Прескочи до съдържание

Мадрид за Нова Година


Препоръчани мнения

да се запиша и аз, че се чудя кога да почна да се оглеждам за билети до Мадрид за Нова година :) за сега с България еър ми излиза по-евтино, но все пак има време ... Някакви съвети да дадете :blush:

Връзка към коментар

да се запиша и аз, че се чудя кога да почна да се оглеждам за билети до Мадрид за Нова година :) за сега с България еър ми излиза по-евтино, но все пак има време ... Някакви съвети да дадете :blush:

Колко време, колко багаж, колко пари .. така никой не може да ти помогне :)

Връзка към коментар

някъде от 28 декември до 2 - 3 януари. Двама с бебе на 6 месеца, може би един чекиран багаж и количка, но тя май така или иначе е без пари :) Пари нямам идея, защото не знам колко биха излезнали, но едва ли ще са под 700 кинта :)

Връзка към коментар

Гледам, че цената на България Ер е 400лв на човек и то без rumbo и т.н. финтове. Според мен си е цена, която си заслужава покупката в момента и не вярвам да падне по-ниско. 

 

Картинката е за един+бебе, мързи ме да правя ново търсене, с втория ще стане 870лв :)

 

2015-08-15_22-30-42.png

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.