Прескочи до съдържание

Резервация в Rumbo/Bravofly/Volagratis - въпроси и отговори


Препоръчани мнения

преди 9 часа, Nivear каза:

Благодаря на всички за помощта! Винаги съм се изумявала като сте споменавали цени на билети във форума. Търсачките, които дадохте ще са ми отправна точка. 

Аз на 8 март си направих подарък за Сицилия за началото на юни семейна почивка, но има добри цени и за края на май месец. През jetcost.de и после lastminute.de билетите ми излязоха 13 евро  София-Катаня-София. 

  • Харесвам 1
  • Шок 1
Връзка към коментар
преди 20 минути , Myraya каза:

sicilia.jpg.70e78c39abeb7b6e8ab3dd54f786d34e.jpg

а пробвал ли е някой дали минава плащането, че поне при мене има проблем и нищо не мога да си купя по тази схема в последно време и си ползвам opodo.co.uk

Връзка към коментар
15 minutes ago, wiliko said:

а пробвал ли е някой дали минава плащането, че поне при мене има проблем и нищо не мога да си купя по тази схема в последно време и си ползвам opodo.co.uk

Върнаха правилото за не повече от едно плащане в рамките на 3 месеца.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
Дани Магелани
преди 21 часа, Myraya каза:

Аз на 8 март си направих подарък за Сицилия за началото на юни семейна почивка, но има добри цени и за края на май месец. През jetcost.de и после lastminute.de билетите ми излязоха 13 евро  София-Катаня-София. 

И аз съм 1-8 юни. Е, моите билети не са толкова изгодни.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 40 минути , wiliko каза:

а пробвал ли е някой дали минава плащането, че поне при мене има проблем и нищо не мога да си купя по тази схема в последно време и си ползвам opodo.co.uk

Аз ги платих, но не съм вземала други билети последните 3 месеца. Исках да питам дали мога да се абонирам и после отпиша за Prime на opodo.co.uk няколко пъти или само веднъж имам право на пробен период?

Връзка към коментар
преди 16 часа, Izabela каза:

А как добавяте чекиран багаж по горната схема?

Когато си влезете в профила на Rayanair  и си вкарате кода, който ще получите,  влизате в Управлявай моите резервации и от там има опции за багаж, но май ако го направите веднага багажа е по-евтин, не съм сигурна за това всъщност.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
11 minutes ago, Myraya said:

Когато си влезете в профила на Rayanair  и си вкарате кода, който ще получите,  влизате в Управлявай моите резервации и от там има опции за багаж, но май ако го направите веднага багажа е по-евтин, не съм сигурна за това всъщност.

Точно така. Ако  добавите след резервация цената е с 30-40% отгоре. Често е  безмислено да се ползват схеми в случай че пътувате с повече багаж.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 17 часа, Izabela каза:

А как добавяте чекиран багаж по горната схема?

Това не се прави никога защото се оскъпява много, но понякога приоритито от посредник го дава почти колкото и в сайта или 1-2 евро повече и така е добре, но 20кг е скъпо.

 

преди 12 минути , stanimir каза:

Ако  добавите след резервация цената е с 30-40% отгоре. 

Даже стига и 50%

За справка:

Палма-София 

  - приорити 15 / 25евро

 - 10кг 16 / 26 евро

 - 20кг 26 / 45 евро

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
семейство пътешественици

Здравейте! Може ли малко помощ! Трябват ми 2  самолетни билета Варна- София- Варна  22.03- 29.03.2022 г. на отиване 8,40 ч. сутринта, а на връщане вечерен 18.00 ч. Полета е на Bulgaria Air.  Пътуваме само с ръчен багаж- раници.

Моля за съдействие от къде да купя най евтино. Имам карта Дайнърс.

През сайта на авиокомпанията са доста скъпи.

Чета Ви редовно но досега не съм купувала билети през посочените в темата сайтове.

Благодаря много на отзовалите се.

Връзка към коментар
преди 51 минути , семейство пътешественици каза:

Здравейте! Може ли малко помощ! Трябват ми 2  самолетни билета Варна- София- Варна  22.03- 29.03.2022 г. на отиване 8,40 ч. сутринта, а на връщане вечерен 18.00 ч. Полета е на Bulgaria Air.  Пътуваме само с ръчен багаж- раници.

Моля за съдействие от къде да купя най евтино. Имам карта Дайнърс.

През сайта на авиокомпанията са доста скъпи.

Чета Ви редовно но досега не съм купувала билети през посочените в темата сайтове.

Благодаря много на отзовалите се.

През Bulgaria Air са 210 лв на човек,а през Opodo Prime e 185 лв.

 

Screenshot_2022-03-13 Book cheap holidays flights, hotels and car hire - Opodo.png

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
семейство пътешественици

 dimitrov6 , Благодаря!

Аз проверих през няколко сайта не можах да намеря цена под 185 лева на човек. Пишете в темата, че с плащане с определени карти цената пада. Това точно не ми е много ясно. Как пробвате с каква карта. Извинявам се за въпроса, нооооо . Имам Виза Уникредит и Мастър Дайнърс. След като въведа данните от картата цената се вижда преди потвърждаване на плащането ли? Сори ако въпросите Ви се струват .......

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 10 минути , семейство пътешественици каза:

 dimitrov6 , Благодаря!

Аз проверих през няколко сайта не можах да намеря цена под 185 лева на човек. Пишете в темата, че с плащане с определени карти цената пада. Това точно не ми е много ясно. Как пробвате с каква карта. Извинявам се за въпроса, нооооо . Имам Виза Уникредит и Мастър Дайнърс. След като въведа данните от картата цената се вижда преди потвърждаване на плащането ли? Сори ако въпросите Ви се струват .......

При Opodo е с всички карти еднакво,при други цената се вижда преди въвеждане на данните за различните карти.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Здравейте, търсят билети за двама Варна-София-Варна (25.03 - 27.03). За момента успях да намеря през jetcost.dk за 25.03 за 100 лева (с дайнърс), опитвам се да намеря нещо подобно и за 27.03 - за момента гледам само jetcost, има ли друго място където за Варна-София има смисъл да се гледа (за момента не съм сменял IP)? Всякаква помощ ще е оценена 🙂

Връзка към коментар

Има ли в момента проблем при повторно плащане с Дайнърс при втора резервация?

Снощи купих билети през jetcost.de два билета, плащане с Дайнърс.

После пробвах още два и тук постоянно ми излиза съобщение за грешка. Слагах интервали, смених имейл, сложих второ име - но нищо.

Смених и картата - друга Дайнърс, но пак нищо. И сега пак пробвах, пак нищо.

Да не ме хваща по нещо друго? 😂

Само тел. номер е един и същ?

Връзка към коментар
Мирослав Василев
преди 2 часа, Mistela каза:

Има ли в момента проблем при повторно плащане с Дайнърс при втора резервация?

Снощи купих билети през jetcost.de два билета, плащане с Дайнърс.

После пробвах още два и тук постоянно ми излиза съобщение за грешка. Слагах интервали, смених имейл, сложих второ име - но нищо.

Смених и картата - друга Дайнърс, но пак нищо. И сега пак пробвах, пак нищо.

Да не ме хваща по нещо друго? 😂

Само тел. номер е един и същ?

Определено, втори път с една и съща карта не става (бях обещал да кажа, ама забравих 😂).

 

Иначе, според мен по IP адрес, пробвай от друг или от друго място или изтрий бисквитките, аз поне за друго на този момент не се сещам.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 12 часа, Mistela каза:

Има ли в момента проблем при повторно плащане с Дайнърс при втора резервация?

Снощи купих билети през jetcost.de два билета, плащане с Дайнърс.

После пробвах още два и тук постоянно ми излиза съобщение за грешка. Слагах интервали, смених имейл, сложих второ име - но нищо.

Смених и картата - друга Дайнърс, но пак нищо. И сега пак пробвах, пак нищо.

Да не ме хваща по нещо друго? 😂

Само тел. номер е един и същ?

Никога не ползвам един и същ телефон. Така най-лесно се отчита съответствие. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 32 минути , Mistela каза:

Букнах два билета на jetcost.de>lastminute

дръпнаха си парите но нямам на e-mail билетите

колко време след плащане се получават?

P.S. Всичко е наред, билетите не пристигнаха в рамките на час, но си влязох в регистрацията в ласт и по PNR проверих резервацията в бг air.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 18.03.2022 г. в 7:09, The Doctor каза:

Никога не ползвам един и същ телефон. Така най-лесно се отчита съответствие. 

Това е много вярно, но искам да алармирам и за един проблем в този случай: Ако се наложи да им се звъни трябва това да стане от телефон, който е вписан при тях. В противен случай системата казва, че няма резервации асоциирани с номера, от който звъниш и ти затваря. Още по-интересно е обаче, че в профила ми се е записал един служебен номер и след това в резервациите каквито и телефони да давам не става от тях. Когато звънна от въпросния записан в профила обаче ми дава достъп до оператор.

  • Харесвам 2
  • Замислям се 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.