Прескочи до съдържание

Колко сме пушачите тук?


Препоръчани мнения

При мен интересното е, че никога не правя друго, когато пуша...така човек изпитва цялата наслада, от този димящ малък порок... 

Не мога да пуша, без да имам нещо поне за пиене. :rolleyes:  Не мога да пуша и всякакви цигари. Да не говорим, че в комбинация с вода, пушенето ми е отвратно.

Редактирано от goldeneyeful
Връзка към коментар

Скрих целия спор, който започна относно толерантността и пушенето на закрити помещения. 

 

Искам дебело да подчертая, че дискусията вървеше крайно културно, интелигентно и умерено, с няколко нива над дискусиите по нормалните форуми, като леко се правя че не съм видял 1-2 просташки сравнения :). Но майтапа настрана, с оглед че темата отново става актуална тия дни, а последните няколко мнения ми показаха недвусмислено накъде отива, предпочитам да я прережа от към корена. Дано тези със скритите мнения ме разберат и няма засегнати. 

 

В случая минах с голямата метла, запазвам си правото утре сутринта на свежа глава да си ревизирам отношението, но нека държим темата като място, където пушачите могат да изпушат виртуално една цигара и да не пречат на никого, без непушачите да го правят така че да им присяда. И това го пиша като върл непушач.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Преди години бях много страстен пушач - над кутия цигари на ден, стигала съм и до две, до такова положение бях, че като ми останат 2-3 цигари в кутията и почвам да се изнервям, че ми свършват и не се успокоявам докато не си купя нова  :O .  По едно време изпитах огромно желание да ги откажа, купих си Табекс и успях - беше ми супер лесно и честно казано ми харесваше, че не пуша. Близо две години не пушех изобщо, не ми се пушеше, но ги пропуших от инат. Ей, да ви кажа, че инатът е ужасно нещо, което много мразя в себе си, но не знам как да го отстраня  :angry: ! Това стана преди 5 години, от тогава съм на приливи и отливи - отказвам ги, почвам ги и т,н, Напълно съм се убедила, че цигарите са психологическа зависимост, уж не ти се пуши, ама като си представиш кафенце и цигарка и ти се припушва задължително. Сега съм в отбора на пушачите! Пуша по около по 10-тина цигари на ден, но може скоро пак да ми скимне да ги откажа  ;) !

Връзка към коментар

да вземете да признаете и какви марки пушвате?

Веднага признавам - не държа да са типично дамски цигари. Улових се, че ми харсва MARLBORO filter plus. Иначе, най-често ординерната Карелиа.

Връзка към коментар

Тежички са ми, повече от 1/1 или 2/3 не мога. :rolleyes:

преди много харесвах дънхил червената плочка, но в България от дълги години изчезнаха....намирам ги само в чужбина, затова карам на червен - 100 тук

Връзка към коментар

Това вече е болна тема! моите цигари са ги изпокрили(или ще ги вдигат или наистина ще ги забранят slim-а) и все по-рядко намирам... :( Иначе съм на синя тънка карелия.

Нали се говори че ще забраняват слима, та сигурно за това! А бях чула нещо и за вдигане на цени. На мен не ми харесва да пуша дебели цигари и ако го спрат, този път наистина ще ги спра за постоянно   :) .

Връзка към коментар

дълги години пушех червено марлборо, после минах на бяло, а след като го ребрандираха и развалиха пробвах около 30тина вида други, за да си харесам нещо, но не ми се получи. няколко месеца по-късно пуснаха разните тъч разновидности и взех, че си харесах черното, което вече май толкова ме е разглезило, че нищо друго не ми харесва... :)

Връзка към коментар

аз ако не си свивам от тютюн, смесен с ароматни за лула, пуша Карелиа. Понякога и наргиле с всякакви плодови аромати, най-вече ябълка и канела  :smoke:

 

Редактирано от wilks
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

аз ако не си свивам от тютюн, смесен с ароматни за лула, пуша Карелиа. Понякога и наргиле с всякакви плодови аромати, най-вече ябълка и канела  :smoke:

ухххх, това за наргилето е много добро попадение, обичам смес между ванилия и кафе...невероятно опиянение

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

ухххх, това за наргилето е много добро попадение, обичам смес между ванилия и кафе...невероятно опиянение

И ние имаме вкъщи едно от Египет и го припалваме от време на време  :) !

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз вече 2 години пуфкам само Rothmans. Това е от малкото марки на пазара с постоянно качество. Преди това пробвах няколко месеца с Marlboro Silver и на всеки 5 кутии имаше поне една ужасно смрадлива. Не мисля, че са били ментета, просто Marlboro се произвежда в много фабрики и вкусът варира до някаква степен. А аз кашлям при всяка смяна на цигарите.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз вече 2 години пуфкам само Rothmans. Това е от малкото марки на пазара с постоянно качество. Преди това пробвах няколко месеца с Marlboro Silver и на всеки 5 кутии имаше поне една ужасно смрадлива. Не мисля, че са били ментета, просто Marlboro се произвежда в много фабрики и вкусът варира до някаква степен. А аз кашлям при всяка смяна на цигарите.

имаш ли идея къде изчезнаха ротманс плочка и дънхил плочка?

Връзка към коментар

За съжаление не. В последните месеци Rothmans сменят изцяло визията на продуктите си и нищо чудно плочките скоро да се появят с нов дизайн. Любимият ми сив Rothmans беше пред спиране поради слаб интерес. Според познати търговци, след смяната на цвета със светлосин продажбите доста са скочили.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.