Прескочи до съдържание

Wizz Air - кратки новини и въпроси (Архив: 29.05.2013 - 19.05.2016)


Препоръчани мнения

Смених си личната карта, но резервирах преди месец билети до Милано. Информацията на бордните карти ще бъде различна, когато дойде момента за полет. Как да удостоверя, че не съм си сгрешил данните, а просто си сменил картата с нова?

Редактирано от Vanko
Връзка към коментар

Когато съм купувал билети не са ми искали данни от паспортите или личните карти,освен имената.Мисля,че други данни искат чак при чекирането.

Редактирано от neuromancer
по молба
Връзка към коментар

Смених си личната карта, но резервирах преди месец билети до Милано. Информацията на бордните карти ще бъде различна, когато дойде момента за полет. Как да удостоверя, че не съм си сгрешил данните, а просто си сменил картата с нова?

И сте се чекирали вече?

По принцип не би трябвало да има проблем ако името е същото и на картата се вижда, че е новоиздадена, но за всеки случай може да им се обадите по телефон да ви коригират данните.

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Онзи импулсния? :) ужас. Факт, още не съм се чекирал. :) като се прибера ще погледна. Май вдигнах фалшива тревога. Мерси за бързите отговори

Щом не сте се чекирали, то данните от личната карта още не сте ги попълвали.

Чекирайте се след като имате вече новата си карта и няма да има нужда да се обаждате никъде.

Редактирано от Mary
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Явно въпросът ми е уникално малоумен, ама някой може ли да ми обясни КАК да си сваля бордната карта на компютър/флашка?!?!? Допреди седмица можеше да се сваля на PDF, а сега нещо не я намирам тази опция... ?!?!?!?!?!?

Връзка към коментар

Явно въпросът ми е уникално малоумен, ама някой може ли да ми обясни КАК да си сваля бордната карта на компютър/флашка?!?!? Допреди седмица можеше да се сваля на PDF, а сега нещо не я намирам тази опция... ?!?!?!?!?!?

 

Стъпка 5 – Потвърдете чекирането и разпечатайте бордната си карта

След като сте въвели и запазили информацията за пътник, моля, щракнете на „Чек-ин” до името на пътник.

Прочетете внимателно условията и потвърдете, че сте ги разбрали.

Ако сте последвали инструкциите и сте потвърдили нашите условия за чекиране, до името на пътника ще се появи състоянието „Чекиран”, освен това отдолу ще видите опциите „Отпечатване на бордна карта” и „Отпечатване на бордна карта от PDF”. Можете да изберете всяка от тях и да разпечатате цветно или черно-бяло. Моля, обърнете внимание на следното:

  • отпечатали сте бордната карта за полета, с който пътувате
  • отпечатали сте бордната карта за всички пътници
  • отпечатаният на бордната карта бар-код трябва да е видим и ясен
  • всяка отделна бордна карта трябва да бъде отпечатана на отделен лист с формат A4

Моля, отбележете си, че не можем да ви изпратим бордната карта по имейл. Тъй като не предлагаме гишета за чекиране, няма да можете да отпечатате вашата бордна карта на летището.

 

 

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

Появява ми се само опция „Отпечатване на бордна карта”, „Отпечатване на бордна карта от PDF” липсва, а миналата седмица я имаше... Както и да е, използвах опцията "кърпене на принтскрийнове".....

Връзка към коментар

Явно въпросът ми е уникално малоумен, ама някой може ли да ми обясни КАК да си сваля бордната карта на компютър/флашка?!?!? Допреди седмица можеше да се сваля на PDF, а сега нещо не я намирам тази опция... ?!?!?!?!?!?

Влизате в акаунта си през GoogleChrom.

Отваряте бордната карта.

Кликате или с десен бутон и намирате  Print, или с клавишна комбинация Ctrl+P.

Отваря се диалогов прозорец Print.

След това на Destination се клика на Change и се избира Save as PDF и накрая пак Save.

Накрая си избирате къде да я запазите.

 

Нагледно.

Редактирано от Mary
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Какво става у лЕво! :)

 

 

Wizz Air launching new Skopje flights
 

WIZZ AIR’S NEW ROUTES FROM SKOPJE:

 

* one-way including taxes and non-optional charges

                                     

Low cost airline Wizz Air is expected to launch three new routes out of Skopje for a total of 22 destinations next summer season with services to Bratislava, Berlin and Copenhagen. Flights to the Slovak capital will be inaugurated on March 28, followed by Berlin on March 29 and Copenhagen on March 30. All three will operate twice per week. An official confirmation is expected during the day.

 
The Slovak capital is just fifty kilometres east of Vienna, with shuttle busses running between the two airports. Austria is home to a sizable Macedonian diaspora, while Vienna is Skopje Airport's third busiest route following Istanbul and Zurich. Due to its costs, few no-frills airlines fly to the Austrian capital. The Macedonian government has also pushed for Wizz to introduce flights to Budapest. The Macedonian Economy Minister, Valon Saracini, recently said, “We discussed the opening of direct Wizz Air flights between Skopje and Budapest, as well as charter flights to cater for Hungary’s largest tour operator”. The Minister added that flights to Budapest would allow Macedonian travellers to connect onto Wizz Air’s network of over thirty destinations from the Hungarian capital.
 
This year, Wizz Air introduced thirteen new routes from the former Yugoslavia from four different cities and opened its third base in the region. In Macedonia, it based its third aircraft in Skopje and introduced five new routes from the capital. In addition, the airline inaugurated one seasonal and one year-long service from the country’s second international airport - Ohrid. During the first three quarters, Wizz Air was Skopje's busiest airline, handling 49% of all passengers. The low cost carrier will launch flights from Belgrade to Baden-Baden next summer, its first newly announced route from the former Yugoslavia for 2016.

   
Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Тоя Берлин все ми бяга някъде по тъча. Да вземат да пуснат някоя нова capital city и от София. Не че мога да се оплача от Уиз, но може и още :-)

 

На мен ми хареса Ivanka Аirport BTS :), a Берлин 17 кинта в посока  е бомба :lol: Имахме 3 превозвача до Берлин с далеч по-високи цени - конкуренцията му била майката, ама палци. :lol:

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

На мен ми хареса Ivanka Аirport BTS :), a Берлин 17 кинта в посока  е бомба :lol:

За там нали уж чакаме Ryan да се включат. А аз си имам официална покана за визита и то с придружител свекърва ми(по-точно тя има покана, а аз ще я придружавам :lol: ) Кой е като мен :P

Редактирано от Eti*
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

И аз имам един малоумен въпрос - исках да си разпечатам бордните карти за Уиз и ето какво ми излезе за полет от София:

На това летище не е възможна онлайн регистрация

Също така единия пасажер не мога да го регистрирам - излиза ми опция само за модификация на данните, но не и регистрация. А с другия нямам такъв проблем. Някакви идеи? Или просто сайта на Уиз се е бъгнал...

Връзка към коментар

340c8e80754cb18f.JPG

 

Awesome news for Macedonia! Starting March 2016, we will launch three new routes between Skopje and Berlin Schoenefeld, Bratislava and Copenhagen, that is, two brand new WIZZ Destinations! In fact, one might say two and half destinations, thanks to Bratislava’s proximity to Vienna, making it a perfect way to visit the Austrian capital for all you savvy travellers out there. Tickets for flights on the new biweekly routes are already on sale from just 1799 MKD.*

 

---

Скоро Братислава и Берлин и от София.

Редактирано от Edem
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Нещо се разрастват сериозно около нас. http://www.londonstockexchange.com/exchange/news/market-news/market-news-detail/12608303.html

 

Слухове за нови посоки от София?

Редактирано от Bliss
Връзка към коментар

Януари сме планували ходене до Дубай. Постоянно получавам мейл че има промяна в разписанието, ама не им обръщах много внимание, защото смятах че нещо сменят часа. казва се ( освен ако аз съм тотално заблеяна и не си спомням като съм буквала) че връщането от 14-ти е променено на 12. Възможно ли е такава промяна да правят?

Връзка към коментар

Ако сменят разписанията си, да могат да ти променят датата. Ти от своя страна можеш да се съгласиш мълчаливо с промяната, или да искаш полет, който е удобен за теб, спрямо новото разписание, или да си канселираш полета с 100% рефунд. Има и вариант прерутиране но от Дубай не виждам как ще стане.

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.