Прескочи до съдържание

Бъг в системата на Изи


Препоръчани мнения

До края стигна ли, това 0x12.5 ме притеснява, че означава нула пътници :) Добро попадение със сигурност де, ще поразръчкам и аз да видя дали няма нещо друго, което да не е толкова ултра last minute :)

Връзка към коментар

6.25 защото сигурно си търсил двупосочен, тогава ти дели административната такса на 2. Иначе е 12.5 за еднопосочен :)

 

Здраве да е, не ми се букваше до край да оставя за някой, ако може билета да му свърши работа, въпреки че ме дълбаеше :)

Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)

Някой го е купил. Можеше да избираш  платено място , което е знак, че може би ще работи.

 

ПС. Някой има ли идея защо са неясни качените снимки?

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

Аз имам усещането , че не само размера , но и качеството се променя дори като цъкнеш за пълноразмерното изображение ???

 

Изображението е съставено от пиксели и се получава, като на всеки пиксел се зададе цвят. Ако размерът се намали, се губят пиксели, затова се разваля качеството, а когато го отворим в пълен размер, си е ок :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)

Браво на Изиджет. Един ден преди полет бяха разпродали билетите. :)  Ер Берлин имаше бая празни места 9+, същото и за Бълг.Ер, само че последните с 108 местен малолитражен самолет има още 14 свободни места 7 в бизнес и 7 в икономическата.

 

 

Защото им се намалява размера, като цъкнеш на нея се отваря нормалния размер в отделен прозорец и там си е ОК.

 

Не се отваря в нормален размер и в отделен прозорец. Много маже като са прикачени. Ще използвам външни линкове. Ето така вече е качествено, иначе не се четеше.

 

 

progetto4_e33ec_30638317.png

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

За да разясня. Всички прикачени снимки се оразмеряват на 600 пиксела, ако качите снимка с по-голяма ширина тя ще се оразмери и ще се замаже. 

 

При даване на външен линк снимката се оразмерява динамично от браузера, т.е. снимката се побира в цялата ширина на форума и го няма мазането. Но има 2 огромни недостатъка: първо, нямаш гаранция кога ще изчезне от другото място, за мен лично е много дразнещо в някой форум като чета тема и има непоказани снимки, защото вече са преместени/изтрити. Второ - качвайки оригинали често може да се зареждат продължително време. Оригинална фото снимка в днешно време е няколко мегабайта.

 

С две думи, орязмерявайте си картинката до 600 пиксела преди да я качите и всичко е точно. Ако не се побирате в толкова ще трябва да се цъка на нея. Ако има още въпроси ще го отделя в отделна тема :)

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.