Прескочи до съдържание

Bilbao - Managua = 401 €


Препоръчани мнения

Испания (Билбао) - Никарагуа (Манагуа) с Луфтханза за ~ 400 €

 

Да, малко е засукано с това тръгване от Билбао, но цената е идеална за полети без кацане в щатите. С прекачване в щатите е с 10 € по-евтино, но се прибавят всички усложнения и досадна бюрокрация, свързани с получаване на щатска виза, летищни размотавания, и т.н. неприятни и унизителни процедури, съпътстващи дори и транзитно преминаване през US летище.

 

Не съм си играл още, но предполагам посочената цена от малко над 400 € може да бъде още смъкната надолу през различните познати (и непознати) на масовия потребител схеми с банкови карти, и превъртане през версии на сайтове за купуване на билети. Плюс евентуална врътка с OJ опция. Но и така цената е добра като за Никарагуа :)

 

 

На скрийна горната цена е с US прекачване и Delta.

Втората е с LH и прекачване през Франкфурт и Панама Сити

 

post-72-0-06726000-1438176005_thumb.jpg

 

 

П.П. Все пак да добавя и един субективен (за мен) плюс - маршрутът предоставя идеална възможност за разглеждане на още един град в Испания - любимата ми за посещения по всяко време на годината държава в Европа : ))

Редактирано от wilks
  • Харесвам 14
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.