Прескочи до съдържание

Резервация в Rumbo/Bravofly/Volagratis - въпроси и отговори


Препоръчани мнения

преди 1 час, stanimir каза:

Важното е кой кого повече ще измами. Това е двупосочен процес,  няма място за сърдене.

Не си прав...в случая ние не мамим, а се възползваме от пропуските в софтуера им. Ако обаче компанията започне да мами....по-добре далеч от нея 😉 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Щом казваш.Няма място за морализизъм , само казвам нещата с истинските им имена.

На едно по-високо ниво същото биха казали примерно и хакерите източили някой друг милион.Всекиму според възможностите , всекиму според потребностите , нас така ни учеха  че щяло да стане един ден 😄

Връзка към коментар

Купих билети за 4 човека  за три вътрешни дестинации в Колумбия през 3 различни  посредника, обаче едното човече, се оказва, че няма да пътува, не държи да си върне парите. Но въпросът ми е, ако не се появи на летището, ние бихме ли имали проблем да летим или трябва да правя някакви промени по билетите.

Връзка към коментар

Къде мога да намаля оптимално билети, които в сайта на Раян са около 20евро?

Trip.fr май са си оправили грешката, edreams.fr смъкват основно по-скъпи билети.

 

Нещо ново, което виждам е, че topcashback.de дава 7 евро кешбек за билети купени през opodo.de, мин.сума 20 евро. Оподо отделно дава още около 5 евро намаление.

Връзка към коментар

Виж в opodo.fr при мен имаше добра отстъпка в приложението тези дни.

Аз пък търся кой намаля Aegean,  нещо проспах намаленията, сега цените са почти като при авиокомпанията.  

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 час, iMari каза:

Нещо ново, което виждам е, че topcashback.de дава 7 евро кешбек за билети купени през .de, мин.сума 20 евро.

Веднъж купувах през topcashback.uk-opodo, и помня,че цената излезе по-висока отколкото в авиокомпанията.Затова вече не го правя.

Сега видях в немския и май кешбека е ,ако не се използва и отстъпката от 5 евро на opodo,тоест нямаш право да ползваш Приме членството.А тогава примерно полет при Раян София-Бергамо за 28.3,който е 15 евро,в opodo е 25 и тогава ще сложат кешбек 7 и ще стане накрая 18.

Връзка към коментар
преди 2 часа, iMari каза:

Къде мога да намаля оптимално билети, които в сайта на Раян са около 20евро?

Trip.fr май са си оправили грешката, edreams.fr смъкват основно по-скъпи билети.

 

Нещо ново, което виждам е, че topcashback.de дава 7 евро кешбек за билети купени през opodo.de, мин.сума 20 евро. Оподо отделно дава още около 5 евро намаление.

По-евтините билети са малко трудни, а и зависи от маршрута, но все пак:

* преди малко апп-ът на британското оподо (с прайм) ми даде около 10 евро дискаунт на 21 евров билет
* апп-ът на френския trip.com продължава да работи при мен, поне вчера още си даваше стандартната отстъпка

* извърти всички версии на Jetcost апп, играй и с IP-тата, понякога има приятни изненади

 

Топкешбек не е опция, минавайки оттам често се вдига цената и операцията се обезсмисля.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Ако минеш през немския топкешбек, цената на раянските билети в оподо е същата, както и без да минаваш през него. Не виждам да вдига цената, напротив, даже дава отстъпка допълнително до 5 евро, спрямо тази в сайта на Раян. Вече дали ще даде тези 7 евро кешбек, не съм пробвала.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 38 минути , iMari каза:

Ако минеш през немския топкешбек, цената на раянските билети в оподо е същата, както и без да минаваш през него. Не виждам да вдига цената, напротив, даже дава отстъпка допълнително до 5 евро, спрямо тази в сайта на Раян. Вече дали ще даде тези 7 евро кешбек, не съм пробвала.

Може и да ги даде тези 7 евро кешбек,не съм сигурен,но пише,че не могат да се ползват и други програми за отстъпка,а според мен Приме е такава . Иначе,ако няма членство тогава цената е вдигната от Opodo спрямо Раян.Този билет е 15 при Раян,а в Оподо му искат 25.

Screenshot 2023-02-26 at 17-06-54 Opodo Angebote Cashback & Coupons - TopCashback.png

Screenshot 2023-02-26 at 17-02-03 Billige Flüge Urlaub Hotels und Reisen buchen bei Opodo.png

  • Харесвам 3
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
  • 4 седмици по-късно ...

за повече от 12 часа ми дава в обработка  и нямам наличен ПНР за полета за връщане за купен полет през lastminute.de  ( jetcost ) това нормално ли е или какво да правя ?   ( полета е за 4 човека но пак ) защо да е тази мъка да  приключи обработката и да си получа билетите

Връзка към коментар
преди 4 часа, mintoq каза:

за повече от 12 часа ми дава в обработка  и нямам наличен ПНР за полета за връщане за купен полет през lastminute.de  ( jetcost ) това нормално ли е или какво да правя ?   ( полета е за 4 човека но пак ) защо да е тази мъка да  приключи обработката и да си получа билетите

lm имат някакъв проблем с потвържденията на резервации още от петък.
И аз чакам вече повече от 72 ч. потвърждение на едно малко билетче, което впоследствие намерих и по-евтино, та сега се моля да не ми процеснат покупката, да ми освободят сумата, и да си го купя през друг посредник.
Ако на теб ти е важен този билет, може да им пишеш през чата (Need Help горе в дясно -> contact us и следваш стъпките там), на имейла (customercare@lastminute.com ) , или да им звъннеш утре на +44203 386 8411 (UK номер, без значение през коя версия е купен билета) между 8 и 21 ч.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 11 часа, wilks каза:

lm имат някакъв проблем с потвържденията на резервации още от петък.
И аз чакам вече повече от 72 ч. потвърждение на едно малко билетче, което впоследствие намерих и по-евтино, та сега се моля да не ми процеснат покупката, да ми освободят сумата, и да си го купя през друг посредник.
Ако на теб ти е важен този билет, може да им пишеш през чата (Need Help горе в дясно -> contact us и следваш стъпките там), на имейла (customercare@lastminute.com ) , или да им звъннеш утре на +44203 386 8411 (UK номер, без значение през коя версия е купен билета) между 8 и 21 ч.

Това и направих  ами всъщнсот в сайте им се вижад половината от полетите ( за едната посока за връщане е друга ) а и честно казано не знам къде ще мога да намеря по евтина оферта от тази за Бодрум... за съжаление се оказва че доста са скъпи цените да ходиш до турция тази година ..... дори и чартърите обявяват безумни цени ...

 

Връзка към коментар

отказаха ми резервацията в крайна сметка  и пак имат в сайта същия полет като не знам къде трябва да е проблема или трябва да проверя дали някъде другаде го има този проблемен полет ( защото не го намирам и  в сайта на авио компанията също така

Връзка към коментар
преди 9 часа, neuromancer каза:

Напълно е възможно да го няма този полет, поне на тази цена

ами пак седи подобна  цена и пак букнах не съм пробвал да букна само този полет ( защото другитя полет ми показва дори резервацията в профила на за въпросният профил ми дава пак обрабто и изчакване ....  странна работа

 

Връзка към коментар

Понякога има проблем с някоя резервация, увисва и просто не се потвърждава.

Мисля, че ми се случи на мен един път. Пробвах пак и стана. Така че не пречи да се опита ...

Връзка към коментар
преди 8 часа, mintoq каза:

пробвах втори път и пак от казаха ... явно един конкретен полет е проблем-а защото в другата посока всичко си ичлиза но заради този полет не става и не става ....

Случва се кеша да пази данни за променен или несъществуващ полет и реална резервация не може да бъде направена. Друг път се  паказват ниски цени, а при резервация стават в пъти по високи. Бъг, който съм срещал в други сайтове. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Едно питане имам, някакви промоции дали някои е срещал за априлската ученическа ваканция?

Примерно от 08 до 16 април до около 100 евро в двете посоки.

Намирам само Италия и Германия 🙃

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.