Прескочи до съдържание

Резервация в Rumbo/Bravofly/Volagratis - въпроси и отговори


Препоръчани мнения

преди 4 часа, bad kid каза:

С коя АК?

Аз взех с намаление на Раян през skyscanner.de с немско IP, платих с Пейпал.

Ако купя  билети skyscanner.de/lastminute.de с Раян еар , ще мога ли после в официалния сайт да взем допълнителен багаж ако реша че ми е нужен? Единият билет ще е за дете на 10г.В официлния сайт се заплаща задължително запазване на място поне на единия родител с  детето, а в lastminute.de не се изисква. При чекиране дали ще е проблем че нямаме запазено място за детето?

Връзка към коментар

Здравейте, включвам се с една молба. Чудех се дали някой от вас, който има Дайнърс би се навил да ми купи два билета Бургас-София през jetcost.de/lastminute.de за 22 август, единична цена 30 евро? Пращам парите предварително по Revolut + черпя бира (виртуална или реална, по избор) 🍻

Връзка към коментар

Аз пак да ви върна на темата за MasterCard Viabuy , защото в испанското и португалското rumbo се иска като платежно средство. Имам доста карти, но никоя от MasterCard не я разпознава като такава, виждам че преди ДСК Wizz е минавала като такава, но сега не става.

Някой скоро някоя негова карта MasterCard да е минавала някъде като MasterCard Viabuy ?

Връзка към коментар
преди 4 часа, agenta каза:

Аз пак да ви върна на темата за MasterCard Viabuy , защото в испанското и португалското rumbo се иска като платежно средство. Имам доста карти, но никоя от MasterCard не я разпознава като такава, виждам че преди ДСК Wizz е минавала като такава, но сега не става.

Някой скоро някоя негова карта MasterCard да е минавала някъде като MasterCard Viabuy 

Преди картата на Bunq се разпознаваше  като MC Viabuy. С едно наум, че това беше преди повече от година и половина.

Връзка към коментар
преди 4 часа, agenta каза:

Аз пак да ви върна на темата за MasterCard Viabuy , защото в испанското и португалското rumbo се иска като платежно средство. Имам доста карти, но никоя от MasterCard не я разпознава като такава, виждам че преди ДСК Wizz е минавала като такава, но сега не става.

Някой скоро някоя негова карта MasterCard да е минавала някъде като MasterCard Viabuy ?

Wise минаваше в jetcost.com.au  Някои от картите на Револут се разпознават като такава, Опитай няколко смени на disposable card.

Връзка към коментар

На някой случвало ли му се е при резервация през de.mytrip.com или друг подобен агент да не получи никакъв booking номер/PNR, а само мейл с инфо, че заявката се обработва до 72 часа ще има потвърждение?
Полетът е София-Варна с Ryanair на отиване и Bulgaria Air на връщане, та се надявам затова да им трябва време докато съберат данните/резервират полетите.

Връзка към коментар
преди 5 минути , RoX0r каза:

На някой случвало ли му се е при резервация през de.mytrip.com или друг подобен агент да не получи никакъв booking номер/PNR, а само мейл с инфо, че заявката се обработва до 72 часа ще има потвърждение?
Полетът е София-Варна с Ryanair на отиване и Bulgaria Air на връщане, та се надявам затова да им трябва време докато съберат данните/резервират полетите.

Аз получих такъв мейл, но след,може би, 10 минути си получих номер на полет, който бе добавен директно в сайта на Ryanair.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 57 минути , RoX0r каза:

На някой случвало ли му се е при резервация през de.mytrip.com или друг подобен агент да не получи никакъв booking номер/PNR, а само мейл с инфо, че заявката се обработва до 72 часа ще има потвърждение?
Полетът е София-Варна с Ryanair на отиване и Bulgaria Air на връщане, та се надявам затова да им трябва време докато съберат данните/резервират полетите.

Случвало ми се е през lastminute.de за полет на Уизз, беше по-евтин от дискаунта. След няколко часа дойде имейл, че не могат да го букнат и че ми върнат парите. След два дена върнаха парите.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Преди 1 час, RoX0r каза:

На някой случвало ли му се е при резервация през de.mytrip.com или друг подобен агент да не получи никакъв booking номер/PNR, а само мейл с инфо, че заявката се обработва до 72 часа ще има потвърждение?
Полетът е София-Варна с Ryanair на отиване и Bulgaria Air на връщане, та се надявам затова да им трябва време докато съберат данните/резервират полетите.

Това наистина си е доста стандартна процедура. Обикновено в рамките на максимум няколко часа до ден получаваш потвърждвнието. Ако обаче се забавят повече от това става неприятно. Сайтът се е застраховал с тези 72 часа, но на практика ако не потвърди резервацията до 24 часа е по-вероятно да я откаже. Имах два такива случая наскоро. Обаждах се и дори ги молих направо да я откажат, но единствено ми казваха, че до 72 часа от резервацията ще науча и че не могат нищо повече да ми кажат нито направят. Това за lastminute и bravofly. Кофти е защото остава някакъв шанс да я потвърдят и ако резервираш нови билети пак се вкарваш в приключения. Затова и накрая си изчаках 72 часа, и двата пъти ми отказаха резервациите и след това чак си купих нови билети (които междувременно бяха поскъпнали малко).

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Скоро си взимах билети през английския jetcost с препратка към my trip. Билети за полет на Райън до Букурещ. Нямаше никакъв проблем, билетите дойдоха на мейла буквално след минута време и си ги добавих в апа на Райън.

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...
преди 14 минути , Мирослав Василев каза:

Както и в предното мнение е отбелязано, полетите на Bulgaria Air излизат с 50% намаление.

 

Преди малко взех полет Бургас-София, официална цена беше 120 лв, успях да го взема за 57 лв, през jetcost.de -> lastminute.de с Дайнърс.

 

Потвърждението дойде за 5 минути.

Разбра ли, че Гъливeър пускат полети Соф-Бургас от 15.08 с цена от 60лв? Само чакам да се появат в jetcost.☺️

https://gullivair.com/

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
Мирослав Василев
преди 4 минути , iMari каза:

Разбра ли, че Гъливeър пускат полети Соф-Бургас от 15.08 с цена от 60лв? Само чакам да се появат в jetcost.☺️

https://gullivair.com/

Разбрах, ама полета трябваше да е вечерен, а на Гъливер са сутрешни и както отбеляза все още не са в jetcost 🙂 

 

Но и тяхното време ще дойде скоро 😆

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 32 минути , Мирослав Василев каза:

Разбрах, ама полета трябваше да е вечерен, а на Гъливер са сутрешни и както отбеляза все още не са в jetcost 🙂 

 

Но и тяхното време ще дойде скоро 😆

Те ги няма и в Google Flights, а кога трябва да се кешират там и по търсачките?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Мирослав Василев
преди 31 минути , agenta каза:

Те ги няма и в Google Flights, а кога трябва да се кешират там и по търсачките?

Ако не се лъжа, мисля че и тука беше споменавано няколко пъти, отнема между 2 и 5 дена да излязат по-търсачките. 

 

Нека, някой ме поправи, ако греша.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

А как  точно седи въпроса ако искам да ползвам  wizz или rayanair  обаче със куфари ( пътувам със семейството)

кое е по добрата опция да купя само полета и да ги добавя или да ги добавя защото нещо се губи далаверата поради разликата когато взимам такива неща не през сайта на авиокомпанията или пак ще трябва да правя купища ставнения за да излезе смислена оферта  ( ПС: за съжаление българия еър пак почнаха да си канселират полеите )

Връзка към коментар
преди 11 минути , neuromancer каза:

Може да не ползват никоя от глобалните резервационни системи. Ако е така, няма да се появят.

Wizz и Ryan ползват ли такава система? 

Връзка към коментар

Здравейте, мъча се да намаля едни билети София-Берлин(12-14 Септември), но не успявам. Цената в БГ еър ми излиза 451 лв на човек(за двама ми трябват). Дали може да се намали някъде или да се намери нещо по изгодно на друга компания? Може да са и 13-15 датите. Мерси! 

Връзка към коментар
преди 11 минути , Pepi Popova каза:

Здравейте, мъча се да намаля едни билети София-Берлин(12-14 Септември), но не успявам. Цената в БГ еър ми излиза 451 лв на човек(за двама ми трябват). Дали може да се намали някъде или да се намери нещо по изгодно на друга компания? Може да са и 13-15 датите. Мерси! 

jetcost.de

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.