Прескочи до съдържание

Wizz Air - кратки новини и въпроси (Архив: 29.05.2013 - 19.05.2016)


Препоръчани мнения

Магеланци помагайте :)

След направена корекция на резервация, включваща промяна име на пътник, промяна на 2-ма пътника от възрастни на деца (2-14 год.) и добавяне на приорити бордин, получих объркана инвойс ф-ра от Уизейр.

От цената платена по резервацията са изкарали с минус, сума в размер на 349 лв. При което им се обадих за да попитам как е станало, и съответно как мога да получа този кеш бек. След консултация със супервайзов оператора ми отговори, че за съжаление е станала системна грешка.... но все пак, комуникацията ни в този час се водеше на английски и не исках много да задълбочавам.

Някакви идеи дали и как мога да възползвам от тази грешка ?!?

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...
Един архивен репортаж за първия полет на Уиз ер до София ;)
 
Първият евтин полет кацна в София

Прочети още на: http://www.dnes.bg/travel/2005/09/19/pyrviiat-evtin-polet-kacna-v-sofiia.13328
 
Редактирано от Topfly
  • Харесвам 6
Връзка към коментар

 

Един архивен репортаж за първия полет на Уиз ер до София ;)
 

 

Спомени, спомени... Мой колега ми купи билет за този полет и лятехме заедно на него. Каза ми, "запомни този ден, исторически е". Тогава си помислих какви ми ги разправя. Тези ще дойдат като повечето инвеститори, ще видят каква мафиотщина властва и ще си вдигнат чукалата. Той обаче се оказа прав и те останаха. И добре че ги има... Хубави-лоши, добре че ги има Wizz.

 

P.S. Може ли някой да помогне с файла с цените на Уиз! Не успявам да го намеря. Може би трябва модераторът да държи актуален линк към последния файл в първия пост в темата за Уиз.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

P.S. Може ли някой да помогне с файла с цените на Уиз! Не успявам да го намеря. Може би трябва модераторът да държи актуален линк към последния файл в първия пост в темата за Уиз.

 

Модератора го чакаме да се завърне от карибските морета :) Не мисля, че скоро е имало файл, маймунките излезнаха в почивка. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

 

На вниманието на пътниците, пътуващи от летище София – Терминал 1

 

Поради удълженото време, което отнема извършването на проверки за сигурност на Терминал 1, всички пътуващи се приканват стриктно да се придържат към указаното време за явяване на летището, което е 2 часа преди планираното време за излитане на полета. При пристигане на летището, моля своевременно извършете регистрация за полета си и без забавяне се насочете към зоната за извършване на проверки за сигурност. Несъобразяване с тази препоръка може да доведе до изпускане на полета, заради ненавременно пристигане на изхода за извеждане към самолета.

Връзка към коментар

Който пътува от Дортмунд сутрешен полет също трябва поне час и двадесет минути преди полета да се нареди на опашката за сигурност,защото се натрупват няколко полета и бях на косъм да изтърва самолета.В Бергамо също да се нарежда 80-90 минути по-рано,защото е много натоварено и пак ми се изправи косата от бързане.

Връзка към коментар

Който пътува от Дортмунд сутрешен полет също трябва поне час и двадесет минути преди полета да се нареди на опашката за сигурност,защото се натрупват няколко полета и бях на косъм да изтърва самолета.В Бергамо също да се нарежда 80-90 минути по-рано,защото е много натоварено и пак ми се изправи косата от бързане.

 

Дортмунд  искаха 2.5 часа преди полет, но влезнахме както обичайно 30 минути преди полет. Кисненето по терминали и салони е чисто губене на време, освен ако сме на спот. Специално  на Т1 са се строшили от  трафик  през час. :biggrin:

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Който пътува от Дортмунд сутрешен полет също трябва поне час и двадесет минути преди полета да се нареди на опашката за сигурност,защото се натрупват няколко полета и бях на косъм да изтърва самолета.В Бергамо също да се нарежда 80-90 минути по-рано,защото е много натоварено и пак ми се изправи косата от бързане.

 

Затова си проверяваш на сайта на летището, колко полета ще има излитащи, когато и ти ще излиташ.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

 

 

На вниманието на пътниците, пътуващи от летище София – Терминал 1

 

Поради удълженото време, което отнема извършването на проверки за сигурност на Терминал 1, всички пътуващи се приканват стриктно да се придържат към указаното време за явяване на летището, което е 2 часа преди планираното време за излитане на полета. При пристигане на летището, моля своевременно извършете регистрация за полета си и без забавяне се насочете към зоната за извършване на проверки за сигурност. Несъобразяване с тази препоръка може да доведе до изпускане на полета, заради ненавременно пристигане на изхода за извеждане към самолета.

 

 

Завършените малоумници, дето работят на сигурността на Т1, са виновни за забавянето. Преди месец за малко и аз да си изпусна полета, щото идиотите му с идиоти нещо много се бяха вживели в роли - примерно някакви безобидни бабки бяха тарашени все едно крият по 2-3 бомби в ботушите си... Жалка работа, ама докато овцете търпят, така ще е... 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Завършените малоумници, дето работят на сигурността на Т1, са виновни за забавянето. Преди месец за малко и аз да си изпусна полета, щото идиотите му с идиоти нещо много се бяха вживели в роли - примерно някакви безобидни бабки бяха тарашени все едно крият по 2-3 бомби в ботушите си... Жалка работа, ама докато овцете търпят, така ще е... 

А колко време преди полета се нареди на опашката за сигурност? :)

Служителите, отговарящи за сигурността, си вършат работата. Лошите не спят и ако стане някой инцидент, после ще четем безкрайни фермани как тези същите служители вземат заплати и явно не си вършат работата... Такова е времето, че проверките  трябва да бъдат по-сериозни. Имало е време, когато минавахме и по-лежерно...

Надали има човек, на който му е приятно да седи на опашка за сигурност и да му ровят из багажа или да го опипват непознати. Но може би все пак е по-добре да сме 30-60 минути по-рано на летището от обичайното, отколкото после някой да ъпдейтва темата с произшествията...

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Аз нямам оплаквания от тези служители, никога  не са се заяждали, нито пък са минавали без да гледат, за мен добре си вършат работата.

Вече за тези от паспортен контрол мога да кажа не ласкави неща...

Връзка към коментар

Началните цени от Будапеща за Рейкявик почват от около 140 евро с членска карта и с малък ръчен багаж за двупосочен билет или около 70 евро в една посока. Не е супер евтино, но е доста по малко от всякакви други алтернативи до сега от Будапеща.

Връзка към коментар

Човекът, с който обичайно пътувам, държи да сме по-отрано на летището, така че нямам такива проблеми ;) . Но тези в барчето на летището и те душа носят, ако няма такива като нас, без препитание ще останат :biggrin: . Като съм пътувала сама се е случвало да ме подканят по уредбата :P

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

 

Вече за тези от паспортен контрол мога да кажа не ласкави неща...

 

Половината персонал е за съкращение. Трябва работещи ,а не чоплещи соц персони на, пред и зад перон. :lol:

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Началните цени от Будапеща за Рейкявик почват от около 140 евро с членска карта и с малък ръчен багаж за двупосочен билет или около 70 евро в една посока. Не е супер евтино, но е доста по малко от всякакви други алтернативи до сега от Будапеща.

Аз си взех до Рейкявик от Охрид до Лутън с Wizz,и после с Easyjet ,a на връщане до Женева и после Прищина за 133 евро за края на май.

Редактирано от dimitrov6
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Аз си взех до Рейкявик от Охрид до Лутън с Wizz,и после с Easyjet ,a на връщане до Женева и после Прищина за 125 евро за края на май.

 

Колко ти струват трансферите и евентуалното преспиване в Охрид и Прищина?

Редактирано от Topfly
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.