Прескочи до съдържание

Хотелите в Хисаря


Мрън

Препоръчани мнения

Хисаря, Спа Клуб Централ. Като цяло е ОК, но вътрешният басейн и джакузито са недостатъчни при пълен капацитет (при мен нямаше проблем, отбелязвам по принцип). Малко бедна ми се стори закуската за хотел от такава категория.

 

За пръв път посещавам Хисаря: много зеленина, приятно за разходка за 1-2 дни. По мое мнение, съотношението цена-качество не е много дорбо.

 

Наблизо е тракийското светилище край Старосел: препоръчвам горещо, много интересно място. Ресторантът към едноименната винарска изба става, много любезен персонал. Има външен басейн, който вече работи, но е малък. Благодаря на akair за препоръката :)

Редактирано от Мрън
Връзка към коментар

Нали сме се събрали, водени от общата ни страст - пътуванията - нормално е да си помагаме :) В Хисаря си мисля, че най-много си струва стария голям комунистически хотел - Аугуста май се казваше... Басейните вътре са си басейни - топла минерална вода, нормална големина, ... Има позабравени забавления като маса за тенис, билярд, ...

Единствено възрастните да внимават с водната пързалка - тя е САМО за деца - не се качвайте, ако не искате да ходите насинени... под гърба... след това... :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Преди около 2 години бях в хотел Аугуста и ми хареса, определено. Вътрешният басейн е голям с минерална вода, аз само там си плувах. Външният е по-малък и плитък, но не е лош.Не съм сигурна той с каква вода е. :) Има си и барче там :) Закуската за мен беше достатъчно разнообразна за 4 дневният ми престой. Стаята беше чиста, широчка, с малко балконче с маса и столове, но мебелите са си старички и захабени (пак подчертавам- чисти :) ), което на мен грам не ми пречи, но да кажа все пак. :) Имаше и реновирани стаи, които предполагам са с по-ново и модерно обзавеждане, но бяха по-скъпи и според мен не си заслужаваше. Сега не знам каква е ситуацията, може всички стаи да са реновирали вече.

А тази водна пързалка така ме изкушаваше.... :D

Връзка към коментар

Нали сме се събрали, водени от общата ни страст - пътуванията - нормално е да си помагаме :) В Хисаря си мисля, че най-много си струва стария голям комунистически хотел - Аугуста май се казваше... Басейните вътре са си басейни - топла минерална вода, нормална големина, ...

В Хисаря най-добрият хотел е Хотел Хисар - бившето ЦК, както му казват местните. Паркът към хотела е много голям и красив, басейните са най-добри и най-чисти; единственият хотел, който има спортен 25м басейн, има футболно игрище и тенис кортове и всичките му там СПА.

Единственото, което не ми допада е менюто в ресторанта на панорамния етаж - някак не приемам, че всички салати съдържат солидно количество сирене. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Да Хисар е по-хубав, но и по-скъп. :) Вътрешният басейн на Аугуста също е 25 м.  ;)

А между другото сега се сетих, че май я има опцията ако сте в друг хотел да си платите за ползването на басейна, но не знам каква е сумата. :)

Връзка към коментар

 

А между другото сега се сетих, че май я има опцията ако сте в друг хотел да си платите за ползването на басейна, но не знам каква е сумата. :)

Ако говориш за Хотел Хисар - басейните се ползват целодневно през седмицата за 10лв, а в почивните дни (само в сезона) - 15лв, като можеш да влизаш и излизаш от хотела неограничен брой пъти.

Връзка към коментар

Ако говориш за Хотел Хисар - басейните се ползват целодневно през седмицата за 10лв, а в почивните дни (само в сезона) - 15лв, като можеш да влизаш и излизаш от хотела неограничен брой пъти.

И за Хисар и за Аугуста, но не знаех цените. Мерси! :)

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.