзка към коментар

101 Евро, пристигане в 14:50, чиста работа, с Маестро:

http://www.budgetair.pt/checkout/flightresults#&out0_dep=SOF&out0_arr=MAD&out0_date=20150912&out0_time=&adt=1&chd=0&inf=0&cls=Y&pagesize=10

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Да,но щом потърсиш за трима цената става 325 евро.

Връзка към коментар

 

Аз ли нещо бъркам или към сайта има и такси, защото билета излиза 108 евро. Махнала съм отметките за застраховки.

Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)

1 е 101, 3 са по 108.

Има ли нужда да казвам как трябва да бъдат купени :)

Понякога явно, че се налага ;) .

Благодаря, снабдихме се с два билета на 101 евро.

Местата обаче за този полет свършиха. На нас ни е необходим още един билет. Следващото, което излиза е полет, който пристига късно в Мадрид и малко ни притеснява, ако нещо стане, човекът няма да има шанс да се придвижи до Мадрид за следващия полет. Дали някакво друго предложение няма да изкочи от някъде на добра цена.  Може да се гледа и дата 11 септември за този билет.

 

Имаше някакво споменаване за 105 евро през Берлин, но така и не намерих такъв полет.

Редактирано от mililia
Връзка към коментар

Еми, не съм гледал детайлно, но защо се занимавате с глупости. На първо четене, което видях за 1 мин е - 11 Септ София- Бергамо 12:35 - 13:40 ч - 60 лв с Wizz club и след това същия ден вечерта с Ryan към Мадрид 21:20 - 23:45 ч - 37 евро, което може да смъкнете с rumbo, а дори и да остане така е тотал - 67 евро. 

Връзка към коментар

И пак е по-добре, може и през Брюксел и Болоня. 

 

 

Ето и без нощувка - 73 евро през Айндховен, някой ще каже че не си заслужава за толкова пари, но аз бих ги спестил ако можех, 28 евро са си една торба бири :)

 

12 Септ - София - Айндховен 06:30 - 08:20 ч - 80 лв Wizz club

12 Септ - Айндховен - Мадрид 12:50 - 15:15 ч - 42 евро ( или 32 евро rumbo) 

Редактирано от edbloom
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Еми, не съм гледал детайлно, но защо се занимавате с глупости. На първо четене, което видях за 1 мин е - 11 Септ София- Бергамо 12:35 - 13:40 ч - 60 лв с Wizz club и след това същия ден вечерта с Ryan към Мадрид 21:20 - 23:45 ч - 37 евро, което може да смъкнете с rumbo, а дори и да остане така е тотал - 67 евро. 

 Аз не мога да си позволя отпуска на 11 септември, а и както каза Мак като се сложи чекиран багаж нещата стават кофти.

Връзка към коментар

Да това с багажа е проблем, аз си го смятам от моя гледна точка, че багажа е излишен лукс и харч . А за 11ти, ти дадох понеже беше, писала че и 11 е вариант за единия билет. Другите нали са купени вече. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Да в крайна сметка сме заедно . Аз , Мililia и Гергана.

Последно имаше обърване от това , че в резервациите пише разрешен единствено ръчен багаж, но  срещу всеки полет е означено 1PC.

 

София - Дюселдорф е с Bulgaria Air

Дюселдорф - Мадрид с Iberia.

 

Билетите са на Air Berlin под клас P , което би трябвало да ги вкарва в групата на Fly Classic с разрешен чекиран багаж.

Редактирано от stenk
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.