Прескочи до съдържание

София-Вашингтон ДС - Спешно!


Препоръчани мнения

Здравейте! Една приятелка е потърпевша от измама със самолетния си билет и спешно търси нов, за да се прибере. Трябва и:

- еднопосочен от София до Вашингтон ДС (ако е по-евтино може и с фиктивно връщане)

- двама човека (1 възрастен и дете на 8 години)

- дата на заминаване - възможно най-скоро, може дори днес или утре

- икономична класа

- цена - възможно най-евтиното

- престои - по възможност по-къси, но при добра цена може и по-дълги

- ще носи багаж

Ние намираме за около 950-1100$ най-добра цена на човек.

Благодаря Ви за отзивчивостта и съдействието!

Редактирано от fairy__
Връзка към коментар

Тук има двупосочни билети за двете с Луфтханза за около 1984.67 лв. (цената ми я показва в ХКД - през експедия ХК) - проверих с дати за резервация 13.08.2015 и връщане на 16 септември.

 

Дано това да помага!

Редактирано от lisska99
Връзка към коментар

Би ли могла да ми изпратиш това, което намираш, тъй като това, което виждам аз не съвпада с посоченото от теб? Дори не ми дава билет за утре.

Потърси през jetcost.fr

Връзка към коментар

Тук има двупосочни билети за двете с Луфтханза за около 1984.67 лв. (цената ми я показва в ХКД - през експедия ХК) - проверих с дати за резервация 13.08.2015 и връщане на 16 септември.

 

Дано това да помага!

Опцията беше чудесна и цената много добра, но остават по-малко от 24ч. и не позволява да се направи резервация :( Ще търсим за други дати.
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Един съвет - когато става въпрос за последен момент, опитайте се да търсите сами. Най-вероятно билета, който някой от тук открие няма да е наличен докато стане комуникацията (разваления телефон). Не е толкова сложно и вероятността да спестите някаква сума е пренебрежително малка, ако става въпрос за наистина спешно пътуване!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Един съвет - когато става въпрос за последен момент, опитайте се да търсите сами. Най-вероятно билета, който някой от тук открие няма да е наличен докато стане комуникацията (разваления телефон). Не е толкова сложно и вероятността да спестите някаква сума е пренебрежително малка, ако става въпрос за наистина спешно пътуване!

Да, благодаря. Ние търсим, но все пак не е излишно някой и друг съвет или помощ.
Връзка към коментар

В случая с LH - когато е по-малко от 24 часа, директно на техния сайт. А и преди директно винаги беше по-изгодно, защото LH решиха да не дават възможност на агенти и посредници за по-ниски цени...

 

Още нещо, което се сещам - гледайте за двупосочен билет, дори и да не се ползва разликата може да е минимална, а може и да излезне по-изгоден.

Редактирано от moldi
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Намерихме в expedia.com.hk за HK$6,650 за двамата, но при продължаване на регистрацията дава тотал HK$13,291.

В случая с LH - когато е по-малко от 24 часа, директно на техния сайт. А и преди директно винаги беше по-изгодно, защото LH решиха да не дават възможност на агенти и посредници за по-ниски цени...

 

Още нещо, което се сещам - гледайте за двупосочен билет, дори и да не се ползва разликата може да е минимална, а може и да излезне по-изгоден.

Да, гледаме с фиктивно връщане, защото е по-изгодно, но първо излиза една цена уж за двама и като продължа, тотала е двоен. А ако търся само за един човек, полета е един и същ, но цената по-висока. Нещо не хващам логиката. Редактирано от fairy__
Връзка към коментар

Преди да им предложа варианта Експедия ХК погледнах и на сайта на ЛХ и там цената беше някъде към 2000 и нещо лева. Наскоро си купих билети за полет на ЛХ през експедия ХК и цената ми беше 2 пъти по-ниска от тази на сайта на превозвача, не знам как го правят но е факт ...

 

Но не им пречи да проверят в сайта на Луфтханза, може да има изгодни полети от 14.08 на там

Редактирано от lisska99
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Проверихме и в ЛХ, но цената е висока. В краен вариант ще трябва да вземат билет и на висока цена, просто защото трябва да се приберат. Благодаря на всички за отзивчивостта.

Връзка към коментар

Вижте в краен случай и цените до Ню Йорк. В крайна сметка, DC е на 4 часа с кола от там и на час със самолет. Може нещо да изскочи.

Да - също е възможно други близки летища - BOS, JFK, MIA, ATL, CLT - все може да има нещо, въпреки че в това време на годината доста трудно :(

И отново - не търся аз, защото докато предам информацията, най-вероятно тарифата или ще е изчерпана или ще се е променила...

Редактирано от moldi
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.