Прескочи до съдържание

Wizz Air - кратки новини и въпроси (Архив: 29.05.2013 - 19.05.2016)


Препоръчани мнения

Преди 4 години в същите дни  по линията бяха на загуба. :P Хубаво е да има кой да покрива загубите. :) Нека пробват. Втора линия с полети до София от друга база.

 

 

От първи ноември Уиз ер пуска полети до Будапеща три пъти на седмица :) Странно е, че обявиха полета още преди да са пуснали търга за линията, но явно са много сигурни, че ще спечелят :)

 

Имат  време до ноември да размислят.

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Новината е повече от добра, цените също. Дано само я задържат и лятото и не е само зимата. Да очакваме ответен удар с Братислава освен  :lol:

 

Чакам да ги добавят в джеткоста, че членството ми приключи вчера...

Редактирано от Edem
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Толкова се зарадвах... преди да видя часовете. Много хубаво за линията, искана е, но това, което си мислех, че гонят wizzair - всичките гастербайзери в тази част на Европа, явно не е така. Изключително неудобни времена на полети, да не говорим за дните. Реално хората, от Полша, Чехия, Словакия няма да ги брига толкова много, защото като се сметне времето и парите за да се стигне до Будапеща и това, че трябва да се гръмне сумати дни отпуска, по-добре с полетите от другите столици... жалко. Все пак поздравления на WIzzair да пуснат дестинация от Централна Европа, дано дестинацията да е успешна и да не я закриват както е било преди. Като цяло съм по-скоро радостен за тази дестинация, редовно има и оферти от Будапеща, които вече могат да се хванат. Да не говорим за свързващите полети, от там се лети бая евтино.

 

PS: @Edem А дано те чул някой :D

Редактирано от MARTiNSHO
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Отдавна чакана линия, с обаче наистина малко разочароващ график като дни и часове.

 

Моят съвет: не бързайте да купувате билети все още. Забелязал съм, че когато Wizz пуснат нова линия първия месец винаги цените са по-високи, а след като първоначалната истерия отмине после падат - често дори наполовина.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Отдавна чакана линия, с обаче наистина малко разочароващ график като дни и часове.

 

Моят съвет: не бързайте да купувате билети все още. Забелязал съм, че когато Wizz пуснат нова линия първия месец винаги цените са по-високи, а след като първоначалната истерия отмине после падат - често дори наполовина.

 

Е, от 20 лв. с членство няма накъде да паднат. Няма ги билетите по два лева от 2012 г.

Има още много време дотогава и е напълно възможно часовете да претърпят промяна.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Отдавна чакана линия, с обаче наистина малко разочароващ график като дни и часове.

 

Моят съвет: не бързайте да купувате билети все още. Забелязал съм, че когато Wizz пуснат нова линия първия месец винаги цените са по-високи, а след като първоначалната истерия отмине после падат - често дори наполовина.

 

това май си е според конкретната линия и конкуренцията по нея; досега 2 пъти съм взимал билети за откриване на линия и след това по-ниски цени не съм виждал, в случая едва ли и Будапеща ще падне под 20 лева... но примерно за Грузия цените ми се видяха височки и има мегдан да падат...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

това май си е според конкретната линия и конкуренцията по нея; досега 2 пъти съм взимал билети за откриване на линия и след това по-ниски цени не съм виждал, в случая едва ли и Будапеща ще падне под 20 лева... но примерно за Грузия цените ми се видяха височки и има мегдан да падат...

 

Може би си прав, че зависи от конкретната линия. Когато пуснаха примерно Дубай, Тел Авив и Бристол цените в началото бяха доста завишени - а после се сринаха поне двойно.

 

Но както знаем в действията (и ценообразуването) на Wizz често е трудно да се търси логика :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ами,  не се сдържах.  Взех два билета за догодина февруари - 99,96 лв. И без това членството ми изтича след няколко дни и това си е една   добра сделка. За тази година отпускарския ни лимит е изчерпан, така, че нямам кой знае какъв избор. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.