Прескочи до съдържание

Wizz Air - кратки новини и въпроси (Архив: 29.05.2013 - 19.05.2016)


Препоръчани мнения

Извинете ме, но много бързо моля, ако някой знае следното: Купувам билети за двама пътника, като за заминаващи ни определят автоматично места и за двамата, а връщането е определено място само за единият пътник. какво да правя? Ще остане ли пътника без място и наложително ли е още сега да купя място при резервацията?

Връзка към коментар

Извинете ме, но много бързо моля, ако някой знае следното: Купувам билети за двама пътника, като за заминаващи ни определят автоматично места и за двамата, а връщането е определено място само за единият пътник. какво да правя? Ще остане ли пътника без място и наложително ли е още сега да купя място при резервацията?

Много странно, да не би да сте с мишката на другото място и то да е в друг цвят ?

Връзка към коментар

Инфо от кухнята: поне една от гореизброените мечти ще бъде изпълнена ;)

Лисабон идва  :lol: 

П.С. Един приятел също работи в кухнята и каза, че няма да се разочаровам, понеже редовно му пиля, че искам едни конкретни дестинации  :rolleyes:

Редактирано от ACM
  • Харесвам 9
Връзка към коментар

И да пуснат Лисабон, цените няма да са хубави, да не казвам друго..

В момента ровичкам и най-ниска цена от Букурещ, която виждам е 62 евро на посока с дискаунт и с днешното намаление.

Не е ниска, ама все пак. Предполагам и от София ще е същото.

Връзка към коментар

Здравейте! Досега съм пътувала с WIZZ air само двупосочно. Сега като се пробвам да направя резервация от София ми изчислява в лева, а на връщане от друга дестинация до София в евро. Като избера лева от прозорчето ми преизчислява на някакъв много кофти курс. Имате ли опит с това?

Връзка към коментар

В момента ровичкам и най-ниска цена от Букурещ, която виждам е 62 евро на посока с дискаунт и с днешното намаление.

Не е ниска, ама все пак. Предполагам и от София ще е същото.

Само, че там има три АК с полети или казано има конкуренция.

Връзка към коментар

Здравейте! Досега съм пътувала с WIZZ air само двупосочно. Сега като се пробвам да направя резервация от София ми изчислява в лева, а на връщане от друга дестинация до София в евро. Като избера лева от прозорчето ми преизчислява на някакъв много кофти курс. Имате ли опит с това?

 

 

Да, кофти е курсът, по-добре плати в евро.

Връзка към коментар

Здравейте! Досега съм пътувала с WIZZ air само двупосочно. Сега като се пробвам да направя резервация от София ми изчислява в лева, а на връщане от друга дестинация до София в евро. Като избера лева от прозорчето ми преизчислява на някакъв много кофти курс. Имате ли опит с това?

За теб курсът има ли значение? При плащане с карта, валутата не играе, банката си обръща по техния си курс. Избираш си евро, плащаш и не го мислиш, няма значение в каква валута ти е сметката.

Връзка към коментар

Като пътуваш от София винаги и задължително избирай в лева , като пътуваш към София винаги и задължително избирай евро или каквато там е валутата по подразбиране. Така поемаш само превалутуране по картата ти и избягваш шмекериите на Wizz да те натоварят с някой лев отгоре ;)

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

За теб курсът има ли значение? При плащане с карта, валутата не играе, банката си обръща по техния си курс. Избираш си евро, плащаш и не го мислиш, няма значение в каква валута ти е сметката.

Играе и то много, има случаи, когато някоя валута, форинти, лей и други като с обръща през тяхния сайт се губят към 5% поне..

Еврото съм го виждал да го смятат по 1,80-1,85лв

Така е. Но ако билетите са по 200 лв на посока...кой ще се навие?

Ще се намерят..

Виж им цените по новата линия  Будапеща-Тенерифе, няма други и разбира се еднопосочният като минимум е 100+ евро, а много често е 200-300-400 евро! От цяла Европа до там цените варират между 30 и 60евро грубо, при тях е х2 и нагоре!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Пуснали са ви зимното. С раян се комбинира за еднодневни разходки. :)

 

Мерси за сигнала! 

80 лв на посока Бергамо и Неапол, *бахти цените...

Миналата година в деня на пускането на зимното си взех 114 лв Париж  за декември, сега същите дати са ....309 лв.

Добре че не си купих дискаунт пак, отказвам се от тия

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Мерси за сигнала! 

80 лв на посока Бергамо и Неапол, *бахти цените...

Миналата година в деня на пускането на зимното си взех 114 лв Париж  за декември, сега същите дати са ....309 лв.

Добре че не си купих дискаунт пак, отказвам се от тия

 

Имаш алтернатива. :) 

Връзка към коментар

Играе и то много, има случаи, когато някоя валута, форинти, лей и други като с обръща през тяхния сайт се губят към 5% поне..

Еврото съм го виждал да го смятат по 1,80-1,85лв

Визираш превалутирането на Уиз, нали? Аз визирам превалутирането на банката. 

Stanimir го е казал най-точно, аз май го казах двусмислено. 

Редактирано от stormbringer
Връзка към коментар

Гледам Дубай за Ноември-290 лева на човек как ви се струва? Май има мегдан да поизчакам още...

 

Нашите дубайски за януари бяха 150 лева двупосочен, можеше и да е по - евтино, но докато се организираме...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.