Прескочи до съдържание

Wizz Air - кратки новини и въпроси (Архив: 29.05.2013 - 19.05.2016)


Препоръчани мнения

Не виждам какъв е проблема... Частна компания, може да направят цени и от 5000Е, стига има кой да ги плати... Като е скъпо - просто не купувате... Елементарно.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Не виждам какъв е проблема... Частна компания, може да направят цени и от 5000Е, стига има кой да ги плати... Като е скъпо - просто не купувате... Елементарно.

Чешем езици.Не,че ще спрем да ги използваме.

Връзка към коментар

Не само Дубай и Мадрид, за повечето дестинации в близките месеци цените са "мама миа"... Сигурно се опитват да избият загубите от билетите, които бяха пуснали за Дубай по 120 лева   :) .

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Сигурно се опитват да избият загубите от билетите, които бяха пуснали за Дубай по 120 лева   :) .

Според мен, единственото което се опитват, е да изцедят максимума от липсата на конкуренция  на българския пазар. ;)

Нещо, за което нямат голям шанс на много други летища, на които оперират.

Много се надявам нещата да се променят след 2015, когато регулациите на ЕС станат задължителни. :)

 

 

Това ще е няква грешка в програмата.. да изчакаме няколко дни и да видим какъв ще е резултата.  :rolleyes:

Никаква грешка не е. Последните години цените на Уиз по големи празници и много почивни дни накуп, редовно са по 5-6-700 лева. Разчитат на невежеството на хората, и заблудата, че щом цените на "нискотарифните" са такива, значи на традиционните са още по-високи, и изобщо да не ги проверят. От поне две години се чудя на логиката (липсата й) на хората, които въпреки абсурдната ситуация, продължават да подкрепят разбойническата ценова политика на Уиз, купувайки билети на нарочно вдигнати цени. Докато има невежи будали, лилавия експеримент ще е успешен.  :biggrin:

Редактирано от wilks
  • Харесвам 9
Връзка към коментар

От поне две години се чудя на логиката (липсата й) на хората, които въпреки абсурдната ситуация, продължават да подкрепят разбойническата ценова политика на Уиз, купувайки билети на нарочно вдигнати цени. Докато има невежи будали, лилавия експеримент ще е успешен.  

 

То не е за чудене, а си е направо за псуване! Защото ако имаше някаква елементарна потребителска култура, тези розови п**али щяха доста да си помислят, преди да дерибействат толкова нахално с цените... Но както каза някой по-горе - докато има кой да плаща, така ще е... :mellow:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Според мен, единственото което се опитват, е да изцедят максимума от липсата на конкуренция  на българския пазар. ;)

Нещо, за което нямат голям шанс на много други летища, на които оперират.

Много се надявам нещата да се променят след 2015, когато регулациите на ЕС станат задължителни. :)

Кажи нещо са тези регулации или линк, че ми стана любопитно.

Връзка към коментар

Не виждам какъв е проблема... Частна компания, може да направят цени и от 5000Е, стига има кой да ги плати... Като е скъпо - просто не купувате... Елементарно.

По-точно не може да се каже.

Не съм чул да карат някого насила да си купува билети от точно определена АК, в случая - Уиз. ;)

Връзка към коментар

Ами да , още повече , че номера с тия надути цени е вече толкова банален.

Мисля поне в този форум хората са на едно ниво , което им позволява да не правят такива неразумни покупки ... останалите сами са си виновни , че не четат тук ;)

Връзка към коментар

... и при положение, че в днешно време има предостатъчно информация на един клик разстояние ...

За единия клик че си прав, прав си. Но има хора, които не знаят къде точно да го направят този клик. И по-лошото е, че не полагат минимално усилие да намерят и прочетат, където е обяснено, или пък просто нямат желание, оправдавайки се, че уж нямат време. 

Връзка към коментар

Eто това от сайта на софийското летище:

 

 

20.01 01:00 W64501 320 Бургас T1 01:19 Кацнал Летище София [i

 

20.01 01:30 W64501 320 Лондон T1 02:04 Излетял Летище София


 

 

На сайта на бургаското пък полета беше обявен като London през Sofia или беше Luton през София, не направих скрийншот

Връзка към коментар

Безплатна корекция при грешка. :)  Дано найстина работи безплатно.

 

attachicon.gifProgetto2.png

Mного съм изненадана да видя това и Ви моля да ми кажете нещо повече. Онзи ден резервирах 2 билета за Рим, но от бързане, че желязото се кове докато е горещо /навих една приятелка да празнуваме 40тия и рожден ден там/, резервирах и двата на мое име. Човек ще каже, че за пръв път резервирам билети, но все едно, белята стана. Усетих се, че не ми е поискало второ име, когато вече ги платих. Веднага им пуснах мейл, а на другия ден се обадих и в кол-центъра, но от там ми казаха, че ще трябва да си заплатя таксичката /175 лв./ и това е - без право на обжалване. На мейла да чакам отговор до 30 дни. Та въпроса ми е имам ли наистина такава безплатна опция за промяната /не съм се чекирала, полета е за 01.04.14./ и ако ми откажат, куде мога да подам жалба срещу тях? Всяко насочване ще ми бъде от полза, благодаря Ви предварително!

Връзка към коментар

Уф, че неприятно...Аз при последното пътуване бях объркала две от имената, едното съвсем бях разменила буквите, а на другото просто бях прибавила още две...Направо след чекиране си поправих билетите, уж имат там защити, но си има начин и мсичко мина без проблем, никой не забеляза. Пробвах това, което си посочила, но не ми позволи да коригирам и искаше пари.

Знам, че не е правилно, но честно казано изобщо не се чуствах виновна.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Нали излиза баркод на бордната карта; там се съдържа цялата информация, включително грешно изписаните имена. Според мен си имала късмет, че не са се загледали...аз виновна не бих се чувствала, но притеснена: да.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Mного съм изненадана да видя това и Ви моля да ми кажете нещо повече.

Хм, аз това го разбирам по-скоро, че можеш да се дерегистрираш (un-check) безплатно и тогава да промениш име, която промяна обаче вече си е платена и се таксува :(

 

 

резервирах и двата на мое име.

е, много е тъпо да не проявят разбиране за такава очевадна грешка - няма как да пътуваш два пъти в един и същи полет.

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.