Прескочи до съдържание

Търся изгоден самолетен билет Лондон- Австралия


Препоръчани мнения

Здравейте, започвам от рано да търся самолетен билет от Лондон за Австралия по възможност със стоповър в Сингапур и/или Папуа Нова Гвинея и връщане от Нова Зеландия, ох голяма схема ;)

Нямаме фиксирани дати, но обмисляме вариант Март 2016

Връзка към коментар

Изгоден + стоповър на тези места се самоизключват. Можеш да разчиташ само на грешка или на съчетаване на няколко билета.

Като успееш да изкристализираш някаква конкретика - сподели.

Връзка към коментар

След голямо ровене, главата ме заболя и ето варианти, ама скъпиииии:

Вариант 1:

Вариант 2:

Вариант 3:

Ето това е идеалният вариант, но не по отношение на цена ха ха

Редактирано от Лидия
Връзка към коментар

Лидия, просто следи разните му там сайтове като пирати и т.н.. Австралия често излиза, а и трафика от УК, специално е голям, респективно конкуренцията е голяма, та се случва и цените да паднат. Според мен нещо до 800 паунда трябва да излезе с малко повече късмет...но забрави за стопоувърите :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Лидия, просто следи разните му там сайтове като пирати и т.н.. Австралия често излиза, а и трафика от УК, специално е голям, респективно конкуренцията е голяма, та се случва и цените да паднат. Според мен нещо до 800 паунда трябва да излезе с малко повече късмет...но забрави за стопоувърите :)

То за без промоция сега намирам за около 1100 паунда на човек със стоповърите, така,че се надявам да се намери нещо по-добро. Искаше ми се ако мога да се възползвам от текущата оферта за Папуа за 668 паунда където Австралия и Сингапур са стоповъри, но кратки, и оттам да ги извъртя с по- голям престой, но явно не съм толкова добра в това...

Връзка към коментар

То за без промоция сега намирам за около 1100 паунда на човек със стоповърите, така,че се надявам да се намери нещо по-добро. Искаше ми се ако мога да се възползвам от текущата оферта за Папуа за 668 паунда където Австралия и Сингапур са стоповъри, но кратки, и оттам да ги извъртя с по- голям престой, но явно не съм толкова добра в това...

 

Бих казала че си станала много добра като гледам къде си се навирала... Ще те ползвам за личен консултант ;) и ще следя темата ти. 

Връзка към коментар

По принцип Париж-Мелбърн-Лондон е около и под 500 паунда. Виж го и това като комбинация, пък с другите полети ако можеш отделно да ги комбинираш. 

Благодаря, но смятам,че посоченото комбинирано с другите полети може да излезе същото и може би повече. Само Лондон- Париж ми е още 100 паунда най-малко за двама, като прибавим евентуален полет до Папуа (където няма лоу кости и цените са безумни) и Нова Зеландия стана мале, мале, трябва да спечеля от тото, от това дето не го пускам ха ха

Бих казала че си станала много добра като гледам къде си се навирала... Ще те ползвам за личен консултант ;) и ще следя темата ти. 

Хич не съм добра, много имам да се уча, гледай една комбинация от полети не мога да направя Macflan и други магеланци имам да ги стигам в някой друг живот ;) Ама това,че не мога да намеря желаното, още повече ме мотивира и си казвам не може да няма все някакъв вариант и така....

Лидия, просто следи разните му там сайтове като пирати и т.н.. Австралия често излиза, а и трафика от УК, специално е голям, респективно конкуренцията е голяма, та се случва и цените да паднат. Според мен нещо до 800 паунда трябва да излезе с малко повече късмет...но забрави за стопоувърите :)

Ех основателю, това да ми го кажеж не го очаквах ;) Аз си мислех,че ще кажеж до 800 паунда със стоповърите лесна работа ;)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Така, аз ще продължа да си публикувам какво ми е в главата и какви оферти намирам, та дано накрая излезе нещо.

 

Ценови вариант от 1034 паунда на човек: Период 1-22 март 2016

 

Полети 1. Лондон-Мелбърн-Крайстчърч- Лондон - 667 паунда със стоповър 14 часа в Сингапур - тук се чудя за 14 часа мога да ли видя нещо там?

2. Мелбърн-Сидни - 07.03- 30 паунда

3. Сидни-Кернс - 12.03 - 57 паунда

4. Кернс-Папуа-Аукланд- 280 паунда

 

Като време ми се струва малко и още не съм финализирала планове къде, какво, как, но да речем главна цел е да сваля може би полет 1  и полета 4.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.