Прескочи до съдържание

Колко сме пушачите тук?


Препоръчани мнения

Докторе, не те ли е срам?

Докторите ги оперират, и им отстраняват това чувство още в първи курс, към средата на първия семестър...съм чувал  :rolleyes:

И аз спадам към клетите, дискриминирани пушачи.  :(

:)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Докторите ги оперират, и им отстраняват това чувство още в първи курс, към средата на първия семестър...съм чувал  :rolleyes:

И аз спадам към клетите, дискриминирани пушачи.  :(

:)

хехе, новото правителство обеща да поправи тази несправедливост...  :D

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

хехе, новото правителство обеща да поправи тази несправедливост...  :D

Кое? На Папуа Нова Гвинея ли?

Докторите ги оперират, и им отстраняват това чувство още в първи курс, към средата на първия семестър...съм чувал  :rolleyes:

Според мен вече ги ваксинират срещу срам още при издаването на студентската книжка. Към 6-тата година им бият и една реваксинация - ей така, за всеки случай!

 

Аз пък съм бивш, а както каза една колежка: "Няма нищо по-отвратително от бивш пушач!" :smoke:

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Кое? На Папуа Нова Гвинея ли?

Според мен вече ги ваксинират срещу срам още при издаването на студентската книжка. Към 6-тата година им бият и една реваксинация - ей така, за всеки случай!

 

Аз пък съм бивш, а както каза една колежка: "Няма нищо по-отвратително от бивш пушач!" :smoke:

Ужассссссс  :P , да се научиш пак

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз пък съм бивш, а както каза една колежка: "Няма нищо по-отвратително от бивш пушач!" :smoke:

Твоята колежка вероятно е наясно каква безспорна истина е изрекла.

Имаше едни лафове, че "няма бивши ченгета и...кво беше още там", ама май не включваше пушачите  :rolleyes:  :D

Връзка към коментар

Твоята колежка вероятно е наясно каква безспорна истина е изрекла.

Имаше едни лафове, че "няма бивши ченгета и...кво беше още там", ама май не включваше пушачите  :rolleyes:  :D

Т'ва шлоссерите с двойно "с" не сте като другите шлосери - и лафове знаете, и езици сте учили!

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Т'ва шлоссерите с двойно "с" не сте като другите шлосери - и лафове знаете, и езици сте учили!

Езиците не ги учим, ядем ги - в масло, или панирани :)

А ако го нямаше второто "с", щеше много брутално да звучи "шлоЗер" ...нещо като "булдозер с шлюзове"  :rolleyes:  :D

 

Относно пушенето, се чудя над един въпрос от дълго време - как в държавата, в която се намира Свтовната Здравна Организация - Швейцария, по летищата има зони за пушене, а в България - на второ място в ЕС по брой пушачи, на летищата липсват такива. Пак "по католици от Папата" го играем нещо май.  :huh:

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Чисто финансов е проблема, трябва някой да даде пари за тия зони за пушене, иначе е разрешено да се направят. Номера е, че София не е трансферно летище, следователно се допуска че такова удобство не е крайно належащо...

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Признавам с леко закъснение, пуша в компания на сладки приказки и питие, по няколко цигари. Принципно не купувам и не изпитвам нужда да пуша. Но, ако настроението ми е приповдигнато, то задължително ми се пуши.

Връзка към коментар

Признавам с леко закъснение, пуша в компания на сладки приказки и питие, по няколко цигари. Принципно не купувам и не изпитвам нужда да пуша. Но, ако настроението ми е приповдигнато, то задължително ми се пуши.

Същата работа бях и аз в продължение на години, до преди няколко месеца и ми беше екстра... а сега почнах да пуша и на работа, и вкъщи на терасата. Защо ми трябваше, умирам от яд! :angry:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Същата работа бях и аз в продължение на години, до преди няколко месеца и ми беше екстра... а сега почнах да пуша и на работа, и вкъщи на терасата. Защо ми трябваше, умирам от яд! :angry:

На мен ми става лошо, при повечко цигари съм драйфала. Явно ми се свиват съдовете и е доста неприятно усещането. :rolleyes:

Връзка към коментар

Важното е, да не ти се разширяват зениците...че тогава отиваме в едни други категории ;)

За там нямам познания. :D В другия случай, ползваме жокер "обади се на приятел" и тогава идва на помощ доктор Ники. :D

Връзка към коментар

Браво, Фичо! :)  И аз ги бях спряла, но ги пропуших отново преди около 2 месеца. Каня се пак да спирам, но ще е след полета ми през Цюрих, че последният път като бях там не пушех и не можах да се възползвам от готините им пушални.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.