Прескочи до съдържание

Нова Зеландия за 500 паунда


Препоръчани мнения

 

Сигурно знаете, но да спомена все пак, че в момента е зима в Нова Зеландия. Моя приятелка наскоро публикува натрупания сняг - а в Нова Зеландия основното е природата. Аз не бих си причинила такова уникално пътуване в такива температури... 

Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)

Не е някаква извънземна, за да заслужава да се отделя си мислех ..

 

Във flynous е, ако някой иска да задълбае.

 

Има и от Дюселдорф вариант.

Редактирано от Двуцветко
Връзка към коментар

Сигурно знаете, но да спомена все пак, че в момента е зима в Нова Зеландия. Моя приятелка наскоро публикува натрупания сняг - а в Нова Зеландия основното е природата. Аз не бих си причинила такова уникално пътуване в такива температури...

Хaхa кaто споменa се сетих нещо по темaтa. Днес един познaт постнaл снимкa със снежния юли в Новa Зелaндия и отдолу някaквa писaлa коментaр: Тия хорa трябвa много дa обичaт снегa. Явно си мислелa милaтa че в рaзгaрa нa лятото щом е тaкъв сняг, кой знaе кaкво е зимaтa. Тa тaкa Рейни мaй нaистинa някои хорa не знaят че в другото полукълбо е противоположен сезон. Или пък не знaят че НЗ е в другото полукълбо, aмa то с тези инициaли е нормaлно дa нз всичко хорaтa. Съжaлявaм зa оффтопикa, aмa не се сдържaх, че и още ме държи от днескa.
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

 

Ако е тогава, е върха... Когато отворих, ми даде дати за края на юли, затова коментирах така :) И GBP да е, уникална цена. Аз правих планове - 18 декември - 9 януари и цената на билета посмъртно не мърдаше под 1600 GBP (oт Лондон). Не ме овиквайте, знам че намирате евтини билети, но аз не мога. Както и да е, бърша си тук носа и да видим коя година отново ще започна да пътувам. Спирам с мрънкането :) Просто ми стана мъчно за Нова Зеландия... 

Редактирано от Гост
Връзка към коментар

Е да де, ама месец Март :) Говорех за дати около Коледните празници, когато мога да събера 3 седмици. Карай, здраве да е. Дано някога. Млъквам, че чак аз се не трая такава ревлива :) Благодаря ти. 

Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...

775 през испанския jetcost, с дайнърс или маестро, само с по 1 дълга спирка в Тайпе.

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Отделих новата оферта до Нова Зеландия тук: http://magelanci.com/topic/5146-%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B5%D0%B2%D0%B0-%D0%BE%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D0%B4-%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D0%B7%D0%B5%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B8%D1%8F-%D0%BB%D0%BE%D0%BD%D0%B4%D0%BE%D0%BD-580%E2%82%AC/

 

Нека всяка оферта е в отделна тема, за да не се оплитаме излишно :)

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.