Прескочи до съдържание

до азорските острови


Препоръчани мнения

има ли нещо по добро от това

http://airixo.com/en/book/sofia-SOF/ponta-delgada-PDL/september/2015/8-13-days?nd=nd&fids=8416288,6820184,8457219,8152420,6368979,8069131&from=fc&d=PDL

 

и може ли да се смъкне още ?

А големите паузи :wacko: Ще вземаш ли нощувки?В 13,40 пристигаш в  Милано, после на другия ден в 6,40 следващ полет. Така и на връщане.

Връзка към коментар

Съвсем прилична е цената, но наистина тези престои развалят пейзажа.

Ако не те притесняват, можеш да почнеш да ги прекарваш на отсечки през сайтовете в тази тема:

rumbo/edreams/budgetair 23-69 eur отстъпка от билети

Последните страници имат актуална информация.

Уви, нямаш нито една повтаряща се отсечка, и трябва да търсиш само еднопосочни, което значи, че бързо ще изхабиш разрешените покупки с различните карти, та ще трябва да смениш няколко сайта, поне.

Примерно, Бергамо Азори на 30ти + Порто - София на 8ми и отелно другите отсечки, или друга от възможните комбинации.

Връзка към коментар

Тази дестинация и аз съм я загледал и смятам да я осъществя в близката една година. Обаче вероятно ще изчакам за полет на EasyJet от София до Станстед и оттам до Понта Делгада с Ryanair. Или пък изцяло с Ryanair като пуснат полетите от София. Би трябвало да излезе доста евтино.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Лисабон-Понта Делгада може да бъде и с по-ниска цена. Това е извън сезон и по мои наблюдения можеш да намериш под 30 евро/ посока, друг е въпроса дали като дати те устройва. За ориентир най-ниска цена за тази отсечка, която съм виждала е 22 евро. Ние пътувахме за 25.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

има ли нещо по добро от това

http://airixo.com/en/book/sofia-SOF/ponta-delgada-PDL/september/2015/8-13-days?nd=nd&fids=8416288,6820184,8457219,8152420,6368979,8069131&from=fc&d=PDL

 

и може ли да се смъкне още ?

Ето тук бях давал пример за почти същите дати и излизаше около 150eur

E, сега вече вероятно са се променили цените, а и не е ясно колко точно билета ще успееш "да врътнеш" през "ония сайтове", но пък е схема без допълнителен стоп и с прилични луфтове за прекачванията ...

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

На мен най-големия проблем в тези схеми ми е тва wizzair, защото там трябва да добавиш още една прилична сумичка за багаж, освен ако не ти се ходи с "диагоналка", аз гледах преди с TAP може да свалиш до към 150 евро софия - лисабон през онея схеми с двупосочен и още един двупосочен на раян лисбон - азори и ще ти се върже схемата...

Връзка към коментар

Аз Букнах

Цофия Милано

Милано Порто

Порт Понта делгада

 

и е ОК  защото докарах към 1200 лв. за 2 ма с багаж за всичките от тях и голяма част от   полетите са събота и неделя.

Редактирано от mintoq
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.