Прескочи до съдържание

Резервация в Rumbo/Bravofly/Volagratis - въпроси и отговори


Препоръчани мнения

Има ли читава търсачка която не попада под ембаргото на САЩ за полети до Куба. В момента почти всички търсачки които ползвам, като дам дестинация Куба и ми не ми излизат полети, заради ембаргото на Куба. Странното е, че преди когато имаше по-засилено ембарго си излизаха полетите. Ако някой е успял да се пребори с този проблем ще съм благодарен да сподели.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 минута , Captain45 каза:

Има ли читава търсачка която не попада под ембаргото на САЩ за полети до Куба. В момента почти всички търсачки които ползвам, като дам дестинация Куба и ми не ми излизат полети, заради ембаргото на Куба. Странното е, че преди когато имаше по-засилено ембарго си излизаха полетите. Ако някой е успял да се пребори с този проблем ще съм благодарен да сподели.

Skyscanner ми дава полети Маями -  Хавана за хваната на посока дата

F194AF92-9329-4FEF-8E03-60907232126D.png

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Работи ли ви оподо? 

От снощи насам при всеки опит да купя билет, като стигна до плащане, ми излиза съобщение, че авиокомпанията е променила цената, а случаят невинаги е точно такъв. И съответно ми качва общата цена за плащане.

Връзка към коментар
преди 21 минути , master_of_germs каза:

Работи ли ви оподо? 

От снощи насам при всеки опит да купя билет, като стигна до плащане, ми излиза съобщение, че авиокомпанията е променила цената, а случаят невинаги е точно такъв. И съответно ми качва общата цена за плащане.

Едно, че от време навреме оподо имат този бъг, който ако имаш търпение може да се оправи през инкогнито прозорец. Аз нямам и си правя нов профил. Междудругото понякога дава най-добра цена през устройство, от което не са правени покупки досега. Второ, че четвъртък винаги вдигат цените и вече няколко пъти така се прецаквам и не купувам билети, защото са се вдигнали драстично. Цъкането за едни и същи дати също може да вдигне цената за кратко. Понеделник вероятно цените пак ще паднат, освен ако полета не е съвсем скоро.

Снощи купувах билети, през приложението даде по-ниски цени от сайта.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Да попитам за съвет. По принцип търся полети в скайскенер, момондо и каяк. За намиране на най-ниската цена сменям държавите и където излезе най-ниската цена купувам от там. Според мен този вариант работи и до сега съм намирал много ниски цени на билети. Въпроса ми е има ли по-добър начин за намиране на още по-ниски цени. Пробвал съм вариантите описани в тази тема, но по моя начин винаги са излизали най-ниските цени.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

При търсене през приложението на opodo ми излиза добра цена, но пише че е с Prime, не съм стигал до последна стъпка, но това значи ли, че автоматично ще ме абонира при плащане?

Връзка към коментар
преди 2 минути , bad kid каза:

При търсене през приложението на opodo ми излиза добра цена, но пише че е с Prime, не съм стигал до последна стъпка, но това значи ли, че автоматично ще ме абонира при плащане?

На една от последните стъпки ще те пита дали искаш да използваш 30 дневният пробен период.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 25 минути , Myraya каза:

Може ли да ми помогнете с намиране на евтин билет София-Варна за 19.06, без дайнърс, че вече съм я ползвала:)

jetcost.ie --> lastminute - плащането е точно с Дайнърс, но пробвай, защото аз последния месец използвах моята 2-3 пъти без проблем.

Връзка към коментар
Преди 1 час, yordanov каза:

jetcost.ie --> lastminute - плащането е точно с Дайнърс, но пробвай, защото аз последния месец използвах моята 2-3 пъти без проблем.

Благодаря, пробвах, но не става сега. И аз преди 2 седмици направих две покупки една след друга с една и съща дайнърс, но сега ми я отхвърля.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 30.05.2022 г. в 22:52, borislavpetkov84 каза:

Да попитам за съвет. По принцип търся полети в скайскенер, момондо и каяк. За намиране на най-ниската цена сменям държавите и където излезе най-ниската цена купувам от там. Според мен този вариант работи и до сега съм намирал много ниски цени на билети. Въпроса ми е има ли по-добър начин за намиране на още по-ниски цени. Пробвал съм вариантите описани в тази тема, но по моя начин винаги са излизали най-ниските цени.

Сега пробвах през momondo, skyscanner, kayak за полет от София до Сантиаго де Компостела през Лондон Станстед и излиза 145 лв,91$,91$.

Аз го взех днес през Opodo uk,за 56 лв.

Вчера имаше пак там полет до Мадейра от София през Станстед и обратно пак за 56 лв,но днес е по- скъп.

В момента нещо не работи търсачката azair.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 1.06.2022 г. в 13:41, dimitrov6 каза:

Сега пробвах през momondo, skyscanner, kayak за полет от София до Сантиаго де Компостела през Лондон Станстед и излиза 145 лв,91$,91$.

Аз го взех днес през Opodo uk,за 56 лв.

Вчера имаше пак там полет до Мадейра от София през Станстед и обратно пак за 56 лв,но днес е по- скъп.

В момента нещо не работи търсачката azair.

А пробва ли да сменяш държавите, особенно Норвегия, Дания, Финландия, Швейцария и Швеция, като още проверявам почти всички други европейски държави, САЩ, Канада, Австралия и Нова Зеландия. Това го правя и на трите търсачки. Вчера купих билет от Букурещ за Париж на 13.09 за двама за 66€ на човек с Таром през Момондо и държава Швейцария. Сега проверявам в Оподо и най-ниската цена е на Уиз еър 69€, но е без малък куфар и само с раница, а Таром е с малък куфар и раница. В Оподо полета на Таром е 300€, което е много странно. Все пак благодаря за съвета. От тук нататък ще почна да проверявам и през Оподо и току виж може да излезе евтина цена от там.

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Някой успявал ли е да намали цената на билетите от София до Анталия на Pegasus? Пробвах почти всички описани варианти, но не намирам нещо, което да ги смъква с повече от 2-3 евро.

Връзка към коментар

схемата jetcost.de --> lastminute сваля и на Aegean билетите, в случая София-Атина, от 69 на 52 евро, с Дайнърс, минава спокойно два пъти, цената за последващо купуване на багаж след добавяне на PRN в сайта на егейците, е същата като при покупка на билет с багаж директно през тях

  • Харесвам 9
Връзка към коментар

При резервация на билети през opodo uk не мога да добавя приорити само на единия пътник от двама, а ми го адва и за двамата. При чекирания багаж може да се избира за всеки отделно. Някой има ли на идея защо така или аз нещо бъркам.

Връзка към коментар

Сам си отговорих 😄 та приорити по време на резервация в Раян за 10/15 евро, добавено след това го дава за 20 евро. Явно тавана е 20 Евро без значение, колко струва. 
Закупени билети Ханя-София с prime на opodo uk при цена на Раян 23 евро срещу 6 паунда за един и 11 паунда за двама.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...
Мирослав Василев
Преди 1 час, Mistela каза:

Търся билет Варна-София за 28.07

отиване и връщане.

Къде дава в момента най голяма отстъпка?

Това което намирам смъква до 65€ на билет.

Тоест билета е Варна-София-Варна? Или само еднопосочен за 28.07?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Мирослав Василев
Преди 1 час, Mistela каза:

Варна-София-Варна

за 28.07

https://www.kayak.dk/flights/VAR-SOF/2022-07-28/SOF,nearby-VAR/2022-07-28?sort=price_a

 

Погледни тука, дали ще успееш да си харесаш някоя от комбинациите.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.