Прескочи до съдържание

Wizz Air - кратки новини и въпроси (Архив: 29.05.2013 - 19.05.2016)


Препоръчани мнения

На мене ми излизат през март до Фиумичино, а от края на март до Чампино.

Да...до Фиумичино - само за март, а до Чампино от април нататък...  карай, и без това нещо не ме кефят цените на билетите :)

Връзка към коментар

Това е някакъв напън, за да покажем, че и ние го можем. :biggrin: Скоро не бяха пращали самолет  от друга база.

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

Какво става, бе хора, всеки ден нова дестинация. А така да продължават, щото на такива новини едва ли ще се наситим :)

 

Магеланци едва ли ще се наситят, но капацитета на Т1 вече е наситен...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Направо съм разбита! Уж бях решила есента къде ще ходя, но с тези нови дестинации пред какви дилеми изпадам :) Или както се казва, да ни имат хората проблемите :P

P.S. Като вляза по това време на деня и като видя колко отговори има по темите Wizz или Ryan ми е ясна каква е работата :) и с трепет отварям да видя каква е изненадата.

Редактирано от Eti*
  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Магеланци едва ли ще се наситят, но капацитета на Т1 вече е наситен...

 

Като добавим и повечето  испански летни полети на българия ер от Т1 става пренаситен и весел.

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

Да...до Фиумичино - само за март, а до Чампино от април нататък...  карай, и без това нещо не ме кефят цените на билетите :)

 

Доколкото разбрах, местенето на Чампино е временно. Иначе няма да поддържат полети и до двете летища.

Връзка към коментар

Това до Грузия от София е по добрия вариант от Истанбул и определено спестява време.В Кутаиси е парламента на Грузия,в централната част е,и Гори и близкия пещ.град и Уплисцикхе,на юг също е близо Ахалцихе и близката Вардзиа,курорта Боржоми.От Кутаиси има транспорт и до Сванети през Згудиди.Супер вариант на Уиз като дестинация!

Редактирано от Botko
  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Много добра дестинация отваря цялото Задкавказие за България. 

Мисля че за едно 10 дни може да се комбинира много добре една обиколка на Грузия и Армения  :)

Редактирано от Nikola Simeomov
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Явно аз съм единствения скептично настроен към тази дестинация, очаквам да се случи както с Киев. Така че, желаещите да се възползват докато могат.

 

Скоро един познат пътува от Кутайси до Будапеща и каза че видимо 95% от пътниците са били грузинци, а самолетът е бил пълен на 100%. Не знам с каква цел пътуват грузинците, но до колкото знам Уиз ер им е единствената възможност евтино да посетят Европа. Що се отнася до Киев не забравяй, че в Украйна имаше война и местната валута се девалвира ужасно много. При такива условия е нормално да намалят пътуванията.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

То е ясно, че грузинците искат и ще пътуват, но все пак София не е най-привлекателното (а и рекламирано) място в Европа. А когато не си ходил в Париж, Рим и прочие, едва ли ще гониш нещо друго.

 

Ситуацията в Украйна беше кофти да, но спряха полетите временно и после ги възобновиха. Но не и до София. 

Връзка към коментар

 

 

Ситуацията в Украйна беше кофти да, но спряха полетите временно и после ги възобновиха. Но не и до София. 

Полетите от София до Украйна са възстановени, макар и не от Wizzair. ;)  До там летят Dniproavia.

 

Колкото до новата линия до Грузия - това е страхотна новина. "Проблемът" е, че с новите линии изкушенията станаха толкова много, че....  :(

Редактирано от tonik
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Не забравяйте, че България е "Западна Европа" за много народи. :)

В Северна Гърция живеят много грузинци. При нас няма такова малцинство, но пък имаме много арменци, за които има вероятност тази линия да е удобна.

Връзка към коментар

То е ясно, че грузинците искат и ще пътуват, но все пак София не е най-привлекателното (а и рекламирано) място в Европа. А когато не си ходил в Париж, Рим и прочие, едва ли ще гониш нещо друго.

 

Ситуацията в Украйна беше кофти да, но спряха полетите временно и после ги възобновиха. Но не и до София. 

Според мен Уиз добре са си направили сметката. Хем с тия евтини полети на Раян им идва и перфектна. Представи си че си грузинец и искаш да идеш до Мадрид или Барселона. Няма евтини полети и изведнъж хоп, има полет до София, а от там има евтини полети с Раян до Мадрид и Барселона. Хем и София ще разгледаш транзит! И кой ще спечели от полетите на Раян в този случай? Уиз разбира се! Така че лилавите направо удрят в десятката специално със София. И виж цените. За такова разстояние Раян щяха да взимат по 25 евро, както правят за по-дълго с 1000 км. Ама лилавите пак поради липса на конкуренция ще си печелят. 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Според мен Уиз добре са си направили сметката. Хем с тия евтини полети на Раян им идва и перфектна. Представи си че си грузинец и искаш да идеш до Мадрид или Барселона. Няма евтини полети и изведнъж хоп, има полет до София, а от там има евтини полети с Раян до Мадрид и Барселона. Хем и София ще разгледаш транзит! И кой ще спечели от полетите на Раян в този случай? Уиз разбира се! Така че лилавите направо удрят в десятката специално със София. И виж цените. За такова разстояние Раян щяха да взимат по 25 евро, както правят за по-дълго с 1000 км. Ама лилавите пак поради липса на конкуренция ще си печелят. 

И какво излезе сега. Wizz ни прецакаха, щото грузинците не само, че ще напълнят полетите от/до Грузия, ами и тези на Ryan, дето толкова им се радваме и чакаме с нетърпение да стане ноември. :)

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.