Прескочи до съдържание

Лондон- Папуа Нова Гвинея от 668 паунда


Препоръчани мнения

Една според мен апетитна промоцийка малко над цената,която Жоро Матеев купи със кратък стоповър в Сингапур и Брисбейн. Аз се опитвам ако мога да намеря същата цена като мулти сити, за да може да се съчетае с престой в Австралия за около седмица да речем и 2-3 дни в Сингапур, ама нещо цък не ми се получава ;) Моля, спецовете по намиране на евтини офертни и намаляне на цената да се включачт ;)

Редактирано от Лидия
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Така най-евтина комбинация можах да изнамеря от 943 паунда, но друг проблем може да се окаже,че по това време е зима в Австралия :( Тааааа, хайде мнения моля, много сте мълчаливи ;)

Връзка към коментар

Ако изскочи нещо за 8 - 10.09. 2016 да сме там - свиркайте!!! Знам че ще са скъпички билетите, но има време...

Офертата за момента е за април,май и юни ;)

Скъпо ми се вижда, бих изчакал по-добра оферта.

Аз се водя от цената на Жоро Матеев доколкото си спомням той само до Папуа взе билета за около 800 евро, реално Австралия като допълнение излиза 400 евро... ;)  Ох незнам аз не съм голям спец в намирането на изгодни билети де ;)

Връзка към коментар

Офертата за момента е за април,май и юни ;)

Аз се водя от цената на Жоро Матеев доколкото си спомням той само до Папуа взе билета за около 800 евро, реално Австралия като допълнение излиза 400 евро... ;)  Ох незнам аз не съм голям спец в намирането на изгодни билети де ;)

Така, както си го обяснила, не е толкова лошо :P Просто 1200евро си е стряскащо. Зависи и какво ти се гледа в Австралия, че все пак зимата няма да е супер, освен ако целта не е северната част. Някакви low cost не са ли стъпили вече на Папуа...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз се водя от цената на Жоро Матеев доколкото си спомням той само до Папуа взе билета за около 800 евро, реално Австралия като допълнение излиза 400 евро... ;)

 

Билетът ми беше 812 евро, но от София. Водех се от идеята за стигане до ПНГ най-евтино и смея да твърдя, че това продължава да е една от най-ниските цени, които някога съм виждал за тази дестинация. Дори и да се стигне някъде до Азия за жълти стотинки, полетите после от Сингапур, Хонг Конг, Токио, Манила и тн. до ПНГ гравитират около 700-800 евро и нагоре. Та в този ред на мисли 812 евро от София си беше удар. Мисля, че и цената на Лидия е повече от прилична и трудно може да се свали много.

 

Така, както си го обяснила, не е толкова лошо :P Просто 1200евро си е стряскащо. Зависи и какво ти се гледа в Австралия, че все пак зимата няма да е супер, освен ако целта не е северната част. Някакви low cost не са ли стъпили вече на Папуа...

 

Там няма никакви лоу-кост. Пълен монопол е в момента и това рефлектира върху цените.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

924 евра през budgetair.pt с qatar 28 часа... 2 прекачвания, но според мен цената може да се думне още малко надолу, а ако се търси мултисити може съвсем да падне сигурно

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

924 евра през budgetair.pt с qatar 28 часа... 2 прекачвания, но според мен цената може да се думне още малко надолу, а ако се търси мултисити може съвсем да падне сигурно

Може ли да споделиш за кои дати и какви прекачвания имаш впредвид?

Връзка към коментар

Получава се с няколко дати, в момента пътувам и не мога но разцъкай май и април 2016, също ги гледах и през матрицата пак ги докарват, а мпже да се тества и с малко късмет и fuel dump ( тук разбирачите трябва да помогнат) мпже да падне още.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Малко е в страни от изискванията, но февруари има билети от Лондон до индонезийската част на острова за 1380 лв., които могат да се смъкнат предполагам до под 1300. От там не знам каква е схемата за придвижване до Папуа Нова Гвинея, но мисля че бях чел че има наземен транспорт. През март са за 1800 лв. от Лондон билетите. Но пък има тръгване и на 29 февруари за 1300!

Редактирано от Krum4ov
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

 От там не знам каква е схемата за придвижване до Папуа Нова Гвинея, но мисля че бях чел че има наземен транспорт. 

Има . Поне до централната част.   от Jayapura до границата  Wutung/Vanimo - Madang - Goroka  и оттам къмTari или Wasi. С поне две нощувки или нощен обществен транспорт От тук на изток обаче на къде... Пак стигаме до скъпите вътрешни полети. А и навсякъде чета че е препоръчително с местен гид. (Жоро може да каже дали наистина е така). Ще бъде интересно ако някой намери комбиниран билет до Jayapura с връщане от  PortMoresby - Това обаче ще бъде истинския адвенчър!!!  

Не знам обаче как ще е из планините по това време на годината.

Аз съм за края на август или началото на септември

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.