Прескочи до съдържание

Трансфери при пакетна покупка от Expedia


Препоръчани мнения

Не (освен ако изрично не го пише, не съм виждал досега), но ще ти дадат опция да си ги доплатиш.

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Не (освен ако изрично не го пише, не съм виждал досега), но ще ти дадат опция да си ги доплатиш.

Благодаря ти :drinks: Добре де, в такъв случай защо трябва да ползвам Експедия, :unsure:  като имаме следната ситуация:

Полет+хотел за двама ми дава цена 254е, като си букна сама  същия полет + същия хотел през Букинг-а ми излиза с 21е по-малко. :rolleyes: :rolleyes:

Връзка към коментар

Защото най-големите отстъпки дават за пакетите ... по 50-100-150 евро с купон или 10-15 % кешбек..

 

 

Благодаря ти :drinks: Добре де, в такъв случай защо трябва да ползвам Експедия, :unsure: като имаме следната ситуация:
Полет+хотел за двама ми дава цена 254е, като си букна сама същия полет + същия хотел през Букинг-а ми излиза с 21е по-малко. :rolleyes: :rolleyes:


Отделих питанката тук. Редактирано от macf1an
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Защото най-големите отстъпки дават за пакетите ... по 50-100-150 евро с купон или 10-15 % кешбек..

 

Отделих питанката тук.

Аз продължавам да питам - ми де ги тез купони? ;) ;)

Връзка към коментар

Като ги откриеш и провериш, надявам се да ги споделиш в съответната тема:

Expedia.com - периодични промоции
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Виж дали този линк няма да ти свърши работа.

Може и да свърши, ама ще почакаме. :) То и без това , на мен ми трябва за октомври, така че, имам време.

Благодаря ти! :)

 

или пък може да се пробва това за 25$ по-малко:

http://www.expedia.com/privatecoupon

Благодаря, ще го пробвам и това. :)

 

Като ги откриеш и провериш, надявам се да ги споделиш в съответната тема:

Expedia.com - периодични промоции

 

То и аз съм един откриватеееел :mad: Добре че сте вие, та непрекъснато научавам нещо ново. :) Ама, ако все пак, изръчкам нещо, веднага го обаждам ;) ;) ;)

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

или пък може да се пробва това за 25$ по-малко:

http://www.expedia.com/privatecoupon

Това някой пробвал ли го е, в сайта има линк за регистрация в мобилното приложение за пращане на твоя си тел, но не прие българския ми номер. Някой, ако е успял да ги ползва тези 25 долара, да си каже.

Връзка към коментар

Благодаря ти :drinks: Добре де, в такъв случай защо трябва да ползвам Експедия, :unsure:  като имаме следната ситуация:

Полет+хотел за двама ми дава цена 254е, като си букна сама  същия полет + същия хотел през Букинг-а ми излиза с 21е по-малко. :rolleyes: :rolleyes:

 

Не очаквай чудеса от тези комбинирани оферти за полет+хотел, те са просто един вид зарибявка и може да са мааалко по-евтини, от колкото ако ги резервираш в експедиа поотделно. Както сама си видяла, ако цената на експедиа не е добра, сигурно може и по-евтино да се намери. 

 

Това малко общо казано де, не говоря за купоните. Аз лично никога не съм ползвал, процеса на планиране ми е, че хотелите идват доста след резервирането на полета :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Има и още нещо: закупуването на комбинация от полет + хотел се води "пакетна почивка", за която важат допълнителни защити в ЕС :)

Ето малко информация от времето на гласуването:

http://www.europarl.europa.eu/news/bg/news-room/content/20140310IPR38524/html/%D0%95%D0%9F-%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B8-%D0%B7%D0%B0%D1%89%D0%B8%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D1%82%D1%83%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%B8%D0%B7%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%BB%D0%B8-%D0%BF%D0%B0%D0%BA%D0%B5%D1%82%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D1%87%D0%B8%D0%B2%D0%BA%D0%B0

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.