Прескочи до съдържание

Модератор в magelanci.com


Препоръчани мнения

Здравейте,

 

С нарастването на форума се налага разширяване и на екипа, който да поеме известна част от администраторската работа. И макар да вярвам в демократичните принципи, поне в началото избора на помощници ще е напълно тоталитарен, защото е много важно в тон с дълбоките северно корейски традиции едноличната ми воля да просъществува!

 

Майтапа настрана, приветствайте Пожето като първият модератор в magelanci.com. Въпреки че не е от най-гласовитите потребители, тя от край време заслужи доверието ми с много полезна всеотдайна работа извън светлините на прожектора. Споменах, че превода на целия интерфейс е изцялно нейна работа, а и от известно време насам няма постинг в Аеро Хроники, който да не е минал през нейната проверка на дебилните правописни и стилистични грешки, които допускам.

 

Проведените консултации за създаване на управленски орган заключиха, че имаме изцяло сходна визия за начина, по който трябва да се администрира и модерира форума.

 

С две думи, Пожето е човек, на който имам пълно доверие и съм сигурен, че ще заслужи и вашето. Стоя зад нея 100% и за да ви направя контактите по-лесни, ако тя каже нещо, считайте че все едно аз съм го казал.

 

Благодаря за вниманието, сега продължавайте както си знаете!
  • Харесвам 7
Връзка към коментар

 

 

Майтапа настрана, приветствайте Пожето като първият модератор в magelanci.com. 

 

A как да я приветстваме? С бира, ако дойде на срещата, става ли?  :rolleyes:

Или в традициите на споменатата тоталитарна държава - със знаменца в шпалир?   :)

 

За друго не знам, но съм се убедил лично, че обяснява много разбираемо в техическите теми (или поне с една степен по-добре от Великия вожд). ;)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

 

 

 

За друго не знам, но съм се убедил лично, че обяснява много разбираемо в техическите теми (или поне с една степен по-добре от Великия вожд). ;)

 

Ей сега са те подстригали! ;)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

 

A как да я приветстваме? С бира, ако дойде на срещата, става ли?  :rolleyes:

Или в традициите на споменатата тоталитарна държава - със знаменца в шпалир?   :)

 

За друго не знам, но съм се убедил лично, че обяснява много разбираемо в техическите теми (или поне с една степен по-добре от Великия вожд). ;)

 

Бираааа! :wub:

 

Ми нали съм преводач, налага се и на него да му превеждам сложните технически обяснения на човешки език :D

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Мерси!

 

Взеха ми ВИП-а и ме наградиха с повече работа! И всичко това само за да има представител на ръководството на срещата! ;) :D

 

 

Бираааа! :wub:

За тази груба житейска несправедливост, биртата според мен ще е нищожна компенсация.

Иначе наградата с повече работа си е баш в стила на тоталитаризма :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Пожето, направо се чудя дали да ти честитя  :D Моят съвет е да си поискаш много голяма заплата, той без тебе не може така или иначе  ;) Айде ще те чакаме на срещата, подредени в редичка да ни приемаш поздравленията  :)

Връзка към коментар

Мерси!

 

Взеха ми ВИП-а и ме наградиха с повече работа! И всичко това само за да има представител на ръководството на срещата! ;) :D

Само заради това ли те направиха модератор? Срамота! :)

 

Пожето, направо се чудя дали да ти честитя  :D Моят съвет е да си поискаш много голяма заплата, той без тебе не може така или иначе  ;) Айде ще те чакаме на срещата, подредени в редичка да ни приемаш поздравленията  :)

...И  потупванията по рамото! :P

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Моят съвет е да си поискаш много голяма заплата, той без тебе не може така или иначе  ;)

Абе пазарихме се за финансовите условия, клекна накрая, каза, че съм му извила ръцете, че съм го разорила... ама в един момент се почувствах като в ония случаи, дето си мислиш как си направил изгодна сделка след дълго надлъгване с продавача, а след половин час виждаш стоката на половин цена от тая, която си платил!

 

 

...И  потупванията по рамото! :P

 

Tова звучи като валутата, в която Георги спомена, че ми плаща заплатата за новата ми работа! :D

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Това си е сериозно изпитание за психиката, да си модератор...Направо си е малък ужас...

 

И айде да зададем задачка тогава на модераторшата и админ - погледнах сега какъв приятен емотикон е сложил Брани в мнението си, дали не е възможно да смените статичните емотикони, с динамични, т.е. да правят някои движения? Понякога много ми харесва да се вдетенявам и да пускам по някой изразяващ се емотикон.

Връзка към коментар

Това си е сериозно изпитание за психиката, да си модератор...Направо си е малък ужас...

 

И айде да зададем задачка тогава на модераторшата и админ - погледнах сега какъв приятен емотикон е сложил Брани в мнението си, дали не е възможно да смените статичните емотикони, с динамични, т.е. да правят някои движения? Понякога много ми харесва да се вдетенявам и да пускам по някой изразяващ се емотикон.

 

Ще пусна анкетка за това и ще оставим демократичното мнозинство да реши. Аз като цяло не съм фен на шаренийката, но ако повечето се кефят може да сложа някои движещи се мутри :)

Връзка към коментар

Ще пусна анкетка за това и ще оставим демократичното мнозинство да реши. Аз като цяло не съм фен на шаренийката, но ако повечето се кефят може да сложа някои движещи се мутри :)

Аз не искам шаренийка, а тези малки да мърдат отвреме на време, че сега са като препарирани и мумифицирани...някак си са ми мъртвешки :)

Връзка към коментар
  • 9 месеца по-късно ...

Още двама глобални модератори се присъединяват към сплотения ни колектив: neuromancer и cck. Едва ли имат нужда от представяне и реклама. Пожелавам им най-голямата драма в работата им да е сравнима с тази на заспала секретарка, на която не и излиза пасианса :)

  • Харесвам 11
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.