Прескочи до съдържание

Билет Ларнака - София - Ларнака


Препоръчани мнения

Здравейте,

Заел съм се да търся самолетен билет на роднина.

Дестинация: Ларнака - София - Ларнака, допуска се Пафос - София - Пафос ( но май няма директни)

Без прикачвания

Дата на тръгване 17.09 или 18.09.2015

Дата на връщане 30.09 +-1 ден

Багаж - 1 куфар

 

До момента  са ползвали БГ Еър, но там билетите са 250Е. Аз съм намерил на wizz  140 Е с вкл. багаж в двете посоки.

Интерессувам се и от вашия опит и предлжения, ако има по-ниска цена или удобно време.

 

Благодаря, предварително!

Връзка към коментар

140 евро с багаж е прилична цена. Можеш да хвърлиш едно око на тази тема:

rumbo/edreams/budgetair 23-69 eur отстъпка от билети

 

последните 5-10 страници имат доста насоки как да смъкнеш цената с Уиз още надолу, в зависимост от картата с която с плаща.

Връзка към коментар

40€ двупосочен ми излиза с дискаунт клуб за "чиста" цена. По-евтино няма да намериш, при това директен полет. Действай с Уиз и само виж дали с врътките с картите ще можеш да спестиш още някой лев. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

+ таксата за дискаунт клуба (явно нямат) 30 EUR , + багажите 60 EUR .. То стана същото.

Датите са 17/09 - 01/10

Редактирано от macf1an
Връзка към коментар

Благодаря много на отзовалите се ;-)

Билета вече е резервиван.

Още не е потвърден че имахме разправии с банките.

Ситибанк имат такса 10 евра за преводи в евро ( СЕПА). ДСК пък казват че Уиз имат различен курс за Евро ( по-висок от офииалния) и се оказва че клиента е платил 200 евра, ДСК са превели на Уиз 395,хх лв., но по сметките на Уиз, те трябва да получат 415.00 лв за потвърждение на резервацията. 

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.