Прескочи до съдържание

Wizz Air - кратки новини и въпроси (Архив: 29.05.2013 - 19.05.2016)


Препоръчани мнения

   И аз имам аналогичен проблем за Рим през февруари, но още не съм решила дали да се съглася с промяната, или да се откажа от полета. Никъде не намирам има ли срок, в който трябва да им отговоря. Знаете ли нещо по въпроса?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

   И аз имам аналогичен проблем за Рим през февруари, но още не съм решила дали да се съглася с промяната, или да се откажа от полета. Никъде не намирам има ли срок, в който трябва да им отговоря. Знаете ли нещо по въпроса?

 

Обади се на безплатния телефон  02 4917048 за това. Мисля, че срокът е до 3 часа преди полета - т.е. до срока, в който могат да се правят промени по резервацията.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Да дава ми варианти да се съглася, да проверя и променя дати ( тук мисля че плащам де) или да канселирам ида ми върнат парите. Възможно е значи именно защото не съм предприела все още нищо да получавам мейл на всеки 2 дни  :huh:  А аз си мислех че нон стоп сменят нещо ( колко съм заблудена) :) Благодаря ви!

Връзка към коментар

Нищо не се плаща при смяна на часовете или датите, въпросът е да има места. Смяната на датите може да бъде в определени граници (до 2 седмици напред и назад май, но не съм сигурен).

Връзка към коментар

http://www.fly4free.com/deal/europe/wizz-air-launches-three-new-routes-from-skopje-to-berlin-bratislava-and-copenhagen/

 

Много добре, полетите се появяват вече и в страничката на wizzair. Ся ако и нещо подобно ми натряскат от София ще получа оргазъм :D

Редактирано от MARTiNSHO
Връзка към коментар

И нашият полет за Дубай беше сменен, с два дни по - рано. Ние избрахме да си запазим датата и затова ще летим от Букурещ, Според служителя на Wizz, с когото говорих, имаше само десет свободни места три месеца преди полета.  След което пак получих мейл , че сменят полета, което ми дойде повече.Слава богу, беше само в часа на излитане - малко по - късен, което пак не е много добре, защото със сигурност ще трябва да ползваме такси от летището....Така че, с техните смени ни оскъпиха полета - с пътуването до Букурещ и с таксито до хотела. Добре, че билетите ги взехме много евтини. Така и не разбрах дали връщането на парите е за двупосочния билет, или само за посоката, която е със сменено разписание.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

И нашият полет за Дубай беше сменен, с два дни по - рано. Ние избрахме да си запазим датата и затова ще летим от Букурещ, Според служителя на Wizz, с когото говорих, имаше само десет свободни места три месеца преди полета.  След което пак получих мейл , че сменят полета, което ми дойде повече.Слава богу, беше само в часа на излитане - малко по - късен, което пак не е много добре, защото със сигурност ще трябва да ползваме такси от летището....Така че, с техните смени ни оскъпиха полета - с пътуването до Букурещ и с таксито до хотела. Добре, че билетите ги взехме много евтини. Така и не разбрах дали връщането на парите е за двупосочния билет, или само за посоката, която е със сменено разписание.

 

 

за целият билет трябва да е връщането на парите, ако сте купили 2-те посоки с една резервация

...

е от от София доста нови дестинации пуснаха и обявиха тая година

не че не искам вече нови, но нещо ме съмнява да има още скоро

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Според мен това от Скопие до Братислава, Берлин и Копенхаген е много достъпно, нямаме от София lowcost до нито едната точка.

P.S. Имаме Малмьо ама с оня кален трансфер за 10000 евро, предпочитам директно до Копенхаген.

Връзка към коментар

http://www.fly4free.com/deal/europe/wizz-air-launches-three-new-routes-from-skopje-to-berlin-bratislava-and-copenhagen/

 

Много добре, полетите се появяват вече и в страничката на wizzair. Ся ако и нещо подобно ми натряскат от София ще получа оргазъм :D

 

Еееех, страхотни дестинации са им пуснали на макетата. Ама това е едно от най-отвратителните за трансфер балкански летища, тъй че не е много на радост работата... Ако бяха ги пуснали от Ниш или Белград, направо отварях шампанското... 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Зависи от кой край на България си , ама от София нагоре и на изток да биеш път до Скопие за една Братислава е лишено от здрав разум.

Дестинациите са си за макетата и няма радост тук за нас.

Връзка към коментар

Да не забравяме, че в статията за Братислава се споменаваше не само Скопие, ами и София. 

За Берлин пък мислех, че ще е следващата дестинация на Раян, но то не пречи и двете да летят до там.

Връзка към коментар

Тия сладури от Wizz имат 2 ч и 10 мин закъснение от Лутън. Най-якото е, че не ме пускат да изляза от летището-това било решение на авиокомпанията, но Wizz ми забраниха да излизам, освен ако не се откажа от пътуването. Отказът им бил свързан със -забележете- трафика на хора. Фейспалм.

Връзка към коментар

До вчера на сайта на Уиз имаше полети до Болоня за януари месец всеки петък. Снощи като тръгнах да резервирам бяха изчезнали. Така удобните кратки уикенди петък-неделя изчезнаха.

Възможно ли е това да е новата им програма или е някакъв бъг?

Връзка към коментар

До вчера на сайта на Уиз имаше полети до Болоня за януари месец всеки петък. Снощи като тръгнах да резервирам бяха изчезнали. Така удобните кратки уикенди петък-неделя изчезнаха.

Възможно ли е това да е новата им програма или е някакъв бъг?

Ако не бъркам и миналата зима полетите бяха само два седмично - сряда и неделя.

Сега е същото, чак в края на март стават отново 3 на седмица.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

На мен ми отмениха полета до Болоня за февруари в петък на сряда

Явно има някакво разместване в програмата. Знаех си, че не съм толкова отнесена. Преди 2 дни полетите в петък си бяха на сайта и даже можеха да се купуват билети.

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.