Прескочи до съдържание

1 година от създаването на Магеланци - в чужбина


Препоръчани мнения

Така или иначе, ще е паметна дата.

Затова предлагам следващата година да отпразнуваме първата година на Магеланци някъде извън България, за да могат повече хора да се подготвят.

 

Знам, че може и да стане трудно, но като начална дестинация, предлагам наистина нещо предизвикателно:

- Северна Корея - та ще има ли навити?

 

Ще имаме достатъчно време да проучим нещата, да се организираме, и ако до тогава, ракетите не са я гръмнали, може и да стане работата.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

ама ти това сериозно ли ... ? :D

Съвсем сериозно - защо не? Тръпката си заслужава отвсякъде.

Ще поискаме да ни заведат и в Катедрата по Български език на Пекинския университет също...

Аз съм доста навит за Северна Корея.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Изглежда да е сериозно, голямо празненство ще бъде. :D

 

Защо да не пробваме? Това са преживявания, за които си струва човек да опита... То в Париж на Шан-з-Елизе и баба може  :girlcrazy:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Съвсем сериозно - защо не? Тръпката си заслужава отвсякъде.

Ще поискаме да ни заведат и в Катедрата по Български език на Пекинския университет също...

Аз съм доста навит за Северна Корея.

Ники, подготви се с нЕкоя и друга анестезийка, че няма да е излишно. Или другия вариант - да се наложи да свестиш някого. :D

Разчитай на мен за помощ, докторско чедо съм. :D  :P  :D

Минавам на сериозна вълна, на мен ми се нрави идеята много. :wub:

Редактирано от goldeneyeful
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ники, подготви се с нЕкоя и друга анестезийка, че няма да е излишно. Или другия вариант - да се наложи да свестиш някого. :D

Разчитай на мен за помощ, докторско чедо съм. :D  :P  :D

Минавам на сериозна вълна, на мен ми се нрави идеята много. :wub:

зависи...може и да се анестезираме там, ако ни нагостят с някоя приятна правителствена манджа :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

зависи...може и да се анестезираме там, ако ни нагостят с някоя приятна правителствена манджа :)

 ... или с някое специално меню. Човек никога не знае ...  :D

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

 ... или с някое специално меню. Човек никога не знае ...  :D

Лично другарят Кимчи, обеща да ги опитва преди да ни нагости с тях.

 

та сериозно - това празненство си заслужава отвсякъде! Трябва да се види сега кой ще се навие.

За willks знам че е навитак за Северна Корея, ако не го разубедите, разбира се...  :party:

Връзка към мнение

Aз принципно съм много "ЗА" посещение на СК, но точно за празнуване май нещо не го виждам  :rolleyes:

И с какво ще се черпим - с по 300 грама ориз ли?  :D

Северна Корея за мен определено е голямо предизвикателство и авантюра, и съвсем сериозно искам да видя "най-прекия конкурент на Южна Корея" ;) Но точно за 1-вия РД на форума не мисля, че е най-подходящия вариант.

 

Ние за една Сърбия на 60 км. с автомобили не можахме да се организираме, представи си за такава далечна дестинация, ограничена откъм варианти за превоз и достъп, какво би се получило...

 

 

Мерси, аз ще пропусна  ;)

Фичо, направо се излагаш братче! Бива ли да си толкова краен и категоричен, пък ти... ;)

 

Редактирано от wilks
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Aз принципно съм много "ЗА" посещение на СК, но точно за празнуване май нещо не го виждам  :rolleyes:

И с какво ще се черпим - с по 300 грама ориз ли?  :D

Северна Корея за мен определено е голямо предизвикателство и авантюра, и съвсем сериозно искам да видя "най-прекия конкурент на Южна Корея" ;) Но точно за 1-вия РД на форума не мисля, че е най-подходящия вариант.

 

Ние за една Сърбия на 60 км. с автомобили не можахме да се организираме, представи си за такава далечна дестинация, ограничена откъм варианти за превоз и достъп, какво би се получило...

 

То в това е предизвикателството, willks, все си мисля, че ще има и други навитаци. Пък има и време за организация.

Друг вариант е да вървим на сафари в Кения и да докараме на шефа някой рогат добитък оттам, че да го помни вечно...

 

но за Северна Корея - не се предавай, че си ми единствената надежда за момента от България, другите като чуят и нещо им става... :O  :O  :O

Връзка към мнение

но за Северна Корея - не се предавай, че си ми единствената надежда за момента от България, другите като чуят и нещо им става... :O  :O  :O

Никъде не съм писал, че се отказвам, или "предавам".

Просто гледам малко по-реално на нещата, и ти казвам, че форумна среща точно там няма особен шанс да се случи. Или варианта е пак да стане, но само ние двамата да я направим.  :D

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Никъде не съм писал, че се отказвам, или "предавам".

Просто гледам малко по-реално на нещата, и ти казвам, че форумна среща точно там няма особен шанс да се случи. Или варианта е пак да стане, но само ние двамата да я направим.  :D

Забравяш и нашият вожд Кимчи Втори - та станахме трима  :victory:  

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

И какво стана - за Северна Корея, май няма много навитаци?

 

добре де, това е първото предложение, което си е в сила.

но може и други дестинации - предлагайте - япония, китай, тайланд, тринидад и тобаго, макао, и изобщо - не бъдете скромни... нека направим нещо подобно.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

.

но може и други дестинации - предлагайте - япония, китай, тайланд, тринидад и тобаго, макао, и изобщо - не бъдете скромни... нека направим нещо подобно.

Те това е дестинацията! И без друго имам една изгоряла виза, а сега даже няма и да ми трябва!

 

 

Освен това никой от форума не е ходил, май!

Редактирано от но нейм
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Те това е дестинацията! И без друго имам една изгоряла виза, а сега даже няма и да ми трябва!

 

 

Освен това никой от форума не е ходил, май!

 

Давайте предложения - има време до следващата година и да си направим един такъв рожден ден. Ще се организираме все някак.

Връзка към мнение

Е кога ще ти се падне такова преживяване? къде ти е магеланския дух?

 

Абе то не е много приключенско - водят те за ръчичка по организирани специално за туристи мероприятия. Пък и още помня соца, някакси не ми е интересно да се отида в някаква засилена версия...

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Абе то не е много приключенско - водят те за ръчичка по организирани специално за туристи мероприятия. Пък и още помня соца, някакси не ми е интересно да се отида в някаква засилена версия...

да,но от приключенска гледна точка си е добра дестинация

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

 

И какво стана - за Северна Корея, май няма много навитаци?

 

добре де, това е първото предложение, което си е в сила.

но може и други дестинации - предлагайте - япония, китай, тайланд, тринидад и тобаго, макао, и изобщо - не бъдете скромни... нека направим нещо подобно.

 

 

Те това е дестинацията! И без друго имам една изгоряла виза, а сега даже няма и да ми трябва!

 

 

Освен това никой от форума не е ходил, май!

И освен това, в Тринидад се провежда най-колоритния карнавал на Земята, според последните класации. По-добър и от този в Рио, който пада на 3-то място.

Така че, и аз се присъединявам специално към това предложение. :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

И освен това, в Тринидад се провежда най-колоритния карнавал на Земята, според последните класации. По-добър и от този в Рио, който пада на 3-то място.

Така че, и аз се присъединявам специално към това предложение. :)

добре де, аз и за там съм навит

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Северна Корея не е много за групови събирания, няма да има къде 2 лафа да обърнем на по бира примерно, а и не е лъжица за всяка уста, финансово също.

 

Аз викам дестинацията да я определим като изскочи поредната изцепка на авиокомпания тип Алиталия и Ерберлин. Пък каквото се падне :)

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Северна Корея не е много за групови събирания, няма да има къде 2 лафа да обърнем на по бира примерно, а и не е лъжица за всяка уста, финансово също.

 

Аз викам дестинацията да я определим като изскочи поредната изцепка на авиокомпания тип Алиталия и Ерберлин. Пък каквото се падне :)

И това е добро предложение. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.