Прескочи до съдържание

Резервация в Rumbo/Bravofly/Volagratis - въпроси и отговори


Препоръчани мнения

И аз търся полети за Полша, Словакия или Литва през август от Бургас и Варна. Бергамо за петък - неделя също ще бъде много добре. Ще бъда благодарен 🙂
П.П. В момента има много добри цени за юни за Варна - Катовице (5£ еднопосочно), София - Вроцлав, Варна - Вилнюс, Бургас - Братислава, Бургас - Дебрецен и Бургас - Будапеща

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 45 минути , Pantelej Putnik каза:

Понеже тази тема е актуална тези дни покрай прайм дей и има доста хора, които разцъкват различни маршрути, дали има някой, който да е намерил нещо изгодно за Лисабон или Португалия като цяло? Аз си търся билети за 21-22 септември с връщане на 24-25 септември. Ако някой нещо.....ще черпя 🙂 

Не знам дали е подходящо в тази тема или е по-добре с отваряне на отделна тема "търсия билети за ...", но ето един вариант:

 

През австирйския jetcost и после kiwi , обаче това е по-скоро като възможна схема на полети, а вече може да поровиш по сайтове и версии къде ще ти даде най-добри цени

21.09

image.png.35b29501de31035e3d45c47c3e0ba1ac.png

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

25.09
image.png.09a9f2b01fb5a292f1c0c0c54ef5c823.png

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 49 минути , Фил каза:

Не знам дали е подходящо в тази тема или е по-добре с отваряне на отделна тема "търсия билети за ...", но ето един вариант:

image.png.09a9f2b01fb5a292f1c0c0c54ef5c823.png

Благодаря ти, @Фил! Извинявам се за спама в темата. Има наистина доста варианти за Лисабон, но цените..... 🤑

Връзка към коментар
Преди 1 час, Pantelej Putnik каза:

Благодаря ти, @Фил! Извинявам се за спама в темата. Има наистина доста варианти за Лисабон, но цените..... 🤑

Е, сигурно и сам си установил, че Лисабон, особено около празници като 22.09 и около начало/край на ваканции, няма как да е евтино.
Ти само виж на Wizz цените :biggrin::dash1: и 215€ ще ти се сторят подарък! :grin:

 

image.png.ff5a8e485e6efa545e609cf130a24485.png

 


По-евтино може да се намери извън сезона - ноември, февруари, март ... нещо такова. 
 

  • Харесвам 1
  • Шок 6
  • Смея се 3
Връзка към коментар
преди 6 минути , Фил каза:

Е, сигурно и сам си установил, че Лисабон, особено около празници като 22.09, няма как да е евтино.
Само виж на Wizz цените :biggrin::dash1:

 

image.png.ff5a8e485e6efa545e609cf130a24485.png

 


По-евтино може да се намери извън сезона - ноември, февруари, март ... нещо такова. 
 

Мислех, че има трицифрено ограничение 😄

  • Смея се 8
Връзка към коментар
преди 2 часа, Pantelej Putnik каза:

Благодаря ти, @Фил! Извинявам се за спама в темата. Има наистина доста варианти за Лисабон, но цените..... 🤑

@Pantelej Putnik, поглеждай билети и към/от Порто поне в едната посока. Струва ми се, че много ще ти хареса там. :smile3:
Обаче вече е препълнено с народ за моя вкус, хем бяхме извън уикенд.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, Pantelej Putnik каза:

Благодаря ти, @Фил! Извинявам се за спама в темата. Има наистина доста варианти за Лисабон, но цените.

За края на септември е рано още да се купува.В момента най-евтино е от седмица до две напред да се гледа.

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 1 минута , dimitrov6 каза:

За края на септември е рано още да се купува.В момента най-евтино е от седмица до две напред да се гледа.

Разбира се, че е рано, но София-Лисабон на уиз и да падне, пак няма да е поносимо. 

Има София-Меминген-Порто на 21 септември, мисля, че там има шанс да се подобрят нещата ценово.
Купуваш отиване, а за връщане питаш в темата за шантави маршрути. :lol:

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 9 минути , Argentique каза:

@Pantelej Putnik, поглеждай билети и към/от Порто поне в едната посока. Струва ми се, че много ще ти хареса там. :smile3:
Обаче вече е препълнено с народ за моя вкус, хем бяхме извън уикенд.

 

преди 1 минута , dimitrov6 каза:

За края на септември е рано още да се купува.В момента най-евтино е от седмица до две напред да се гледа.

Имам групичка - 2 колежки, с които миналата година летяхме до Кьолн за по 30 евро в двете посоки и видяхме Кьолн, Дюселдорф и шопинг в Рурмонд. Хареса им, та сега съм със задачата да намеря изгодни билети до Лисабон за 3-4-5 дни. Излишно е да посочвам, че цялата организация в Германия/ Нидерландия беше на топ ниво :girl_dance:, което ги мотивира да продължим с пътуването и тази година. Знам, че е рано да се купуват от сега, но аз се оглеждам и сравнявам. 🙂 Няма да разочаровам колежките, я. 

  • Харесвам 5
  • Шок 1
  • Браво 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 26 минути , Argentique каза:

Разбира се, че е рано, но София-Лисабон на уиз и да падне, пак няма да е поносимо. 

Има София-Меминген-Порто на 21 септември, мисля, че там има шанс да се подобрят нещата ценово.
Купуваш отиване, а за връщане питаш в темата за шантави маршрути. :lol:

LIS - SOF на 26 септември

@Pantelei Patnik, съвсем приемлива цена предвид периода. През сайтовете днес ще падне 15 ... 25 евро.

BGY - SOF ще падне в преди средата на август със сигурност както за Райън , така и при УИЗ.

1650860638_.png.dad28b1b3717bd5cff0c758470300ddd.png

 

1475149429_.png.56cb7ade7af6545d6b016d9911d7e056.png

Ще разведеш дамите и няколко часа в мола близо до BGY за покупки на италиански сирена под 10 евро за килограм, а пици в "магеланската пицария" в стария град са винаги добра идея!  🙂

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 4 часа, Kristian Desev каза:

И аз търся полети за Полша, Словакия или Литва през август от Бургас и Варна.

Това харесва ли ти? 🙂

Screenshot_20230531-213126.png.491486ad682fe4e8beb4d93f7a0a6d29.png

 

Screenshot_20230531-214118.png.02b61eb50792afbbb60b0ac86223f480.png

Минус е, че кацате късно и сте принудени да направите нощувка в безинтересен град. Не можах да намеря намаление за обратния полет, което да бие отстъпката на WDC, но лесно ще избиете цената на членството както знаеш. 🙂

Дори и така цената е добра предвид периода и ненормалното повишение на билетите тази година. Може би ако следиш за края на август може да излезе нещо евтино и по-удобно като маршрут.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 18 минути , iMari каза:

Това харесва ли ти? 🙂

Screenshot_20230531-213126.png.491486ad682fe4e8beb4d93f7a0a6d29.png

 

Screenshot_20230531-214118.png.02b61eb50792afbbb60b0ac86223f480.png

Минус е, че кацате късно и сте принудени да направите нощувка в безинтересен град. Не можах да намеря намаление за обратния полет, което да бие отстъпката на WDC, но лесно ще избиете цената на членството както знаеш. 🙂

Дори и така цената е добра предвид периода и ненормалното повишение на билетите тази година. Може би ако следиш за края на август може да излезе нещо евтино и по-удобно като маршрут.

Много ми харесва 😃, благодаря много! Ще прегледам как може да се напасне самото пътуване - и аз не съм фен на Катовице, но бих минал през Чехия напът за Вроцлав. 
Харесах си и това, въпреки че е за юни: 

IMG_2565.png.2ca533d7239989a5c777d41cebfe5f67.png
Аз чакам и полетите до Литва да паднат ама почвам да губя надежда - не мога да си обясня защо са толкова надути цените

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Мирослав Василев
преди 17 минути , iMari каза:

Минус е, че кацате късно и сте принудени да направите нощувка в безинтересен град.

От летището на Катовице има директна маршрутка до Краков. 

  • Харесвам 6
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 12 минути , Kristian Desev каза:

Аз чакам и полетите до Литва да паднат ама почвам да губя надежда - не мога да си обясня защо са толкова надути цените

Защото литовците ще ги платят тези високи цени, за да почиват на Черно море през най-пиковия месец в годината. 

Предполагам, всички други дестинации от там за топли морета са на сходни нива. Тя тази линия не е за нас. :smile3:

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 8 минути , Argentique каза:

Защото литовците ще ги платят тези високи цени, за да почиват на Черно море през най-пиковия месец в годината. 

Предполагам, всички други дестинации от там за топли морета са на сходни нива. Тя тази линия не е за нас. :smile3:

Благодаря, и аз си мислих точно това. Който иска, да идва 😀

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 час, Pantelej Putnik каза:

 

Имам групичка - 2 колежки, с които миналата година летяхме до Кьолн за по 30 евро в двете посоки и видяхме Кьолн, Дюселдорф и шопинг в Рурмонд.  🙂 

Да се чете за пред останалите му колеги: летяхме до Горна Оряховица, видяхме Килифарево и Дебелец и се кльопнахме в сръбската скара на Шереметя... 😛

 

  • Смея се 6
Връзка към коментар
преди 4 минути , master_of_germs каза:

Да се чете за пред останалите му колеги: летяхме до Горна Оряховица, видяхме Килифарево и Дебелец и се кльопнахме в сръбската скара на Шереметя... 😛

 

Абсолютно точно описание на пътуването ни, направо съм изумен. 🤣

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 17 часа, Madonna каза:

Ако някой попадне на добри цени през Юни до Пафос за 3-4 дни, моля да сподели.

57 лв през мексиканския jetcost -> lastminute отиване и връщане 28.06 - 01.07 с Ryanair. Срещу 58,19€ в сайта на Ryan.

Плащне с Матъркард кредит (минава повече от 1 път).

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Пробвах един път да си въвеждам данни, обаче на едно от последните полета не успях да въведа нищо и съответно не става регистрацията.  Не ми се занимаваше да търся някакъв скрит бутон.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз доколкото четох, е като някакъв вид Prime (като в Opodo и Edreams) - един месец безплатно и после по 15 евро на месец мисля, че беше. 

За да го спреш обаче доколкото разбрах е или да пишеш на някакъв e-mail или по телефона и се отказах.

Не ми се занимаваше, при условие, че не мога сама да си го прекратя.

  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 4 часа, aleksandrina каза:

57 лв през мексиканския jetcost -> lastminute отиване и връщане 28.06 - 01.07 с Ryanair. Срещу 58,19€ в сайта на Ryan.

Плащне с Матъркард кредит (минава повече от 1 път).

Мхм- към момента мексиканския jetcost не предлага билети на Ryanair през lastminute, а през eDestinos, Gotogate, Flightnetwork...

Връзка към коментар

Някой с опит? В австрийската версия на Jetcost има отстъпка за плащане с Visa! Обаче май е само Visa... Visa credit няман, а Curve и Revolut не ги разпознава, МС-също! Единствено Di ers я разпознава, но изписва, че не се приема! Идеи? 

 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.