Прескочи до съдържание

София-Виена-София между 18 и 26 септември


Препоръчани мнения

Здравейте!

Търся двупосочен до Виена през периода 18-26 септември за трима пасажери. Може и да  минем само с един чекиран багаж. Датите не са фиксирани през периода. Просто искам да се съберат поне 5 дни между полетите.

Единственото, което намирам е за дати 19-25 септември - 170лв на човек с Bulgaria Air.
 

Редактирано от Vanko
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Изглежда прилично като цена - няма спор. Исках да видя дали някой ще изкара по-добра цена.

През сайтовете не сваля нищо - поне през jetcost.fr. Основно там гледам, заради Маестро-то, което имам.

Връзка към коментар

Бахти... че това е без пари като за тея мръсници! Купувай, аз съм вадил само през jetcost.pt  по-евтино и то с 1000 врътни.

PS: Моя комп май не се харесва със сайта на мутрите, защото не ми вади никакви полети..

Връзка към коментар

Добре де. Явно съм още сънен :)

 

На 18 и 20 има посока Виена - 232лв за трима

На 25 има посока София -  273лв за трима

 

Общо: 505лв

На човек: 170лв

 

:)

 

ама цената е за пътник, а не за цялата група per traveller (including taxes and fees)

двама големи с дете е BGN684.66

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Добре де. Явно съм още сънен :)

 

На 18 и 20 има посока Виена - 232лв за трима

На 25 има посока София -  273лв за трима

 

Общо: 505лв

На човек: 170лв

 

:)

 

Взимай на тази цена за трима, малко повече от месец до полетите имаш. Цените на ТИМ са без конкуренция до Виена. Aко измислят и тарифа без багаж, направо ги отвяват австрийците с дебелите им цени и често отменените полети. :)

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.