Прескочи до съдържание

Търси се магеланец от Пловдив за презентация


Здравко Ангел

Препоръчани мнения

Здравейте магеланци,

 

по време на Нощта на музеите в Пловдив (11-12 септември) ще прожектираме в кино "Лъки" два пътешественически филма - "24 вкуса от Неапол" и "Добре дошли в Сао Пауло". Дали ще се намери някой, който е бил в един от двата града, за да сподели впечатления със зрителите в залата?

Предвиден е и хонорар за споделянето :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Нито съм от Пловдив, нито съм била в тези градове, но да попитам...

А в СОфия ще има ли такива прожекции и такова споделяне? Филмите смятам да ги гледам сега, но и споделянето ме интересува?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Нито съм от Пловдив, нито съм била в тези градове, но да попитам...

А в СОфия ще има ли такива прожекции и такова споделяне? Филмите смятам да ги гледам сега, но и споделянето ме интересува?

В София са само прожекции, но за сметка на това са повече. Докато в Пловдив са само тези две прожекции и затова са с дискусия.

А ако има желаещи да споделят в София, ще вземем да си организираме един такъв проект с прожекции за пътешественици и да кажем веднъж месечно да имаме прожекция с дискусия.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Спецовете по Италия мисля,че са софиянци?!? Дано се отзове някой. :)

Има доста добри разказвачи в сайта.

Може някой бразилски специалист да се скътава из Пловдив :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Направо да направим магеланска сбирка тогава. Tака все ще се намери лектор. :D Кинокафето "Фарго" към "Лъки" също е префектно за среща.  :crazy:

Ей, ако направите така, искате ли да обявим направо презентация на магеланците за пътешествията като цяло :) Нас няма да ни има по това време, но ако има навити, веднага ще кажем на организаторите.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Може някой бразилски специалист да се скътава из Пловдив :)

Скатава се, скатава се :blush: Била съм и на двете места и мога да разказвам,  ама баш тогава ще съм извън Бг :blush: :blush:

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Скатава се, скатава се :blush: Била съм и на двете места и мога да разказвам,  ама баш тогава ще съм извън Бг :blush: :blush:

Който не е в БГ е оправдан, все пак нали затова е магеланец ;)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ей, ако направите така, искате ли да обявим направо презентация на магеланците за пътешествията като цяло :) Нас няма да ни има по това време, но ако има навити, веднага ще кажем на организаторите.

Да се видим на по уиски, пък за презентация повод ще намерим. :)

Връзка към коментар

Да се видим на по уиски, пък за презентация повод ще намерим. :)

Ахахаха за уиски навити, а за презентация - няма кой :) Накрая ще отегчим хората с някой профи екскурзовод, който ще си изрецитира речта и айде кой откъде е :)

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Била съм и в двата града :). Ако няма кой да направи лекцията от Пловдив ще се прибера до Асеновград за уикенда и аз ще я направя :)

Знаех си, знаех си, знаех си... !!! Браво Петунийооооо :) 

:) Петъкът ще е доволен! 

Връзка към коментар

Била съм и в двата града :). Ако няма кой да направи лекцията от Пловдив ще се прибера до Асеновград за уикенда и аз ще я направя :)

Искаме после видео от презентацията! :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 4 седмици по-късно ...

Знае ли се вече нещо по-конкретно?  :)

 

Моите последни сведения са, че организаторите са говорили с режисьора Димитър Коцев - Шошо, който ще води презентацията. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ехо, някой знае ли дали прожекциите, които по програма са тази вечер, ще се състоят според обявеното - от 19 ч. "Добре дошли в Сао Пауло" и от 21:30 " 24 вкуса от Неапол"  или може би от Бари :) ?

Връзка към коментар

Ехо, някой знае ли дали прожекциите, които по програма са тази вечер, ще се състоят според обявеното - от 19 ч. "Добре дошли в Сао Пауло" и от 21:30 " 24 вкуса от Неапол"  или може би от Бари :) ?

Всичко ще си е както е обявено :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.