Прескочи до съдържание

Visa Entropay - за и против


Препоръчани мнения

И аз с виза електрон само че дебитна пробвах да си отворя акаунт но ми иска верификация а сумата която вкарах беше 50 евро,но когато говорих с оператор на банката ми казаха че от ентропей ги блокират и затова не може да си ги прехвърля парите при тях,а като писах на съпорта им те ми отговороха че системата им била автоматизирана и да съм пробвал с банков превод което не ме устройва,а и аз точно това исках да направя да сложа точно сумата която ми трябва за закупуването на билетите и след това да си закрия картата.

твоята дебитна или кредитна е?

VISA класик (червената) на ПИБ

Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...

Пробвах да направя регистрация със същите данни, но получих бан по IP :lol:  Системата не искаше да ми потвърди дебитната. Опитах да регистрирам кредитна карта, но няма достъп. Как се процедира в такъв случай? Мога ли да направя нова регистрация с друго име и да регистрирам кредитната на мое име?

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар
  • 4 седмици по-късно ...

Аз успешно разкарах "най-яката" и вече практически непотребна карта Entropay - и то без да плащам тъпата такса за закриване.

 

2-3 пъти някакви сайтове не ми приеха тази карта и само се набутах с такси за трансфер на средства. Отделно, че системата на Entropay 2 пъти ми блоква акаунта с някакви малоумни причини (пример: прехвърлих си останалите 20 евро от Entropay сметката към банковата сметка и ХОП - блокаж и въпрос по имейла "ама защо правите този превод за 20 евро, вие за какво всъщност ползвате Entropay"). А що не се застреляте, сигурно пера пари с тея 20 евро. Мислех, че Paypal прекаляват със security-то, но Entropay направо ги удариха в земята. Използвах всичко това и обясних на съпорта им колко са зле и за да е мирно и спокойно всичко те ми закриха акаунта без да взимат таксата. Ура.

 

Повече такива експерименти със сигурност няма да си правя, още повече когато трябва да плащам пари за да си заредя виртуална сметка.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Стотици евра се спестиха от билети с картата. :) Кофти, че сложиха ограничение в Еdreams и Opodo за известен период. Ти заради 5-6 евро такса ли я закри? :biggrin: .

 

Забелязваш ли как говориш в минало време :) В момента вече се спестява с други карти.

 

Закрих я защото 1) зверски ме дразни и генерално е тъпа като концепция 2) защото често не работи като хората и е загуба на време и 3) защото очевидно изчезва като оферта от повечето сайтове и скоро ще е аут както се случи с всички други карти преди нея.

 

Всяко чудо за 2-3 месеца, Entropay не е изключение от правилото (освен ако случайно нямат неограничен рекламен бюджет)  :) Следващият хит ще е Visa Debit, имам такова усещане.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Има някои недомислици,трудно зареждане и .тн.  Преди малко авер взе 5 билета с ЕZY  за GVA-NCE  обща цена 0.99евро. :)

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

Здравейте,

Направих се преди малко тази карта и ми поиска да ми вземе този 1 евро депозит. Аз виждам сумата като блокирана в моята хронология, трябва да изчакам да се отблокира за да видя този въпросен 6-цифрен код или... може ли малко помощ??

Връзка към коментар

Здравейте,

Направих се преди малко тази карта и ми поиска да ми вземе този 1 евро депозит. Аз виждам сумата като блокирана в моята хронология, трябва да изчакам да се отблокира за да видя този въпросен 6-цифрен код или... може ли малко помощ??

По-скоро става въпрос за кода от списъка с оторизации за плащане.

Редактирано от macf1an
Връзка към коментар

10.11.2015 13:51  ENTROPAY UK  INTERNET - GBR  Card Payment  1,00  EUR 

Дано не съм разтеглил....

Само и единствено виждам транзакцията в blocked amounts и то по този вид... аз тук код не виждам, за това питам дали не трябва да се изчака да се разблокират, защото реално сега са само блокирани при мен.

Връзка към коментар

Аххх... те до тогава може цените да са двойни... мръсници. Добре, благодаря за информацията.

 

Другият вариант е да звъннеш в банката си. Те (от картов отдел) виждат пълния запис, който включва и кодчето. Просто ги помоли да ти продиктуват само кода. Сходна е оторизацията при Пейпал и са запознати обикновено какво се търси.

Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...

Извинявам се ако е коментирано вече, въпросът ми е дали може да се закачи Entropey към PayPal акаунт?

 

Имаш пари в Ентропей и искаш да ги изпратиш в PayPal ли?

Връзка към коментар

Имам пари в Entropay, които се чудя как да изхарча.

Плащах няколко хотела през makemytrip. Уж е Виза дебит, а парите бяха изтеглени веднага. :) Пробвай  на други места с лого на Виза. :)

 

М/у другото минават ли ти плащанията с Entropay при Opodo? Нещо ново има ли?

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

Днес пак проверихме през различни IP, през Бг, вече не прави намаление през opodo.de и я таксува като обикновена Виза.

За първи път вижда, да има различно таксуване според IP-то, дано не стане това при картите Маестро..

Единствено през edreams.de има намаление в момента, но картата не минава. Пратили са мейл, че е блокирана и до 24 часа ще тръгне, ама да видим..

Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

При плащане с Visa Entropay, когато се изисква да се попълни "име на притежателя на картата, така както е изписано на картата" какво трябва да напиша, при положение че на картинката в акаунта ми във Visa Entropay на "картата" пише "ENTROPAY USER" ?

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.