Прескочи до съдържание

Резервация в Rumbo/Bravofly/Volagratis - въпроси и отговори


Препоръчани мнения

преди 6 минути , Георги Матеев каза:

Току-що jetcost.com.au

Благодаря, много полезна информация, предвид, че тези дни отстъпките в оподо никакви ги няма.

А има ли значение картата и може ли да се ползва повече от веднъж ?

Връзка към коментар
преди 36 минути , iMari каза:

Има ли значение картата и може ли да се ползва повече от веднъж ?

Няма значение картата, както и никакво ограничение. Trip.com е напълно стандартен сайт (компанията майка е собственик на Skyscanner), даже се изненадах, че е влезнал в играта с дискаунтите.

  • Харесвам 7
Връзка към коментар
преди 6 часа, Георги Матеев каза:

Няма значение картата, както и никакво ограничение. Trip.com е напълно стандартен сайт (компанията майка е собственик на Skyscanner), даже се изненадах, че е влезнал в играта с дискаунтите.

пробвах с няколко различни полета и никъде не ми излезе като най-добра цена, винаги е bravofly...има ли значение с какво IP влизам?

Връзка към коментар
преди 1 час, Jorro каза:

пробвах с няколко различни полета и никъде не ми излезе като най-добра цена, винаги е bravofly...има ли значение с какво IP влизам?

Нямам идея. В момента съм на Мадейра и съм с португалско IP, може това да е имало някакво значение. Не съм правил нещо специално.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Здравейте, опитвам да намаля едни билети през opodo uk, но при избор на Opodo Prime, въпреки че пише че е 0.00 паунда, като го избера начислява пълната такса на Prime. Така е през сайта и през мобилното. Някакъв съвет как да го излъжа? Или ако някой има схема за намаляване на билети на Раян. Благодаря предварително.

Връзка към коментар
преди 6 минути , ESK каза:

Здравейте, опитвам да намаля едни билети през opodo uk, но при избор на Opodo Prime, въпреки че пише че е 0.00 паунда, като го избера начислява пълната такса на Prime. Така е през сайта и през мобилното. Някакъв съвет как да го излъжа? Или ако някой има схема за намаляване на билети на Раян. Благодаря предварително.

Днес пробвах да сваля билети на Раян и най-ниска цена ми даде през edreams.co.uk през Edge в инкогнито режим и UK IP. Пробвай така. 🙂

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 3 часа, iMari каза:

Днес пробвах да сваля билети на Раян и най-ниска цена ми даде през edreams.co.uk през Edge в инкогнито режим и UK IP. Пробвай така. 🙂

 

Благодаря. Не съм навътре с IP-тата, какво да ползвам за смяната, че досега ве съм го правила.

Връзка към коментар
преди 13 минути , ESK каза:

Благодаря. Не съм навътре с IP-тата, какво да ползвам за смяната, че досега ве съм го правила.

 Най-лесно е да си изтеглиш апп-а Tunnel Bear и да сменяш IP според нуждите.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Здравейте,

искам да купя няколко еднопосочни билети на Раян през Opodo.co.uk. Единия от билети ще бъде за дете на 11 г. Ако го купя за възрастен,  дали мога да го  променя в чата на авиокомпанията безплатно?

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

След като проведох епична битка с Travelgenio за промяна на едни билети, слагам тук начините за контакт с техния customer serice за да ги има. 

 

тел. ( от САЩ) :             (646) 568-7507

Тел . ( international):  +3 491 116 0765 

Mail :  customer.service@travelgenio.com

 

  • Харесвам 14
Връзка към коментар

Здравейте, искам да попитам мога ли при покупка на 3 билета през Opodo.co.uk само на единият пътник да купя  приорити. Разгледах, но ми дава автоматично да избера и ми го начислява и на тримата, при което ми е обезмисля отстъпката. За чекиран багаж ми излиза да избирам на всеки по отделно, но за приорити не откривам. 

Връзка към коментар
преди 54 минути , Juji каза:

Здравейте, искам да попитам мога ли при покупка на 3 билета през Opodo.co.uk само на единият пътник да купя  приорити. Разгледах, но ми дава автоматично да избера и ми го начислява и на тримата, при което ми е обезмисля отстъпката. За чекиран багаж ми излиза да избирам на всеки по отделно, но за приорити не откривам. 

Досега ми при мен винаги е било по-евтино да се купуват билети през оподо един по един. 
Отиваме някъде двама души - четири резервации. Ако ви се играе, вижте всички опции - през мобилен браузър, десктоп и мобилно приложение. Така и багаж може да се добави за един човек. Или после в сайтовете на ryan/wizz, ако сте с тях.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Чатим се днес следобеда с агента на bravofly и усещам как, докато тракам по клавишите,  неволно си тананикам:  "... Харе Рама, Харе Кришна..."  :grin:

Обаче само аз си знам как се ударжах да не отговоря:
"Hi I'm Vishnu." 
 

image.png.a47f6f3284d16750c341dda5b8403215.png
 

  • Харесвам 1
  • Смея се 13
Връзка към коментар
преди 30 минути , Фил каза:

Чатим се днес следобеда с агента на bravofly и усещам как, докато тракам по клавишите,  неволно си тананикам:  "... Харе Рама, Харе Кришна..."  :grin:

Обаче само аз си знам как се ударжах да не отговоря:
"Hi I'm Vishnu." 
 

image.png.a47f6f3284d16750c341dda5b8403215.png
 

Кришна е едно от физическите въплъщения на Вишну, аватар иначе казано 🙂

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

В последно време забелязвам намаляване на отстъпката в Оподо при Раян от 15 на 10 евро и увеличаване при Wizz от 5 на 10,и така стават като с дискаунт клуб.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Здравейте, трябва да взема 2 билета Дубай-Болоня за Събота (29.10.2022) и най-ниско успявам да ги намеря през lastminute за 595 Евро на билет в сравнение с редовната цена на Emirates от 636 евро. Някой може ли да даде съвет как и дали мога да ги бутна още? Мерси предварително!

Връзка към коментар
преди 6 минути , mary_shery каза:

Някой намирал ли е сайт, през който да могат да се свалят цените на easyJet?

И opodo.co.uk и edreams.co.uk свалят доста добре билети на изи, но е малко на късмет да улучиш момента. По време на prime days в началото на октомври излизаха добри отстъпки, сега не съм проверявала.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Напоследък отстъпките зпочнаха да се обезмислят, ако след това се налага добавяне на приорити/места след покупката.

Пример от онзи ден - цена на Раян 32Е билет и 6Е приорити при покупка. Джеткост - 19Е и после за добавяне на приорити през Раян - 19Е. При Уиз е още по-трагично положението.

Връзка към коментар

Е то ползването на сайтове винаги е било най- изгодно ако пътуваш с малък ръчен. А и приорити създава само проблеми. Като например при много ранен полет да си забравиш багажа на секюрити контрол. 😂Но това е от серията срамни истории, които отказвам да разказвам публично. 😜

  • Харесвам 2
  • Шок 1
  • Смея се 8
Връзка към коментар
  • 4 седмици по-късно ...

Имам още един въпрос, защото до сега не съм купувал през посредници полети на Уиз еър. Когато тръгна да купувам билета ще трябва да взема и 20 кг. чекиран багаж, но при сайта на посредниците не ми излиза опция за багаж 20 кг. Въпроса ми е ако купя билет само с ръчен багаж през посредника после в сайта на Уиз ще мога ли допълнително да купя чекиран багаж 20 кг.  и това че съм го купил в последствие ще оскъпи ли билета, защото когато съм купувал чекиран багаж през Уиз сайта винаги в началото при покупката цената е била най-ниска.

Връзка към коментар
преди 21 минути , borislavpetkov84 каза:

Имам още един въпрос, защото до сега не съм купувал през посредници полети на Уиз еър. Когато тръгна да купувам билета ще трябва да взема и 20 кг. чекиран багаж, но при сайта на посредниците не ми излиза опция за багаж 20 кг. Въпроса ми е ако купя билет само с ръчен багаж през посредника после в сайта на Уиз ще мога ли допълнително да купя чекиран багаж 20 кг.  и това че съм го купил в последствие ще оскъпи ли билета, защото когато съм купувал чекиран багаж през Уиз сайта винаги в началото при покупката цената е била най-ниска.

В тази тема са въпросите и това е дускитурано, но накратко - да, можеш да купиш всичко допълнително от сайта на Уиз, и да, естествено ще се оскъпи, цената си е през сайта на авиокомпанията в момента на покупката (при вече купен билет)

Връзка към коментар

Като се купува комбиниран билет - спрекачване н - 1во уиз и после раян през посредник, ако първия закъснее губиш ли втория или са длъжни да ти осигурят стигане до крайна точка?

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.