Прескочи до съдържание

Резервация в Rumbo/Bravofly/Volagratis - въпроси и отговори


Препоръчани мнения

преди 31 минути , don каза:

Искам да купя детски билет през jetcost.com.au bravofly, но като попълвам формата за резервация и като посоча датата на детето, което е на 7г,ми изписва че трябва да е над 12 г, как се процедира, аз имам закупени вече билети за възрастни за същия полет по време когато беше бъга на австрийската версия.

принципно не можеш да купиш самостоятелен билет за дете онлайн

само по телефона

друг вариант е да купиш онлайн билет за възрастен и после да се обадиш да го променят. С посредник е малко кофти, защото понякога авиокомпнията няма да прави промени по билети купени през посредник, а посредника има навика да не отговаря или да иска брутални такси за нищо.

аз бих внимавал и купувал билети не поединично, а детето винаги с възрастен, ако не искам да се разправям.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 15 часа, Георги Матеев каза:

Сменяш имейла / телефона и една и съща карта минава многократно. Току-що така взех 8 поредни билета през австралийския jetcost / bravofly.

 

Между другото Раян наистина доста често почнаха да искат верификация на резервации през посредници. Супер досадно е, но предполагам така опитват да накарат хората да резервират директно от тях. Само дето при тези отстъпки не виждам как ще стане това. В горния пример спестихме 8 х €54, та занимавката си струва.

Аз смених браузъра и се получи

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Закупени билети София - Белград - София в началото на ноември 2023 за един уикенд, през схемата jetcost.co.au - bravofly с карта Дайнър за колосалните 41 евро в двете посоки.

 

Сърбите имат промоция от септември до 20.12.2023 с намаление от София и Варна тези дни. 

 

Има време да се помисли дали да се стои в Белград или да се отскочи до Черна гора или Босна и Херцеговина. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Преди 1 час, agenta каза:

Закупени билети София - Белград - София в началото на ноември 2023 за един уикенд, през схемата jetcost.co.au - bravofly с карта Дайнър за колосалните 41 евро в двете посоки.

 

Сърбите имат промоция от септември до 20.12.2023 с намаление от София и Варна тези дни. 

 

Има време да се помисли дали да се стои в Белград или да се отскочи до Черна гора или Босна и Херцеговина. 

Я дай инфо с коя компания и полетите съботно-неделни ли са?

Връзка към коментар
преди 5 часа, Guinness каза:

Я дай инфо с коя компания и полетите съботно-неделни ли са?

За Белград с Еър Сърбия. Полетите са всеки ден. Иначе, ако питаш за Черна гора там може с Еър Сърбия и с Air Montenegro от/до Белград, а за Босна и Херцеговина с Еър Сърбия отново от/до Белград.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 9 часа, Alexander каза:

На мен не ми сваля нищо на сърбите, дори дава повече пари.

Пробвах инкогнито, еднопосочен, двупосочен, все едно.

Защото схемата с jetcost.com.au -> bravofly внезапно спря да пуска за момента, положението засега е spielende. И както обикновено в тази игра, въобще не е ясно дали отново ще почне да работи. Или по-скоро ще трябва да намерим нов начин

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 9 часа, wilks каза:

Защото схемата с jetcost.com.au -> bravofly внезапно спря да пуска за момента, положението засега е spielende. И както обикновено в тази игра, въобще не е ясно дали отново ще почне да работи. Или по-скоро ще трябва да намерим нов начин

А кой jetcost в момента дава най-добри намаления, до вчера работеше  jetcost.com.au -> bravofly ?

Връзка към коментар
преди 22 минути , Alexander каза:

Обаче сърбите вдигнаха цените от 35 на 50+ евро в посока вече.

Ами осъзнаха, че нещо много билети продават в този промо период и се изхитриха, а и не на последно място промоцията преди две вечери като купувах пишеше, че остава още един ден и двадесет минути.

Връзка към коментар
преди 5 часа, Kamen каза:

Австралийският отново работи. При мен си сваля 25е за един човек.

мда, отпуши се пак, НО...не е ясно докога, така че който си е наумил да взима нещо, да не се ослушва, за да не гледа после тъжно как се въртят големите цифри

 

При мен редуцира с 80€ от AUD198 в сайта на а/к - на AUD70 в jetcost.com.au -> bravofly при AUD140 снощи и днес, или -50% от веднъж изпилента цена // -65% от face value.
Ако не стане от първия път, пробвайте отново, или набийте няколко пъти F5  и пак търсете

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Не мога да направя плащане с Дайнърс по познатата схема през австралийския джеткост. Сменям две карти, браузъри, мейли, имена, телефони, трия бисквитки - не ще и не ще, изписва опссс...проблем и тн. Звънях на Дайнърс, казват търговеца не приема Дайнърс, а то не е така. Нови карти/без забрани, с пари/, та се чудя къде е проблема. Всичко коректно ли попълвате като например код телефон или оставяте австралийския код?

Връзка към коментар
преди 52 минути , Kamen каза:

Не мога да направя плащане с Дайнърс по познатата схема през австралийския джеткост. Сменям две карти, браузъри, мейли, имена, телефони, трия бисквитки - не ще и не ще, изписва опссс...проблем и тн. Звънях на Дайнърс, казват търговеца не приема Дайнърс, а то не е така. Нови карти/без забрани, с пари/, та се чудя къде е проблема. Всичко коректно ли попълвате като например код телефон или оставяте австралийския код?

Да, всичко попълвам с коректни детайли. Даже няколко пъти платих за различни пътници с моята карта и имейл, като ми изписваше предупредително съобщение, че вече има резервация с този имейл, но давам продължи и минаха.  

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 1 час, Kamen каза:

Не мога да направя плащане с Дайнърс по познатата схема през австралийския джеткост. Сменям две карти, браузъри, мейли, имена, телефони, трия бисквитки - не ще и не ще, изписва опссс...проблем и тн. Звънях на Дайнърс, казват търговеца не приема Дайнърс, а то не е така. Нови карти/без забрани, с пари/, та се чудя къде е проблема. Всичко коректно ли попълвате като например код телефон или оставяте австралийския код?

като зацикля така отварям Edge и от там минават... много го подценяваме този браузер, но за тия сайтове е пушка.

  • Харесвам 7
Връзка към коментар
преди 2 минути , Jorro каза:

като зацикля така отварям Edge и от там минават... много го подценяваме този браузер, но за тия сайтове е пушка.

И там съм пробвал - пак не става.

Картата започва с 3602 + още 10 цифри, има ли някой с такава и да минава?

 

пп навсякъде другаде си минава, само тук не

Връзка към коментар

След активизирането на Ryanair срещу посредниците и зачестилите искания за верификация, Bravofly спряха да правят резервации с измислен e-mail. При новите резервации вече се използва клиентския e-mail, също както го правят Opodo и Edreams.

  • Харесвам 10
  • Браво 3
Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 35 минути , IvanNavi каза:

След активизирането на Ryanair срещу посредниците и зачестилите искания за верификация, Bravofly спряха да правят резервации с измислен e-mail. При новите резервации вече се използва клиентския e-mail, също както го правят Opodo и Edreams.

А пробвал ли си да се оплачеш на Бравофлай, че "не можеш да си влезнеш в резервацията"? 🙂

 

П.С. Взет преди малко 160 евров Уиз билет за 90 евро през австралийците. Дискаунт клуба пасти да яде. Ако се задържи още малко схемата ще спестя достатъчно за да отида до Австралия да им благодаря лично 😊

  • Харесвам 8
  • Браво 2
  • Смея се 4
Връзка към коментар
преди 2 часа, Kamen каза:

И там съм пробвал - пак не става.

Картата започва с 3602 + още 10 цифри, има ли някой с такава и да минава?

 

пп навсякъде другаде си минава, само тук не

Сложи Дайнърса зад Curve и тогава пробвай! 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 час, Георги Матеев каза:

А пробвал ли си да се оплачеш на Бравофлай, че "не можеш да си влезнеш в резервацията"? 🙂

 

П.С. Взет преди малко 160 евров Уиз билет за 90 евро през австралийците. Дискаунт клуба пасти да яде. Ако се задържи още малко схемата ще спестя достатъчно за да отида до Австралия да им благодаря лично 😊

Само на мен ли не ми го намалява 😃 Дебна Лондон - София на 06.08./21:55 и навсякъде ми дава една и съща цена.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.