Прескочи до съдържание

Wizz Air - кратки новини и въпроси (Архив: 29.05.2013 - 19.05.2016)


Препоръчани мнения

Не влизаш в правилния сайт... цък

Преди години имах подобен проблем, и излизаш, че сайта им затворен от данъчните / или нещо такова/, оказа се, че имало подоеб сайт за онлайн залагания и при малка грешка в буквичките се отваря другия. 

За жалост точно този сайт не ми го отваря от сутринта и не мога да разбера защо.

Връзка към коментар

За жалост точно този сайт не ми го отваря от сутринта и не мога да разбера защо.

 

Този сайт ще ти каже, дали сайта е паднал или само ти имаш проблем с достъпа му:

http://www.downforeveryoneorjustme.com/wizzair.com

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Мда, пише, че само аз не мога да го отворя. То това ми стана ясно още преди...

Не знам каква е причината, скромното ми мнение е, че твърде често съм им влизал в сайта тия дни през един и същи IP-адрес и явно нещо са ме блокирали...

Връзка към коментар

Мда, пише, че само аз не мога да го отворя. То това ми стана ясно още преди...

Не знам каква е причината, скромното ми мнение е, че твърде често съм им влизал в сайта тия дни през един и същи IP-адрес и явно нещо са ме блокирали...

Кой браузър ползваш?

Пробвай през друг.

Ако пак не става, се обади на доставчика ти на интернет и провери да не е там проблема.

Връзка към коментар

Не мисля, че са те блокирали. Все пак са търговски сайт. Ако все пак това е станало - едва ли ще те отблокират. А и няма никакъв смисъл да ти блокират ИП-то. Всеки знае, че ако си злонамерен - това изобщо няма да те спре.

Нещо друго е.

Връзка към коментар

Не мисля, че са те блокирали. Все пак са търговски сайт. Ако все пак това е станало - едва ли ще те отблокират. А и няма никакъв смисъл да ти блокират ИП-то. Всеки знае, че ако си злонамерен - това изобщо няма да те спре.

Нещо друго е.

 

Ако има злонамерена атака от определени адреси е възможно да да блокират временно достъпа от тях за да не спре сайта на Ryanair. Този блокаж обикновенно е временен за да на навредят и на нормални потребители.

Връзка към коментар

Пу, сега и дългоочакваната промоция ще изпусна! Такъв късметлия няма! :D Не знам какви подпрозорци да отварям, нищо не помага...

През мобилното приложение не можеш ли да влезеш? Да не изпускаш промоцията.

Връзка към коментар

През мобилното приложение не можеш ли да влезеш? Да не изпускаш промоцията.

В момента нямам възможност да пробвам през телефона. Утре ще видя какво е положението и ако трябва друг ще ми резервира. :)

Връзка към коментар

В момента нямам възможност да пробвам през телефона. Утре ще видя какво е положението и ако трябва друг ще ми резервира. :)

A каква грешка ти дава, като се опитваш да го отвориш? Това можеш ли да го отвориш

Връзка към коментар

Ето нагледно какво ми излиза... Стига вече сме се занимавали с моите проблеми, не е чак толкова фатално. Утре ще проверя цените през друг сайт и ще кажа на близък човек да резервира. Въпросът, който ме вълнува е дали промоцията е само за членове на дискаунт клуба и ако да, на 12-ти ще има ли такава и за простосмъртните? :)

8628241L.png

Редактирано от Suunto
Връзка към коментар

Здравейте,магеланци! ☺

Гледам си аз във фейса и хоп публикация от Wizz.И изведнъж ми идва на ум да им лепна един коментар-предложение за нови дестинации с които ще впечатлят клиентите си от България.Не вярвам,че ще ги трогне или въобще ще повлиае на нещо,но пък от опит глава не боли. Простетр,ако има граматически английски грешки ☺.

post-3550-0-78396100-1455132750_thumb.png

Редактирано от Ники Петров
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Объркал си името на сайта ни :(

Рейкявик едва ли може да бъде дестинация, която да донесе печалба на Уиз, колкото и да го обичат

някои от форумците.

Извинявам се за глупавата грешка! Сега ще го поправя в коментара.

Връзка към коментар

Иначе за Лисабон и аз си мечтая. Толкова много директни полети имаме до съседна Испания, а Португалия остава жестоко пренебрегната.

Ще чакам отговор и ще се надяваме

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Извинявам се за глупавата грешка! Сега ще го поправя в коментара.

 

Грешките ти са симпатични, но ще трябва да оправиш още нещо:

 

I know that Ryanair wants to steal your passengers from Bulgaria, щото в сегашния вид на изреченето никак не е ясно "какво иска да каже авторът". Повече няма да оправяме, да не стане пък прекалено добро за 13-годишен пътешественик, а да си звучи автентично.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.