Прескочи до съдържание

Wizz Air - кратки новини и въпроси (Архив: 29.05.2013 - 19.05.2016)


Препоръчани мнения

На някой от магеланците да са му "били телеграма" от Wizz за предстоящо намаление на самолетните билети? Интересувам се за билети в началото на април Варна-Лондон.

Връзка към коментар

На някой от магеланците да са му "били телеграма" от Wizz за предстоящо намаление на самолетните билети? Интересувам се за билети в началото на април Варна-Лондон.

 

Поизчакай 14 февруари според мен, след това купувай. 

Връзка към коментар

Ех, как ми трябва Маастрихт за юли.... но не можах да открия полети до там за това време :) поне като търсих преди около месец Ако чуете, че юли ще летят, свиркайте :)

Връзка към коментар

 

 

Чакаме отговора на лилавите на предизвикателството на Раян. 

С радост бих приел като отговор откриването на линия София-Варна-София.

Дори ще се радвам двойно !

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

С радост бих приел като отговор откриването на линия София-Варна-София.

Дори ще се радвам двойно !

 

И аз искам същото до Бургас, ама собствениците на летищата ни първо трябва да фалират :(

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

В сайта от летище Будапеща се появиха полети до Лион, Бордо и Марсилия. Да не би и лилавите да почват да летят до там? До сега там гладиатори бяха Изи.

 

PS: Почват Ница от 11 Май, добра новина. Може да се надяваме и на нещо от тук към Франция. Че само онова забито летище на Париж имаме :(

Редактирано от MARTiNSHO
Връзка към коментар

Пускането на Пиза накара лилавите  да махнат полети в ден сряда (3) до Болоня през април. Гледаме какво cut - cut - cut  се задава. :)

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

Пускането на Пиза накара лилавите  да махнат полети в ден сряда (3) до Болоня през април. Гледаме какво cut - cut - cut  се задава. :)

 можеше да не го кътваш на 3-та седмица от април. създаваш грешно впечатление. лично мен ме дезинформира. на 27 април сряда има полет.  

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

 

 

 да ги подхващам сам...

Не мисля, че имаш основание за подобно нещо - превозвачът е посочил , че промени от негова страна са възможни без сългасуване с пътника.

...но имаш основание да се огледаш за  съседно летище , от където да поискаш да излетиш в случай, че анулират полета, а на теб въпреки това  ти се лети.

Връзка към коментар

Да, бе, шегувам се. Под подхващаме имам предвид да изненадам местния съпорт с новини, които може да не са стигнали до тях. Дано да не е истина това с отмяната, че съм си направил програмата перфектно и сега ще ми развалят кефа...

Връзка към коментар

можеше да не го кътваш на 3-та седмица от април. създаваш грешно впечатление. лично мен ме дезинформира. на 27 април сряда има полет.

 

Копнах седмицитес липсващите Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

Има въведено разписаниие на полетите от Неапол и Бари от/до Букуреш  до 01.2017.
За полети от Неапол и Бари от/до София за дати след 31.10.2016 разписанието обаче мълчи ....

Нещо ?

Връзка към коментар

Някой попадал ли е на този новина - измама от името на Wizz?

http://www.dunavmost.bg/Bulgaria/Photo/40447-izmama-ot-imeto-na-wizz-air-varvi-v-internet

Редактирано от Цветелин
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

 можеше да не го кътваш на 3-та седмица от април. създаваш грешно впечатление. лично мен ме дезинформира. на 27 април сряда има полет.  

 

 

Раян им подкопава и трите всекидневни ротации до LTN през април и май. :biggrin: В  четири дни от седмицата имат по три ротации.

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

при мен се отваря

 

Хм... Е как само аз не мога да го отворя? :D Нещо да не са ме блокирали, че в последно време често им навестявам сайта.

Пише "сървърът не е намерен".

Връзка към коментар

Хм... Е как само аз не мога да го отворя? :D Нещо да не са ме блокирали, че в последно време често им навестявам сайта.

Пише "сървърът не е намерен".

Няколко пъти пробвах, отваря без проблем 

Връзка към коментар

Хм... Е как само аз не мога да го отворя? :D Нещо да не са ме блокирали, че в последно време често им навестявам сайта.

Пише "сървърът не е намерен".

Не влизаш в правилния сайт... цък

Преди години имах подобен проблем, и излизаш, че сайта им затворен от данъчните / или нещо такова/, оказа се, че имало подоеб сайт за онлайн залагания и при малка грешка в буквичките се отваря другия. 

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.