Прескочи до съдържание

Wizz Air - кратки новини и въпроси (Архив: 29.05.2013 - 19.05.2016)


Препоръчани мнения

Извинете ме, но много бързо моля, ако някой знае следното: Купувам билети за двама пътника, като за заминаващи ни определят автоматично места и за двамата, а връщането е определено място само за единият пътник. какво да правя? Ще остане ли пътника без място и наложително ли е още сега да купя място при резервацията?

не ти ли се отваря схема за избор на места ?  когато не дава такава възможност има реален шанс полета да е овърбукнат . 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Получих мейл, че от март 2016 ще летят до Бирмингам. Това не го ли обявиха или бъркам?

 

Едит: Нова линия пускат. Е това ли измъдриха?

Редактирано от Bliss
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

не ти ли се отваря схема за избор на места ?  когато не дава такава възможност има реален шанс полета да е овърбукнат . 

 

При резервацията, там където се отразяват определените автоматични места, в едната посока, единият пътник нямаше място. Не можеше и да се избере място срещу заплащане. Но както и да е, от друго устройство успях да закупя два билета, Варна-Лондон и обратно на цена 540 лева. Благодаря на Didi, която се включи веднага с коментар.

Връзка към коментар

Здравейте,летим в сряда до Болоня .Платих за голям салонен багаж ,но като меря куфара е 57-58см,а разрешеното е 56,ще е проблем ли това ? :huh:

Това никой не може да го каже предварително.

Ако ви посочат мерилката и след това преценят, че куфара Ви, не отговаря на размерите, то ще Ви накарат да си платите.

Възможно е също така, никой и да не обърне внимание точно на Вашия куфар.

Преценете си сами. :)

Връзка към коментар

Върти ми се в главата един въпрос от няколко дни. Ако за даден полет няма достатъчно пътници могат ли да го отменят?

 

Не съм срещал такъв случай последните мнооооого години.  :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Върти ми се в главата един въпрос от няколко дни. Ако за даден полет няма достатъчно пътници могат ли да го отменят?

Е, чак пък. Какво значи достатъчно пътници? А тези в другата посока?

Връзка към коментар

В едната посока има 43-ма пътници, в другата 34 и то благодарение на последната промоция. Преди това беше съвсем отчайващо положението под 20 човека имаше на посока.

Връзка към коментар

В едната посока има 43-ма пътници, в другата 34 и то благодарение на последната промоция. Преди това беше съвсем отчайващо положението под 20 човека имаше на посока.

А коя е дестинацията?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.