Прескочи до съдържание

Резервация в Rumbo/Bravofly/Volagratis - въпроси и отговори


Препоръчани мнения

преди 10 минути , Ivko каза:

Членството е 14 дена вече сега проверих и да при промяна на полета трябва с оподо да комуникираш, а те са малко тегави звъниш им чат нямат.

Това от кога е?

Акаунт направен вчера  безплатното членство му е един месец

  • Замислям се 1
Връзка към коментар

За дните явно зависи дали co.uk или .de

Сега ще проверя eDreams дали имат оферти.

Мерси

Edit: А то явно eDrems и opodо са една група. Сори не съм ползвал тези врътки от 100 години. Тогава само румбо май имаше.

Връзка към коментар
преди 7 минути , Branko каза:

Това от кога е?

Акаунт направен вчера  безплатното членство му е един месец

Да 30 дни е ама на мен днес цял ден ми даваше 14 дена 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 7 часа, agenta каза:

Нещо не мога да намеря как да закупя билети през jetcost от Атина За София на 25.06.2022, пред .de ме пренасочва през lastminute.de но там картата не минава Дайнърс, защото скоро я ползвах, видях че по-горе вече са върнали стария режим, през .au - ме пренасочва  през Mytrip - но там иска кредитна Виза.

Някакви идеи как мога да завъртя нещата, че трябва да купя 4 билета?

А с Visa дебитна  пробва ли?

Аз платих с кредитна, но след или по-време на  плащането някъде беше написано, че може и с дебитна.

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 13 часа, ven62 каза:

А с Visa дебитна  пробва ли?

Аз платих с кредитна, но след или по-време на  плащането някъде беше написано, че може и с дебитна.

 

Първо пробвах с Visa дебитна пробвах, но и с нея не стана. Накрая намерих не най-ниската цена, една идея по-нагоре през jetcost.es - mytrip и стана с MasterCard кредитна.

  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 4 минути , agenta каза:

 Накрая намерих не най-ниската цена, една идея по-нагоре през jetcost.es - mytrip и стана с MasterCard кредитна.

На мен по тази схема само, че ме прехвърля към rumbo.es София-Атина с егейците ми дава два едпосочни билета за 15 евро всеки срещу 30 /но ако взема един само ми дава на 25 евро/ ама отсъпката е с Mastercard Viabuy, но както и при австралйското jetcost за еднопосочни , повече от един билет отсъпката е по-голяма, но там ми го даваше на 19 евро. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Здравейте, търся билет София-Варна (еднопосочно) за датите 04/05/06.03 (и в трите дни мога да пътувам). 

 

Най-евтиното, което успях да открия е 36 евро през jetcost.de. Ще съм благодарен ако някой успее да ми помогне 🙂

 

П.с. Нямам Diners и затова на този етап вариант за закупуване с него не откривам.

Връзка към коментар
преди 48 минути , Ники Петров каза:

Здравейте, търся билет София-Варна (еднопосочно) за датите 04/05/06.03 (и в трите дни мога да пътувам). 

 

Най-евтиното, което успях да открия е 36 евро през jetcost.de. Ще съм благодарен ако някой успее да ми помогне 🙂

 

П.с. Нямам Diners и затова на този етап вариант за закупуване с него не откривам.

https://www.jetcost.co.uk/ -> uk.flightnetwork.com - цена 18.99 паунда. Плащане с Mastercard credit.

 

image.png.a26805298f3c3161457314c8d96eff17.png

  • Харесвам 8
  • Благодаря 3
  • Браво 2
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...
На 13.02.2022 г. в 19:16, stanimir каза:

Ако още дават и 15% бонус лично за мен ваучер е по-лесен вариант.

 

Доста хора имат личен опит и Катар бяха сред най-коректните авиокомпании по време на пандемията. Дано се включат с информация от първа ръка.

Само не разбрах, ако заява ваучер към Катар чрез профила ми в Катар (но билетите са купени чрез lastminute) - ваучерът как ще бъде изпратен? Или автоматично сумата ми се зарежда в профила ми в Катар?

Връзка към коментар

Здравейте, ще ми трябват билет на Bulgaria air  за юни месец Варна-Софиа-Варна. Още рано ли е да търся за тогава? Може ли да препоръчате търсачка която сваля цените, пробвах няколко, тези които са препоръчани в предни коментари, но ми сваля цената само с 2-3 евро. 

Връзка към коментар

Как намирате полети на ниски цени? Как търсите? Аз се опитах да намеря нещо за първата седмицана Май за цялото семество (5 човека) и нищо бюджетно не намирам. Нямаме предпочитания къде да отидем, децата не са пътували много и имаме възможност да пътуваме там, където има изгодни оферти.

Връзка към коментар
преди 4 минути , Nivear каза:

Как намирате полети на ниски цени? Как търсите? 

Ето ти пример за елементарно търсене:

https://www.kiwi.com/en/search/tiles/sofia-bulgaria/europe/2022-04-30_2022-05-02/4-6?sortAggregateBy=price

Не знам какво е бюджетно за вас де ...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Благодаря. Не искам да разводнявам темата, визирам цени на билети, които съм виждала тук за 5-10-15-20 евра, които дори и да не ползваш не е голяма загуба. Но и ние сме петима.

Връзка към коментар
преди 20 минути , Nivear каза:

Как намирате полети на ниски цени? Как търсите?

Ровене по различни търсачки - azair, momondo, skyscanner, kiwi, google flights   и др. подобни, основните нискотарифни АК опериращи от/до България - Ryan и Wizz -  имат инструмент fare finder ...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 10 минути , Nivear каза:

Благодаря. Не искам да разводнявам темата, визирам цени на билети, които съм виждала тук за 5-10-15-20 евра, които дори и да не ползваш не е голяма загуба. Но и ние сме петима.

Първата седмица на май има много почивни дни, такива цени няма да намериш.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 22 минути , Nivear каза:

Аз се опитах да намеря нещо за първата седмицана Май

също така е нормално в периоди с повечко празнични/почивни дни да се намират по-трудно билети на най-ниските цени.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 9 минути , Nivear каза:

Благодаря. Не искам да разводнявам темата, визирам цени на билети, които съм виждала тук за 5-10-15-20 евра, които дори и да не ползваш не е голяма загуба. Но и ние сме петима.

Ами аз ти намерих 8 места за под 40Е двупосочно.

Като цяло края на пролетта и лятото е по-туристически сезон и 15-20Е на посока е добра цена.

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 час, Nivear каза:

Как намирате полети на ниски цени? Как търсите? Аз се опитах да намеря нещо за първата седмицана Май за цялото семество (5 човека) и нищо бюджетно не намирам. Нямаме предпочитания къде да отидем, децата не са пътували много и имаме възможност да пътуваме там, където има изгодни оферти.

Ако Милано / Бергамо е опция , ето с Раян какво може като цени за уикенд

 

Screenshot 2022-03-09 at 16.48.53.png

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
На 28.08.2020 г. в 16:06, IvanNavi каза:

В британската версия на Opodo също са въвели членство Opodo Prime и продават с отстъпка. Има едномесечно безплатно членство за проба. Може да се купува неограничено през тези 30 дни, но трябва да се внимава с тези измамници, че не е ясно какви други капани са заложили.

 

image.png.84336809ed65838e75be1529e8a1b9ab.png

image.png.d79a04ef6133fef0087c4ae190448cba.png

 

Не мога да намеря опцията как се отписва prime на opodo, вкл. и през app-a. Някакви идеи?

 

Unsubscribing from Opodo Prime is done fully online, without the need to call any customer service number. You can cancel your membership at any time by just visiting our website and logging into “My Prime account” or going to the app, tapping on the “Profile” tab and clicking on the “Cancel my Prime subscription” link.

 

При мен този линк липсва.

Връзка към коментар
преди 17 минути , iMari каза:

Пробвай да отвориш сайта през телефон.

Така изглежда:

 

Screenshot_20220310-103855.png

благодаря,

 

с потвърждаването на: give up my benefits ли се прекратява, като  преди  това си изключил всички предимства ?

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.