Прескочи до съдържание

Търся билети до Берлин и обратно


Препоръчани мнения

Привет! Не устояхме на изкушението да си купим билети от Банкок до Берлин през зимата, но сега се чудим как да стигнем до Берлин. 6 човека сме и засега сме се спрели на вариант бус - поне 3-ма шофьори сме, а 1600 километра февруари месец си е сериозно разстояние. Другият вариант е самолетът, но билета трябва да е възможно най-евтиния. Трябва да летим на 2 февруари вечерта или на 3 рано сутринта и да се върнем на 14 следобяд. Цените, които в момента намирам са около 150 евро на човек. Има ли шанс да паднат или да се стягаме за дълго шофиране?

 

И малко извън темата... От Берлин трябва да сменим самолета в Амстердам, където имаме 55 минути на разположение. Леко ме притеснява, че трябва да минем паспортен контрол (излизаме извън Шенген) и секюрити, а тамошното летище е голямо. Дали ако се помоля на стюардите ще могат да ни съдействат?

 

Благодаря! :)

Връзка към коментар

Привет! Не устояхме на изкушението да си купим билети от Банкок до Берлин през зимата, но сега се чудим как да стигнем до Берлин. 6 човека сме и засега сме се спрели на вариант бус - поне 3-ма шофьори сме, а 1600 километра февруари месец си е сериозно разстояние. Другият вариант е самолетът, но билета трябва да е възможно най-евтиния. Трябва да летим на 2 февруари вечерта или на 3 рано сутринта и да се върнем на 14 следобяд. Цените, които в момента намирам са около 150 евро на човек. Има ли шанс да паднат или да се стягаме за дълго шофиране?

 

И малко извън темата... От Берлин трябва да сменим самолета в Амстердам, където имаме 55 минути на разположение. Леко ме притеснява, че трябва да минем паспортен контрол (излизаме извън Шенген) и секюрити, а тамошното летище е голямо. Дали ако се помоля на стюардите ще могат да ни съдействат?

 

Благодаря! :)

Здравей! Аз успях да смъкна цената на 120 евро на човек или общо-720 евро за шестимата. Не знам дали те устройва.Плаща се с Виза Електрон Дебитна. Лети се на 2 и се върщате на 14 в 11:20 е полета от Берлин.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Оле, то било Февруати, аз пускам Септември. Най-евтино дава ето това:

 

http://www.jetcost.pt/results.php?sid=FPT2_55c8e16a46e8e

 

2-рия резултат може и е най-офертен за вас - тръгване рано рано сутринта към Берлин и връщане вечерта с директни полети и мутрите.

 

PS: Брато, много се извинявам, още съм спал явно, набързо съм метнал само бърз поглед на снимката без да се загледам и да ти прочета ника. Моля за извинение.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

150 евро е ок цена, особено ако ви пасва на часовете. 120 пък е направо страхотна и аз бих купил веднага :)

 

Не се притеснявай за прекачването в Амстердам, едно от най-уредените и приятни летища е. Не е с много терминали, влакчета и т.н., а е разположено като звезда с една централна зона и лъчи излизащи от нея. Нямате проблеми, щом авиокомпанията ви продава билет с 50 минути прекачване, значи ако полетите са си по график и ти и куфарите ще бъдат навреме в самолета :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Мерси за информацията! 105 евро е супер,но явно няма 6 места на тази цена, защото ако задам тази бройка цената скача на 120. Което пак е супер, дори тръгнах да купувам, ноо има една уловка - тази цена важи само ако на връщане се пътува без чекиран багаж. :)  Иначе е 160 евро, толкова, колкото е на сайта на Еър Берлин. Нищо, ще продължа да следя, може пък и да излезе нещо. 

 

На летището в Амстердам съм бил няколко пъти но само транзит на път от / към България. Сега ще е малко по-различно, тъй като пристигаме от Шенген и излизаме от Шенген, следователно трябва да минем през секюрити и паспортен контрол. Не, че ме притеснява особено, но мисля, че е добра идея да помоля някой от кабинния екипаж за съдействие с цел по-бързо преминаване с оглед на времето, което имаме  :)

Връзка към коментар

Аз наскоро пазарувах от Ер Берлин и ми излезе най-евтино през jetcost.pt -> budgetair.pt с карта Маестро. Билетите бяха във Flyclassic, т.е. класа с включен куфар. Бих казал, че и 160 е донякъде ОК цена, естествено ако автобуса не ви притеснява толкова. С оглед на фиксираните дати и сериозни ограничения, които имате в търсенето. 

 

Иначе, когато билетите скачат за по-висока бройка ги купуваш на порции, първо колкото евтини има, после остналите :)

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.