Прескочи до съдържание

Wizz Air - кратки новини и въпроси (Архив: 29.05.2013 - 19.05.2016)


Препоръчани мнения

Когато аз се борих с Раян и те ми казваха, че времето е било лошо и всички полети са закъснявали, аз им изпратих един скрийншот на Излитащи от въпросния ден и летище, в което ясно се виждаше как всички полети си излитат навреме, само 2 от техните са със закъснение, което напълно оборваше тяхното твърдение.

 

Данните си взех от тук, ако се търси за повече от 4-5 дни назад изисква се регистрация:

http://www.flightstats.com/

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

А някой има ли представа какво се случва при следния казус:

Смяна на име. Билетът е издаден на именто на Пешо, после обаче, със съответното доплащане за смяна на име от 88лв., билетът става на Гошо.
Дали е възможно да  има проблем от това, че билетът е закупен с намаление дискаунт клуб от Пешо, а Гошо няма абонамент за дискаунт клуб?

Редактирано от Фичо
Връзка към коментар

А някой има ли представа какво се случва при следния казус:

Смяна на име. Билетът е издаден на именто на Пешо, после обаче, със съответното доплащане за смяна на име от 88лв., билетът става на Гошо.

Дали е възможно да  има проблем от това, че билетът е закупен с намаление дискаунт клуб от Пешо, а Гошо няма абонамент за дискаунт клуб?

 

Подозирам, че системата няма да допусне смяна на име на титуляра на дискаунт клуба по резервация.

Връзка към коментар

Моето мнение е, че следва да няма никакъв проблем, а ти ще потвърдиш или отхвърлиш последното.
Отстъпката в цената се прилага преди заплащане, следващи промени засягат единствено "организационни" полета от резервацията , а не финансови.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Уизз закрили ли са сметката в ДСК? В сайта на Превод в български лева излиза само сметката в Сити банк, към която обаче около 2 лв е трансфер от сметка или 6 и нещо за превод.

Връзка към коментар

Интересно ми е какво ще ти отговорят. В БДСК бяха много изненадани като ги попитах дали сметката на Уиз е активна. Аз междувременно пак ще попитам в банката има ли промяна.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Интересно ми е какво ще ти отговорят. В БДСК бяха много изненадани като ги попитах дали сметката на Уиз е активна. Аз междувременно пак ще попитам в банката има ли промяна.

 

Миналата седмица платих в ДСК, на следващия ден получих потвърждението. Никакъв проблем няма с ДСК.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Простете за невежеството, но от вчера се чудя какво е предимството да си платиш билетите към Wizz с банков превод, а не през карта?  :blush:

Ако не си 100% сигурен дали искаш да купиш билетите, има известен период (мисля, че беше 24 часа) в който евентуално може да размислиш  :) . За мен само това е предимството...

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Простете за невежеството, но от вчера се чудя какво е предимството да си платиш билетите към Wizz с банков превод, а не през карта?  :blush:

Изчакването. На другия ден цената може да е по-ниска. Случва се понякога, когато имат намаление, но преди са вдигнали цените и на следващата сутрин след намалението цената е по-ниска.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Интересно ми е какво ще ти отговорят. 

 

Накратко казано - нищо :D

 

Уважаеми клиенти,

Благодарим Ви за съобщението, изпратено до нашия отдел Връзки с клиенти.

Моля, отбележете, че запитването Ви няма да получи друг отговор, освен това автоматично съобщение, но ако имате общи въпроси, много от отговорите на най-често задавани въпроси ще намерите на уебсайта ни.Ако не намерите отговора, моля, свържете се с нашия Телефонен център.

Връзка към коментар

браво на Wizz, очакваше се да стане през 2015г. :) а като сравним флота им с този на "националния превозвач" разликата в ефективността става убийствена... инфото по-долу е от един авиационен форум, bgspotters.net

 

Топ 10 Авиокомпании по превозени пътници на Летище София през 2015:
1. Уизз Еър - 29% - прибл. 1,186 мил. пътници
2. България Еър - 27% - прибл. 1,104 мил. пътници
3. Луфтханза - 11% - прибл. 450 хил. пътници
4. Австрийски Авиолинии - 7,1% - прибл. 290 хил. пътници
5. Изиджет - 4,6% - прибл. 188 хил. пътници
6. Турски Авиолинии - 4,5% - прибл. 184 хил. пътници
7. Бритиш Еъруейс - 2,6% - прибл. 106 хил. пътници
8. Алиталия - 1,9% - прибл. 77 хил. пътници
9. Ейджиан (Aegean) - 1.6% - прибл. 65 хил. пътници
10. Аерофлот - 1,5% - прибл. 61 хил. пътници

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Накратко казано - нищо :D

 

Уважаеми клиенти,

Благодарим Ви за съобщението, изпратено до нашия отдел Връзки с клиенти.

Моля, отбележете, че запитването Ви няма да получи друг отговор, освен това автоматично съобщение, но ако имате общи въпроси, много от отговорите на най-често задавани въпроси ще намерите на уебсайта ни.Ако не намерите отговора, моля, свържете се с нашия Телефонен център.

Сладури...

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

браво на Wizz, очакваше се да стане през 2015г. :) а като сравним флота им с този на "националния превозвач" разликата в ефективността става убийствена... инфото по-долу е от един авиационен форум, bgspotters.net

 

Топ 10 Авиокомпании по превозени пътници на Летище София през 2015:

1. Уизз Еър - 29% - прибл. 1,186 мил. пътници

2. България Еър - 27% - прибл. 1,104 мил. пътници

3. Луфтханза - 11% - прибл. 450 хил. пътници

4. Австрийски Авиолинии - 7,1% - прибл. 290 хил. пътници

5. Изиджет - 4,6% - прибл. 188 хил. пътници

6. Турски Авиолинии - 4,5% - прибл. 184 хил. пътници

7. Бритиш Еъруейс - 2,6% - прибл. 106 хил. пътници

8. Алиталия - 1,9% - прибл. 77 хил. пътници

9. Ейджиан (Aegean) - 1.6% - прибл. 65 хил. пътници

10. Аерофлот - 1,5% - прибл. 61 хил. пътници

 

Чартърите на бг ер включил ли си ги? Са бгер като вземат Е321  ще ги задминат. :lol:Това според Я.Я.

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

М/у другото не са им чак толкова малко чартърите. Въртят Анталия, някой гръцки остров.... И по спомен са през цялото лято. А буса май отпадна.

Редактирано от randi
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.