Прескочи до съдържание

Варна #2 - 24.07, петък, Съндогс пъб


Препоръчани мнения

Да сменя ли заглавието за 24? Palia4i, може да пишеш на Георги да ти даде повече права върху темата.

 

Дал съм и вече, сменете си я както намерите за добре :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)

За мен няма проблем и 5-6 човека да сме. Иначе, която дата изберете, до 19.08 съм във Варна.

ми хубу :) остава за 24.07 тогава

значи сме аз, ти+1, tedy, ани /a6olq/, vlady и flytraveler засега. Звъня за резервация за 8 човека. Час? пак ли 19, или по-рано?

някой друг навит на камерна сбирка?

хем ше ви разказвам за последното миткане, може и лапатопа със снимки да примъкна :)

Редактирано от palia4i
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

хем ше ви разказвам за последното миткане, може и лапатопа със снимки да примъкна :)

 

Супер! Ще ми е интересно да чуя разказа ти.

Редактирано от alienad
Връзка към коментар

ми хубу :) остава за 24.07 тогава

значи сме аз, ти+1, tedy, ани /a6olq/, vlady и flytraveler засега. Звъня за резервация за 8 човека. Час? пак ли 19, или по-рано?

някой друг навит на камерна сбирка?

хем ше ви разказвам за посл едното миткане, може и лапатопа със снимки да примъкна :)

Чудесно! :) Значи остава за 19 ч. в петък на нашето място. Ще се радвам да ви видя всички :), а и ще се измъкна от досадния ремонт, който върви у нас :lol: 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Още една интересна среща.  Чух много интересни разкази за далечни дестинации. Благодаря на всички присъстващи за интересната вечер. До нови срещи!

Редактирано от alienad
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.