Прескочи до съдържание

Здравейте от мен и слънчева Италия!


Препоръчани мнения

Радвам се, че ви открих.Обичам да пътувам и обичам да чета пътеписи на хора, които са пътували повече от мен на различни красиви и екзотични места.Сигурно ще имам много въпроси за бъдещи пътувания, засега ви чета и използвам случая да благодаря за безценната информация, която намирам тук . Надявам се да намеря и ново приятели, а ако имам възможност и аз да помагам с информация.Живея в Италия от доста време, а близо до нас е и Република Сан Марино.Така че ако имате въпроси, моля  :)

  • Харесвам 13
Връзка към мнение

Благодаря ви! Stormbringer,  ако имаш нужда, ще помагаме  :) .Тук наистина е много красиво и има какво да се види по всяко време на годината.

 

 

P.S.Извинявайте, не съобразих, че имам подвеждащ ник -  дама съм  :)

Връзка към мнение

Благодаря ви! Stormbringer,  ако имаш нужда, ще помагаме  :) .Тук наистина е много красиво и има какво да се види по всяко време на годината.

 

 

P.S.Извинявайте, не съобразих, че имам подвеждащ ник -  дама съм  :)

 

Ние да се извиним по-скоро :) А иначе...не чакай покана, хващай и разказвай! Ето ти една тема, която е прекрасен пример, ако почнеш в свободен текст просто да споделяш интересни неща, в твоя случай от Сан Марино : http://magelanci.com/topic/4765-%D0%B7%D0%B0-%D0%B1%D0%B5%D0%BB%D0%B3%D0%B8%D1%8F-%D0%BB%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B8-%D0%B2%D0%BF%D0%B5%D1%87%D0%B0%D1%82%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F-%D1%81-%D0%BD%D0%B0%D0%B4%D0%B5%D0%B6%D0%B4%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D1%87%D0%B5-%D0%BC%D0%BE%D0%B6%D0%B5/

 

Може да ползваш италианските форум за целта :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.