Прескочи до съдържание

Електронен Пътеводител


barabaronaTheOn

Препоръчани мнения

Здравейте реших да пусна тази тема заради едно сайтче на което попаднах и ми върши чудесна работа, предполагам че и на вас ще ви бъде от полза ако се движите с градски транспорт...ако сте с кола или мАтор :) няма да ви е от полза...http://razpisanieto.bg работи за София и ще ви ориентира дори и ако незнаете къде се намирате :D

със здраве ;)

Връзка към коментар

Добра идея, но малко недопечено ми се струва на този етап. Нека показва маршрут от точка до точка, а не само между спирките. Иначе не виждам какво му е предимството спрямо bgmaps, освен малко по-изчистения интерфейс...

Връзка към коментар

Интерфейсът има за доизкусуряване, но като цяло похвална инициатива. Дава повече резултати от bgmaps.

Откакто затвориха tix.bg си има сериозна дупка в тази ниша ..

Връзка към коментар

Не искам да съм нагъл, и само ще Ви споделя, че в момента работя по имплементацията на всички административни адреси за цяла България, така че ще може да се визуализира от адрес до адрес :) и ще се постарая да обхване цялата страна :P

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Аз съм див фен на холандското 9292ov.nl. Сигурно си запознат и с други подобни, но аз все пак да си кажа, може да послужи за вдъхновение :)

 

Включва не само адрес до адрес, а и point of interest, пускаш му НДК до хотел Тримонциум в Пловдив и ти казва как да стигнеш :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Аз съм див фен на холандското 9292ov.nl. Сигурно си запознат и с други подобни, но аз все пак да си кажа, може да послужи за вдъхновение :)

 

Включва не само адрес до адрес, а и point of interest, пускаш му НДК до хотел Тримонциум в Пловдив и ти казва как да стигнеш :)

www.rome2rio.com

Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

Аз съм див фен на холандското 9292ov.nl. Сигурно си запознат и с други подобни, но аз все пак да си кажа, може да послужи за вдъхновение :)

 

Включва не само адрес до адрес, а и point of interest, пускаш му НДК до хотел Тримонциум в Пловдив и ти казва как да стигнеш :)

заложено е като идея ама преди всичко трябва да свържем градовете а се оказва, че повечето транспортни компании работят още на листи :D ех не баш ама нещо такова  :lol: то ако трябва да съм честен, в интернет мога да извадя повече (POI) и то готова информация отколкото някое цгм  може да ми предостави ако изобщо има желание. ще го бачкаме пък да видим :)

и все пак искам да Ви благодаря за подкрепата. ааа и да ви кажа една смешка, ми те ИТ отдела на бдж са на средна възраст 50+ :D от зората на програмирането дет са вика

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...

Не е съвсем по темата, но пускам едно линкче, което ми се струва доста полезно - Регистър на туристическите атракции в България:

 

http://tourism.egov.bg/registers/%28X%281%29S%28dcle33yzq2niw2wsjvzmecoa%29%29/TARegister.aspx?AspxAutoDetectCookieSupport=1

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.