Прескочи до съдържание

Спам


Препоръчани мнения

Някакъв спам открихме в личните съобщения тук, много странно...

 

Здравей, скъпа
Как сте, аз съм Мис, Ramar Търся истински приятел, ако приемете, моля свържете се с мен на моя имейл адрес (ramarmansa@hotmail.com), така че аз ще ви дам моите снимки и да ви кажа повече за мен,
Yours Miss Zinah

Hello my dear
How are you,i am Miss,Ramar am looking for real friend, if you accept please contact me at my email address (ramarmansa@hotmail.com) so that i will give you my pictures and also tell you more about me,
Yours Miss Ramar

Връзка към коментар

Някакъв спам открихме в личните съобщения тук, много странно...

 

Здравей, скъпа

Как сте, аз съм Мис, Ramar Търся истински приятел, ако приемете, моля свържете се с мен на моя имейл адрес (ramarmansa@hotmail.com), така че аз ще ви дам моите снимки и да ви кажа повече за мен,

Yours Miss Zinah

 

Hello my dear

How are you,i am Miss,Ramar am looking for real friend, if you accept please contact me at my email address (ramarmansa@hotmail.com) so that i will give you my pictures and also tell you more about me,

Yours Miss Ramar

И аз имах :angry:

Връзка към коментар

E, то не знам дали въобще някъде е възможно да има сайт с профили и лични съобщения и да не се получат подобни спамове. Просто не им обръщайте внимание и авторите им ще напуснат сайта, поради липса на интерес от получателите на писмата.

Освен това прави впечатление, че адресатът ту се определя като мис Ramar, ту мис Zinah. :lol:

Връзка към коментар

Ами всеки може да си регистрира профил и да почне да пуска съобщения... Докладвайте ги на модертор тия и ще ги махаме своевременно.

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Аз от любопитство ѝ писах на госпожицата, тя наистина ми изпрати снимки. Оказаха се рентгенови.

Основател, какъв ще е новият таен въпрос? :)

Редактирано от captain_oveur
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.